Uus kilvaleht - 2013

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.

Uus kilvaleht - 2013

PostitusPostitas Aare6631 03.07.2013, 21:39

Pärast serveri tarkvarauuendust septembris 2012 hakkas kilvaleht, mis praegusel kujul eksisteerib veebruarist 2009, ajale jalgu jääma. Nüüd on uus leht valmimas ja uus hooaeg algab uutmoodi: http://www.kilb.ee. See on uus avaleht. Uudis lehel keskel on suvaline, samuti Möödunud mängud menüüs paremal allpool. Küll aga vastab tegelikkusele Eesolevad mängud paremal menüüs ülal. Tasub klõpsata ülal menüüs Hooaeg 2013-14, siin on kalender tänase seisuga üleval. Esialgu ilma spordimängude, Jüri sarja ja Tartu MV-ta.

Iga mäng on uuel lehel omaette sündmus (ühik), mille juurde kuulub kogu info, sealhulgas registreerimine, asukoht, pärast ka tabel ja küsimused-vastused. Ühe toimunud mängu infot näeb 1. juuli näidismängu lehel http://www.kilb.ee/mangud/testmang. Sündmusi saab kombineerida sarjade kaupa (http://www.kilb.ee/mangud/sarjad), saab ka avalehel paremal Kõik mängud klõpsates otsida mingit kindlat mängu või mänge mingil ajavahemikul, nii toimunud kui eesolevaid, mingis kindlas paigas jne.

Eelmine Kilvaleht jääb komplektselt kättesaadavaks aadressil http://roheline.kilb.ee. Eelmised hooajad (kuni juuni 2013) jäävad vanal lehel kättesaadavaks, uuele neid ringi tõstma ei hakka. Tasapisi ilmuvad uuele lehele muudki materjalid (reiting, medalitabelid jm), kavas on ka uue hooga EML liikmemaksu koguma hakata.

Ootame siia teemasse tähele- ja ettepanekuid!
Aare6631
 
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50
Punkte: 0.00

Mine Mnemomaraton

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron