Sport

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Kunagi mõtlesin välja tennisest sellise sigaküsimuse. Küsin naabrite õde-venda. Nendega on selline lugu, et vend on edukas, aga pole elus ainsamatki eestlast võitnud. Õde aga pole eriti edukas, aga selle eest on alati eestlasi võitnud ja ei kordagi kaotanud. Kes on need naabrite õde-vend?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Muuseas, USA golfimängija Natalie Gulbis ei ole Ernests Gulbise sugulane.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Seda ma mõtlesin jah, et keegi peale Sinugi võiks selle välja mõelda. Muidu ma poleks naabritest hakanud rääkima. Vennal on jah see probleem, et ta pole kunagi eestlasega mänginud. ;-) Aga Natalie ei ole päris see rida - uuri seda (tüdruk on hetkel päris auväärsel 899.-l edetabelikohal):
Pilt
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Vastus Gulbis ei kõlba, sest ta on võitnud Zoppi kahel korral:
2014 Wimbledonis kui ma ei eksi siis 7/6 7/5 7/6 ja 2013.a. Peterburis ka otsustavas setis.
Mis puutub Laura Gulbe'sse siis teda ma tunnen küll - tema on tennisemängija ja on Tallinnaski mänginud
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Nohjah, juunioride ajal veel küll, aga profikarjääris mitte kui just karv lõhki ajada. Et ametlik Bio seda otsa välja ei andnud. Krt, nüüd annabki. :( Viimased kaks aastat on kah omavahel mänginud. Aga ega selle Lauraga kah tea miskit - sellel aastal pole ta veel rida kirja saanud ja teab, kas saabki/tahabki enam punnitada - vennas on ta ära hirmutanud oma õudusejuttudega.

Eks ma katsun miskit muud välja mõtelda. Sel best b4 läbi.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Hea küll, uus siis. Üldiselt tennises ei ole reegleid väga sageli muudetud. Veel vähem on aga püütud seda muuta "popiks ja noortepäraseks" ning vaadatav-põnevaks, nagu näiteks korvpalli ja paljusid teisi. Paraku üks viimaseid kapitaalsemaid reeglimuudatusi seda tegi, et muutis terve mängupildi. Millist reeglite osa siis kapitaalselt muudeti?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Sport

Postitus Postitas holte »

Ma ilmselt olen teadmistes femtohenri mõõtu, aga üks viimaseid ja väga muutusi toonud asi on
see vigastuse ja füsioterapeudi kutsumise asi...
Mis on üsna ebasportlik mu meelest - kui oled vigane, siis ära riku tervist ja ära mängi!
Ma ei kujuta ette, et mingis jooksus teeme ka pausi, sest kellelgi on konnasilmad või sääremari
sunnik kisub krampi.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Eip. Leiutati üks imeline asi ning lisati eriliselt kiire ja natuke pikendatud lõppmäng. On praegu veel slämme, kus neid reegleid ei rakendata (või õigem oleks öelda, et vaid USOpenil kasutatakse). ATP-s ja WTA-s on üldiselt kasutusel. Selle imelise asja nimetusest mulle täitsa piisaks.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas erkal »

Videokordust saavad kasutada nüüd.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Eip, see challenge või eagle eye oli ammu juba.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Sport

Postitus Postitas holte »

nojah, on mingi võrkpalli kuldse geimi laadne asi ka... et kui setid 1:1, siis mängitakse
midagi tie-break-seti laadset, 10 punktini vist oli.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

See on jah see otsustav sett (vähemalt segapaarides oli juba tükk aega kasutusel), aga praegu on veel üks rätsep õhu õnneloosi taoline element...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

No Henry teab seda kindlalt, aga teised ei pruugi näinudki olla. Paarismängudes (mis niigi praktiliselt refleksidel mängimise kiirusega) on see asi kõrvalt vaadates suvalise koba järgi õuntelt vaatamine...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Sport

Postitus Postitas cadman »

Paistab, et ega eriti ei teata, et nüüd on siis paarismängudes sihuke lugu, et kui setiga asi just põnevaks läheb (seis 40:40), siis toimub coitus interruptus või teaduslikult nimetades deciding point, millega antakse sett sellele, kes selle võidab. Enam kahepunktist paremust vaja ei ole. Vähemasti siis, kui veidigi võrdsed paarid ja võrdne mäng on see sigavastikas. :(

Aga seda võiksid ka femtohenrid teada, kes need on ja mida nad siin amiseerivad?

Pilt
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Sport

Postitus Postitas Henry IX »

Just sellisel turniiril ma kaasa mängisin laupäeval-pühapäeval. Ainult meie kutsume seda no-ad. (ilma eduta).
Leander Paes peaks olema Hingise mixtipartner
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta