Maakilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Maakilb

Postitus Postitas Aare6631 »

9 paremat Sauelt:
Saue Ettur 1 64
Saku vald 2 63
Saue Sammas 3 62
Keila City 4 55
Harku I 5 53
Saue Tammetargad 5 53
Kose vald 7 52
Anija vald 8 51
Keila Kruvi 8 51
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

Sakala

Tarvastu 52
Türi 50
Vändra 48 jne
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
vanamutt
Postitusi: 3
Liitunud: 06.04.2009, 13:58

Re: Maakilb

Postitus Postitas vanamutt »

Tegijal juhtub jne, aga lugenuna mõningaid varasemaid kommentaare Maakilva küsimuste tasemest, korduvküsimustest, isegi tegijatest, ei saa mitte mainida viimase mängu minu arvates kolme "paremat" küsimust:
3) Miller. No ma ei tea, need göörlfrendide küsimused... Mingi haigus vist. Tahaks muidugi oma küsimust (raha?), täiendatud ju ka, aga ootaks veidikenegi, alles kuu aega tagasi Tartus ju oli.
2) Ameerika laulukirjutajate Kuulsuste hall. Eelkõige ingliskeelsed kuulsused seal küll, aga kus näiteks nende kodulehel on AMERICAN Songwriters Hall of Fame? Küsiks siis juba inglase Jaggeri asemel 1996.a. vastu võetud armeenlast/prantslast Aznavouri.
1) Aga tippude tipp on muidugi Franklin. Nurka häbenema! Ei tea, mitmes Ameerika president ta oli?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

Tahaks kilvar vanamuti poolt esitatud konstruktiivsele kriitikale kuidagi vastata aga ma kahjuks ei saa eriti aru, millistest küsimustest on jutt. Franklin? Mitmes president? kas kusagil oli mingi teistmoodi küsimuste pakett?
jaggerit ja Richardsit teab ikka maailmas u 20 korda rohkem inimesi kui Charles Aznavouri. Luban omalt poolt et kindlasti küsin sel aastal veel ka mõnd prantuse kultuuri suurkuju, et frankofiilid rahule jääks.

Ja mis puutub Shaunae Millerisse, siis oli meil spordiblokki vaja küsimust, mille eest keegi punkte ka saaks. Belgia korvpallureid te ju kahjuks ei tea. Pealegi vastavalt meieni jõudnud määrusele nr 2346712B peab olema 50 küsimuse seas vähemalt üks pruunlase küsimus -soovitavalt pildiga.ja pealegi ei ole see kindlasti mitte girlfriendi küsimus vaid selles kontekstis pigem boyfriendi küsimus. Miller on siiski MM hõbe- Uibo kahjuks veel mitte keegi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Maakilb

Postitus Postitas Henry IX »

eks ta ole. Küsiti 3 USA presidenti, kelle pilt raha peal. Pole märgitud, millise aasta rahaseeriat silmas peeti, aga 5-dollarilise peal on Lincoln, mitte Franklin. Viimane on 100 USD peal, kuigi pole president olnud.Selle peale tädi pahandabki. Vastuses figureerib Franklin. :lol:
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
vanamutt
Postitusi: 3
Liitunud: 06.04.2009, 13:58

Re: Maakilb

Postitus Postitas vanamutt »

Justament. Tahtsin anda aega arenemiseks, aga Lui XX seletas ära. Et v. hea küsimuse autor peaks olema ikka v. tige korraldajate peale, kes õige vastuseni viiva tee ikka täiest võimatuks ajasid. :D
Kasutaja avatar
Kivipallur
Postitusi: 81
Liitunud: 30.12.2007, 20:32
Asukoht: Saarel

Re: Maakilb

Postitus Postitas Kivipallur »

Mina kriitiline ei ole ja usun, et võin hiidlastest mängijate nimel sedasama öelda. Täiesti tore ja söödav komplekt. Võib-olla nö täisprofid tahavad enamat, aga ma ei ole Maakilba kunagi profisportlaste võistluseks pidanud.
Eriti meeldivad olid/on küsimused, kus saad ka loogika abil vastuse, mida sa faktina ei tea, tuletada. Ehk näiteks nr 19, 15, 46.
Shaunae Milleri küsimine oli minu meelest täiesti omal kohal, just tema Eesti-seose tõttu. Ja Poldile vaidlen siiski natukene vastu- ikka teatakse Belgia korvpallureid. Meie tuletasime nt koguni kolm :D kellest õnneks Lojeski kuidagi ei sobinud.
Eks kindlasti saaks paremini, ent kõike arvestades soovin korraldajatele siiski vaid edu ja jõudu vankri edasi vedamisel!
Kes liiga palju loeb, on hullem, kui see, kes üldse ei loe...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

Mulle tundub et midagi on valesti mingis regioonis lainud.Selles komplektis mille mina Sakalas laiali jagasin polnud Franklinist sonagi ja ei tohtinud ollagi. Ka selle kusimuse autor olen mina ja ma tean ikka usna hasti mida ma kusisin-Kas talve ajas jalle kusagil purjus peaga mingit sitta suust valja voi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Maakilb

Postitus Postitas Henry IX »

Jaan, palun vaata seda komplekti, mis kilvalehel väljas. Seal on küsimus ja vastus ka.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

Minu poolt välja prinditud vastustelehel on igatahes Lincoln. sealon kpll küsimuse autoriks märgitud KN.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Maakilb

Postitus Postitas Aare6631 »

Kilvalehel on vastuste lehel tõesti Franklin, minu kogemata juhtunud viga. Aga see on seal kommentaarina, seda ju ei küsitud. Küsiti dollarite summat, õige vastus oli 8. Mingit probleemi ei ole, vähemalt mitte neil, kes mängimas käisid.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas Hallvatt »

Tartus on Millerit novembris-detsembris kaks korda küsitud. Ma saan aru, et see on pigem kokkusattumus, et sama küsimus maakilba sai, aga küsijad - palun saage aru ka vastajate hämmeldusest.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Maakilb

Postitus Postitas tauno »

kuu aja jooksul eri mängudes vähemalt neljas kord :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

Viljandis läks see ju tühistamisele. Teine variant oleks olnud küsida mingit nõukaaegset kergejõustikutegelast kes kunagi Laine Eriku jalgu masseeris ja pärast purjuspäi Rein Aunaga kaklema läks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Maakilb

Postitus Postitas tauno »

võiks koolilaste mängul laine erikut küsida, äkki mõni sugulane on kohal ja teab
Vilniuse Žalgiris
Vasta