Tartu mäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Tartu mäng

Postitus Postitas polt »

Tänud tartlastele laheda mängu eest. Oli isegi paar asja millest ma enne kuulnudki polnud-emased ja isased tangid ja Prantsalste rikkalik laevaehitustraditsioon.Palju targem kohe.
Õnnitlused ka võitjapaarile, oli see ju vist esimene täistabamus!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

TÜMK paistis silma

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Eesti osa võitmine oli Huko Laanoja-Taavi Pae üks suuremaid mälumängusaavutusi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jaan Lombi üks silmapaistvamaid mälumängutegusid oli aga ametliku protesti esiutamata jätmine selles osas , et paar Allik-Maiste mängis kolmekesi. Jaan Mis on juhtunud-kuhu on kadunud su õiglustunne?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

oli tõesti hea homoerootiline tartu mäng. See et paarismängul on 3 tegijat on igati positiivne, hetkel selle hooaja parim mäng!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Jaan, kuidas sa siis nüüd maailmakuulsat eesti näitlejat Teppartit ei tundnud? :)
Jaan Lomp

Vastuseks infot

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Ega ma kindlalt tea, kas Allik-Maiste mängisid kolmekesi või kahekesi. Pärast mängu tuli Ets ka "Püssirohukeldrisse" ja seal ma suuliselt ütlesin talle vist seda, et Alliku laps oli Alliku ligi. Allik oleks võinud ju ise ametliku protesti esitada, see oleks temast väga mehine ja julge tegu olnud; või siis žüriilt luba küsida, kas ta tohib lapse enda ligi jätta.
Suur ja siiras lugupidamine ja kiitus Pahtmale, et ta nõudis Pedroso eest antud kahe punkti äravõtmist, sest õige oli ju Pereiro. Need punktid võeti Pahtmalt-Särgavalt õigel ajal ära.
Mängu 7. küsimuse kohta arvan tagantjärele, et vastuse "sillakohtunik" eest kahe punkti andmine on ikka äärmiselt liberaalne samm. Algul said Purika-Lomp sillakohtuniku eest nulli, leppisin sellega, haagi- ehk adrakohtunik jäi lauda. Hiljem keegi vahetas Tiit Naaritsaga sel teemal sõnu ja siis andis Naarits mu meelest mõista, et sillakohtunik annab ka midagi. Peagi oli meile selle eest kaks punkti antud. Mängu ajal ei vaielnud ma sellele vastu, siis polnud mul asja kohta piisavalt infot. Nüüd ma punktide muutmist ei nõua, see on mu meelest protestimise korraga vastuolus. Võite lugeda ENE-st/EE-st artikleid "haagikohtunik" ja "sillakohus", siis saate täiendavat infot. Sillakohus Liivimaal tegeles küll jah põhiliselt samade küsimustega, millega haagikohtunik Eestimaal, selle kohtu eesistuja oli sillakohtunik, esmakordselt loodi sellised kohtud 1668. a.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tauno!! Teppart on mees. Ja pilt oli ka lilla ju?!Ma olen rohkem naiste peal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ega see pole patt kui mingit tardo näitlejat ei tea. see ehk oligi ainus veidrus mis mängul silma torkas - kaks tardo teatriga seotud küsimust ja teist aastat järjest küsitakse välis-eesti kirjandust. aga üldiselt muidugi hea mäng ja teistel mängutegijatel on sellest õppida
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma julgen siiski arvata et oleks näitleja olnud siis ma oleks ka teadnud aga Teppart ju rohkem, krt ma ei teagi, mis mees seal teatris?!
Aga minu poolt muidugist suur tänu, et mängu alustati eelmisel aastal Paikuse pildikal näidatud pildiga, millisega kaasnes ka hilisem arutelu piltide lugemise oskuse üle.Irw!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

piltide puhul ilmselt kesist ei piisa, kui pilt on piisavalt raske. Näiteks Brzezinski puhul oleks võinud vihje poliitik täitsa sobiv olla.
Jaan Lomp

Lootus

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Loodetavasti saame varsti ka paariskarika seisu näha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kas Brzezinski pilt oli tõesti raske ve?Tegelikult pildid olid mängu lihtsaim osa ja tänu sellele sai vist ka üle 10 paari 50% täis.
Ma ei tea siiani mis parm mind hammustas et sai Kruusamäe asemel Allik kirjutet. Irw!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

his master's voice kirjutas:piltide puhul ilmselt kesist ei piisa, kui pilt on piisavalt raske. Näiteks Brzezinski puhul oleks võinud vihje poliitik täitsa sobiv olla.
Brzezinski nüüd küll kuigi raske ei peaks olema. Minu meelest on tema pilte viimase tosina aasta jooksul pidevalt küsitud. Ise Habal tullevane ajaloolane :) .
Mäng oli täitsa hea. Kiitus tegijatele. Ainult Puhja küsimust ei olnud. Valmistusin selle tarvis ekstra :roll:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mina ka muuseas ootasin Puhja küsimust. Olen pettunud.Sanas tsirguliinast peaks puhja olema alla 100km. Loeme selle Puhja küsimuseks.
Igaks juhuks küsin kas keegi äkki vastas Puhja ka?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Mina ka muuseas ootasin Puhja küsimust. Olen pettunud.Sanas tsirguliinast peaks puhja olema alla 100km. Loeme selle Puhja küsimuseks.
Igaks juhuks küsin kas keegi äkki vastas Puhja ka?
Suure-Jaani kiriku kohta 8)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Suletud