2006/07 muljeid jne

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

2006/07 muljeid jne

Postitus Postitas polt »

Viljandis oli lahe retromäng. Kõik toimus ja nägi välja nagu 20 aastat tagasi. 80 date lõpus sai sageli Viljandis mängimas käidud.
Ka samu küsimusigi vastatud. Herbivoori küsimus oli isiklikult minu hibnnnangul koostatud nii, et punkte oleks tohtinud anda ainult vastuse eest herbivoor. See et hiljem kõikvõimalike vegetaarlaste eest punkte anti oli muidugi jama. Aga tegelikult oli küsimus sitt. Sita sõnastuse taha jäid ka läti asulate ja muidugi plastiksuuskade ja tehislume küsimus.Aga muidu oli tore ja pretensioone pole. Neuile kes ka 20 aastat tagasi mälu mängisid oli kindlasti tore nostalgiline elamus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Viljandi paarikast

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Eilne mäng oli jah päris lahe. Ma polnud kindel, kas kõik 43. küsimuses olevad asulad on Lätis, panin vastuseks Eesti-Läti piir. Algul saime 0 silma, siis Tiit vist rääkis, lõpuks saime 2 silma, need jäid tabelisse, ka hr. Usin märkis mulle mu meelest, et need 2 punkti on antud meile. Vist oleks parem vastus olnud "asuvad Eesti-Läti piiri lähedal", osa on küll selle piiri lähedal, võib-olla kõik. Selge see, et küsimusse polnud mõtet panna Ainažit, Rujienat, Valkat ja Apet (eesti keeles vastavalt Heinastet, Ruhjat, Valkat (ka Läti Valgat) ja Hopat.
41. küssa vastasime ka meie 1976, saime nulli.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mehed ärge jamage edastage vähemalt Viljandi tabel, kellele vaja. Mängust mitu nädalat möödas.Küsimustest vastustest pleks hullu!Tahaks enne Paide paarikat tabeliseisu osas selgusele jõuda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Lomp

Toetan poldi taotlust

Postitus Postitas Lomp »

Tahan ka Viljandi tabelit ja paariskarika seisu pärast sarja kolmandat etappi näha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Põhimõtteliselt saab teha ka absoluutselt salastatud mängu. Osalevad ainultpersonaalse kutse saanud mängijad. Küsimused korjatakse ära koos vastustega. Hiljem neid kellegile ei näidata ja netis ei avalikustada-tulemused samuti salastatud.See on päris hea idee nii saab samu küsimusi mitu korda kasutada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
janus

viljandist

Postitus Postitas janus »

Andmed on lõpuks kohale jõudnud, aga eks ma võin ju teatada tulemused ka. p K eesti
Leino Pahtma, Alar Särgava 73 1 16
Andres Kund, Lembit Ainsoo 60 2 16
Jaan Allik, Andres Pulver 58 3 14
Indrek Salis, Aare Olander 58 3 12
Koit Nook, Tõnis Poom 51 5 12
Jevgeni Nurmla, Madis Replik 50 6 8
Andres Kasesalu, Mati Räli 50 6 14
Igor Habal, Tõnu Talve 47 8 10
Mart Vellamaa, Hugo Tang 46 9 12
Jaan Loide Vello Tõnso 46 9 8
Aksor Koit, Urmas Tarvis 45 11 10
Jaan Pärn, Indrek Paavle 45 11 6
Jaan Lomp, Tiit Purika 44 13 12
Aadu Kase, Marge Kase 42 14 16
Eik Sagen, Rein Laumets 40 15 14
Andrus Põldma, Margus Põldma40 15 10
Urmas Kukk, Veiko Tonts 40 15 10
Hannes Leidla, Toomas Ojakäär35 18 4
Mart Hiob, Rein Hiob 33 19 8
Ilmar Lumiste 29 20 6
Riho Karjus, Raul Orav 28 21 10
Priit Naruskberg, Rait Männik 28 21 4
Kalmer Männik, Klaus Masing 26 23 4
Margus Pihlak, Kersti Kasemets26 23 8
Andres Sepp, Jaak Koiduaru 25 25 4
Mait Meensalu, Riho Zupsman 18 26 4
Siim Koiduaru, Teet Koiduaru 14 27 0
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

polt kirjutas:Põhimõtteliselt saab teha ka absoluutselt salastatud mängu. Osalevad ainultpersonaalse kutse saanud mängijad. Küsimused korjatakse ära koos vastustega. Hiljem neid kellegile ei näidata ja netis ei avalikustada-tulemused samuti salastatud.See on päris hea idee nii saab samu küsimusi mitu korda kasutada.
Peded ei astu keskerakonda, seal on liiga palju naisi :D :D
Eesti mehed

Postitus Postitas Eesti mehed »

Anonymous kirjutas:
polt kirjutas:Põhimõtteliselt saab teha ka absoluutselt salastatud mängu. Osalevad ainultpersonaalse kutse saanud mängijad. Küsimused korjatakse ära koos vastustega. Hiljem neid kellegile ei näidata ja netis ei avalikustada-tulemused samuti salastatud.See on päris hea idee nii saab samu küsimusi mitu korda kasutada.
Peded ei astu keskerakonda, seal on liiga palju naisi :D :D
Polt, kutsu naised keskerakonnast meie juurde :roll:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kui mehed olete, suudate endale ka ise naisi sebida! Ja meil on siin eelkõige mälumängufoorum-see, et kasutan allkirjana poliitilist teksti ei pea siin laiemalt kajastuma.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Kasutan seda ruumi laupäevase kloostrimängu iseloomustamiseks. Osalesin säärase formaadiga ürituses esmakordselt, eelmistel aastatel olen mängu toimumise ajal olnud hõivat teiste üritustega.
Mängu esimene pool - individuaal - polnudki kõige hullem. Küsimused tundusid ikka paremad kui oktoobrilõpu kloostrimängul. Seekord mul nulliringe polnudki ja pildid olid suhteliselt lihtsad. Kõige imelikum küsimus oli mingi Tallina grillurka kohta. Lasti mingit pillilugu ja küsiti, mis on selle muusikalise pildi nimi ja see ühtib ühe tallinna grillkohaga. No kus ma neid Tallinna urkaid tean, selgelt muu eesti ahistamise küsimus. Järgmisel Haapsalu mängul küsin kindlasti haapsalu joomakohti.
Paarismängu pool oli tõeliselt õudne. tegelikult küssad oleksid olnud head kui küsida teistpidi. Antud vormis jätsid tõesti nõutuks.
Lomp, Jaan

Veel Kloostriturniirist

Postitus Postitas Lomp, Jaan »

2. detsembri Kloostriturniiri kohta veel infot. Üksikmängu parimad Eik Sagen ja Viktor Treimuth omandasid üksikmängus võrdselt 25 punkti 50-st, lisaküsimustest vastasid mõlemad esimese õigesti ja teise valesti, kolmanda vastas õigesti vaid härra Sagen ja tuli nii üksikmängu võitjaks.
Nagu juba öeldud, tulid paarismängus esikohale Madis Replik-Kalmer Männik, nende punkte ei tea; üldarvestuses osutus parimaks Viktor Treimuth (ta punkte üksik- ja paarismängu kohta ei oska ütelda).
Siinkirjutaja saavutused olid kehvapoolsed, üksikmängus 19 silma, neli jäi lauda ja tuli üksikmängu auhinnast suu puhtaks pühkida. Paari mängisin Kalmer Saarega, saime vaid 9 silma. Üksikmängu küsimused on mu meelest tunduvalt paremad kui paarismängu omad. Õhkkond mängul oli meeldiv ja muhe.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Margu! Tundub et sa pole kloostriturniiri sihtgrupp-see rohkem Lompidele suunat mäng.! Irw!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Lomp, Jaan

Lisaks

Postitus Postitas Lomp, Jaan »

Laupäevase kloostrimängu üksikmängu küssad olid härra Peeter-Erik Kubo ja paarismängu omad Jaan Loide tehtud. Kui küsimusi ja vastuseid loete, otsustage ise, kumma härra küsimused paremad olid.
Aitäh, polt, mu tuju tõstnud äsjase postituse eest! Maiste Margus sai üksikmängus 24 punkti ja kolmanda koha.
maamesilane

polt vajab mutrit!

Postitus Postitas maamesilane »

peale eilset nnn.smokie nägemist ma mõistsin pol6t vajab mutrit ja kui ei aita tuleb Grace Jones!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Krt!Kust sa teadsid et kavatsen teie käest Grace küsida? Jälle küsimus mokas!! :twisted:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta