Eestikad 2014

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Kuna on olnud kuulda küsimusi siis annan hetkel niipalju infot kui saan.
2014 eesti meistrivõistlused mälumängus toimuvad 3. ja 4. mail 2014 http://www.kentuki.eu/.
3. mail alustame kell 11.00 Individuaalmänguga(vastutav koostaja Matis Song) Kell 16.00 jätkame paarismänguga(Allik-Pulver) Kahe mängu vahepeal pakutakse lõunat. Peale paarismängu on kavas tants /tagaajamine ja Pärnu stiilis kõrtsikilb.Pubis mängib laupäeva õhtul elav muusika(esinejat veel ei tea)

Pühapäeval alustame samuti kell 11.00 EMl koosolekuga. kell 12.00 algab võistkonnamäng( koostab Jeldwen Boltsi tuumik+ külalisküsijad) Umbes kell 14.00 on söögivahetund.

Majutusest. Mai alguseks on valmis mõned numbritoad ka Pubi maja ülakorrusel(hind aveel öelda ei oska aga me saame kindlasti soodushinna) Kohe üle tee tallinna mnt 11 asub aga näiteks Aare hostel. Kus neil kuupäevadel näiteks kahese toa eest küsitakse 40.- eurot. Vaadake booking.com. Ja paar maja mõlemale poole on veel külalistemajasid ja hostelle. Mis on nii lähedal, et isegi üle silla ei pea jalutama.
Osavõtumaksu suuruse täpsustavad teised mehed. Osalemissoovist paluks siis teada anda kas mulle, Indrekule või Aarele. Seda kindlasti võistkonnamängu osas. Individuaali ja paari saavad mõned hullud mängida ka ilma pikema etteteatamiseta(loomulikult ei saa nad sel juhul lõunasööki)
Küsimuste arvu ja mängude ülesehituse kohta anname lõpliku info u nädal enne mängu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas Henry IX »

Ma saan aru, et eestikad ei toimugi Pärnus, vaid hoopis Ülejõel! :D
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Mul oleks väga hea meel kui osavõtumaksud jm taoline saaks kilvalehele üles ja registreerumine avatuks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Eestikate võistkonnamängus on lubanud osaleda vähemalt üks kohalik sto, Gde, Kogda tiim.(Gabovits ja co) Võimalik, et neid tuleb isegi kaks.
Samuti on meie esindus oodatud mai viimasel nädalavahetusel Nelijärve festivalile erikülalistena. Peaksime välja panema klassikalise kuuese tiimi. Võtan nökapteni kohustused enda peale. Hugo Tang lubas tulla, Andres ka tõenäoliselt. Toivo Kreek ? kas oled Läti meistrina käsi?. Indrek? Mäng on venekeelne. Kui on veel vabatahtlikke andke endast teada.
Muuseas kas Lätist on midagi kuulda?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Ma julgen omalt poolt lubad, et saab olema ka odavam osavõtumaksu pakett võistkondade tarvis kes tulevad ainult võistkonnamängule ja see on siis 75.- eurot. Sisaldab ka lõunasööki. Pakett siis mõeldud eelkõige kohalikele meeskondadele ja erikülalistele. ja kui kellegil asi ainult raha taha jääb aga osaleda tahaks andke samuti teada. Sööjate arvu tahaks ma teada saada hiljemalt 1. maiks. Loomulikult saab piiratud arv paare ja individuaalvõistlejaid, kes süüa ei taha ka kohapeal registreeruda
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Ja majutuse soovijad andke mulle palun teada. Kui palju teid on ja kui palju olete nõus öö eest välja käima. Samas majas on 7 numbrituba on nii kahelised kui neljalised. praegu pannakse neisse mööblit sisse. seega kui keegi arvab et tahab näiteks koos paarimehega kahest tuba. Andke mulle teada ja ma küsin teile erihinna.
100m raadiuses on veel vähemalt 4 odavat majutuskohta. Näite Aare hostel üle tee. Elupuu kodumajutus kaks maja tallinna poole. Aleksandri pubi külalistemaja jt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
ommu
Postitusi: 27
Liitunud: 30.05.2008, 13:27

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas ommu »

Tulen kindlasti.Paarikas Jaan Lomp`iga osaleme ka. Peaks ju loll olema, kui ütleks kergest rannas jalutamisest ära ja naine ka ütles, et tuleb Pärnu, ikkagi kuurort. Kindlasti tahaks tuba kahele. Osalen ka pubi mängus ja, mis seal pattu salata, osaleks ka võistkondlikel kui keegi punti võtaks.
Omar Kaljuvee
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas fedya »

Nelijärve festivalile olen ma nõus vene keeles küll mängima tulema ,hea koduligi mängida ca 20km ja pärast kes soovivad võivad grilli mu aias kärsatada ja pikaliviskamis kohad leian ka.
Mart Vellama
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Ommu kahese toa soov arvesse võetud. Mardiga ma arvestasin Nelijärve osas nagunii. Grillimisega ka. Neil oligi see mure et nö magamiskohti ei pruukivat kõigile jaguda. Kuigi meile kui aukülalistele oleks need muidugi sebitud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas ToivoK »

Kui Riia mängust asja saab, siis langeb see ju tolle Nelijärve festivaliga samale nädalavahetusele.
Oleksin valmis emmal-kummal osalema, kuigi aukohus on mul - ja ka sul Jaan - siiski Riiga esikohta kaitsma minna.
Ootame-kuulame-vaatame.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Kas keegi on selle Riia asja kohta m9idagi konkreetset ka teada andnud. ma arvan et kuna ka osa lätlasi läheb nelijärvele, mis on ikka väga ammu paika pandud, siis tõenäoliselt saab seda Erudits ligat liigutada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas insu »

Vabandust, aga mis asi on "Neljärve festival" ja kas see on käesoleva teemaga kuidai seotud, või on see mingi jura?
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas ToivoK »

Selle teemaga pole ta kyll kuidagi seot, aga vt Poldu postitust 12.04 kl 8.22.
Edaspidi võiks seda teemat tõepoolest käsitella omaette või koos Balti MVga (kui selle kohta mingit infot laekuma hakkab).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Kuna ma mingil kummalisel põhjusel ei näe kilvalehel eestikatele registreerunuid, Siis võiksid eriti kohale tulevad võistkonnad endast siin märku anda. Või mulle allik@kilb.ee meili peale teada anda. paarikale ja individuaalile mahume kõik ära aga võistkonnamängus on kahe saali vahel valida mis tähendab et oleks umbkaudset võistkondade arvu veitsa varem vaja teada.
Hetkel on teada nii palju, et kõik Eesti meistrid saavad midagi Prestigiolt.
Individuaalne meister nutitelefoni. Paarika võitjad tahvelarvutid ja võistkondlikele tsempionitele on ka miskit ette nähtud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas Henry IX »

Meie tuleme kindlasti võistkondlikke mängima. Pange kirja Overalli SK nime all.
HR
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta