Elustiil

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Elustiil

Postitus Postitas arko »

kas kumõss on väga mööda?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Elustiil

Postitus Postitas cadman »

No see pole nüüd mu meelest vähimalgi määral slaavlastega seotud. Türgi on kah juba aastasadu ju vana slaavi riik ja mu meelest on kõik see hapuksläind kraam rohkem lõuna poolt (rohkem konserveerimise probleem, et see ka süüa sünniks). Aga mida ma ka tean :)

No pakkuda võib ka airaani ja keefiri... Minusugune võib ju :P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

no eelmistest on ta pigem siis juba jogurt, aga seda sunnikut on millalgi EMV meeskondlikul küsitud, mingi lühike nimi oli mu meelest
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Elustiil

Postitus Postitas erkal »

Kumõss on kääritatud piimast, küsitav teraviljadest (nagu näiteks mais, nisu või hirss). Erinevas riigis ka erinev tooraine. Mõnes riigis segatakse keefirilaadse piimaga, et teha veel mahedamaks. On tõesti lühike nimi.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Elustiil

Postitus Postitas erkal »

Boza null.

Küsitava kohvisordi nime saamiseks peab taim kasvama vähemalt 900-1700 meetri kõrgusel, allpool kasvavate taimede sordid kannavad teisi nimesid. Tegemist on maailma ühe kallimate kohvide hulka loetava sordiga, lisaks kohvile kasutatakse ubasid ka Tia Maria likööri valmistamiseks. Millegipärast ostab enamuse kohvisaagist Jaapan. Mis kohvisordiga on tegu, tegemist on ühtlasi riigi kõrgeima mäe nimega?
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

Olen ise kohalikus sarjas seda mingit pidi küsinud- Jamaika- Blue Mountain
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Elustiil

Postitus Postitas erkal »

Ak punktid kirjas :arrow:
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

Mis nimega on õdedele Kardashian'idele kuuluv luksuskaupu müüv butiikide kett ?
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Elustiil

Postitus Postitas punukana »

Big Bottom Chain? :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

Lühidalt siis BBC :)
Ühesõnaline, sobib nii ees-, kui perenimeks, ka mõned kuulsad koerad on selle nimega, samuti lennukid.
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

Tegelane ka "Autod" ja "Imelised" animatsioonides.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

mina kui muidu multiplikatsioonide fänn pole kahjuks väga tuttav Autodega,
aga kas mingi Lightning tuleks kõne alla?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

Eks ma siin sogan vett järjest. Õige vastus on tegelt juba olemas, tuleb ainult välja noppida.
Kasutaja avatar
ak
Postitusi: 532
Liitunud: 01.03.2007, 12:20
Asukoht: missioonil

Re: Elustiil

Postitus Postitas ak »

A ..... is a punctuation mark that is similar to a hyphen or minus sign, but differs from both of these symbols primarily in length and function.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Elustiil

Postitus Postitas holte »

esialgu mõtlesin, et ahaa, tiree ja autodes on ikka mingi Tyre. Aga küllap siis pigem miskine/keskine Dash
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta