Eestikad 2014

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Tegin pulli pärast natuke statistikat üksikmängu osas-tahtsin näha mille pealt ma siis oma 4 punkti Igorile kaotasin. Tulemused on jahmatavad. see ei ole nii et ok Igor teadis mõnda vastust rohkem. Me lihtsalt teame Igoriga absoluutselt erinevaid asju. Mina sain 29 punkti küsimuste eest, mille eest Igor sai nulli ja Igor sai 33 punkti küsimuste eest mille eest mina sain nulli. eeldasin millegipärast et no see number on kusagil 10-15 punkti.
Ühesõnaga tänage kõiki kõrgemaid jõude kellesse te usute, et me Igoriga paaris ei mängi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas fedya »

Äkki teeks uuel aastal ühe paarika kus vastased loositakse,seega oleks tugevamad mehed paigutatud ja nad jääksid ootama omale vastast mitte paigutatud mängijate hulgast,sellega ehk elavdaks veidi mälumängu ja teeks mängu ehk ka pingelisemaks.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas tauno »

Nojah, pole eriti imestada, eriti selle mängu puhul. Oleks ma enne mängu vastuselehte näinud, siis ma oleks pakkunud kindlaks võitjaks kas indrekut või jaani, nii et selles suhtes suutis igor ennast tegelikult isegi ületada. eks võistkonnamängus oleks meile ka üks keskmine 50 a kilbar puhtalt elukogemuse pealt ca 20 punkti juurde andnud, aga see oli teadlik valik üritada ilma läbi ajada.
korraldus oli üldiselt hea.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Nii et ma võin Kentuki inimestele öelda et nende peldik on OK!? Täitsa eurotualett?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas ToivoK »

Tauno, sul võib isegi õigus olla (eks võistkonnamängus oleks meile ka üks keskmine 50 a kilbar puhtalt elukogemuse pealt ca 20 punkti juurde andnud, aga see oli teadlik valik üritada ilma läbi ajada.)
Esmapilgul tundus, et see võistkonnamäng oli kyll säärane, kus yle 40tel midagi teha pole, aga vaata või teie põhikonkurente.
Teisalt - kiirel vaatlusel tuvastasin tervelt 7 kysimust, kus teil 0, mida aga kindlalt teadsin, lisaks veel mõned, kus ei saa takkajärele väita, et suutnuksin oma õigeks osutunud vastuseaimuse peale suruda.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas Matis »

tauno kirjutas:Nojah, pole eriti imestada, eriti selle mängu puhul. Oleks ma enne mängu vastuselehte näinud, siis ma oleks pakkunud kindlaks võitjaks kas indrekut või jaani, nii et selles suhtes suutis igor ennast tegelikult isegi ületada. eks võistkonnamängus oleks meile ka üks keskmine 50 a kilbar puhtalt elukogemuse pealt ca 20 punkti juurde andnud, aga see oli teadlik valik üritada ilma läbi ajada.
korraldus oli üldiselt hea.
Üldiselt on Igor Kilingi mänge ennegi hästi mänginud. Ilmselgelt hea mängija tunnus. Ei puhi ega ohi ka. :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Ja mina mängin Kilingi mänge mingi kindla aastase intervalliga normaalselt. kas olen kolme sees või hävin täielikult-vahet pole paarikas või individuaal kusjuures. Aga see polnud päris Kilingi mäng-sest näit Toivo Kreegi küsimused mulle sobisid hästi. Hävisin just Kadai ja Kasemetsaga ma vaatasin.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas ToivoK »

Jaan, sul on õigus: minu kysimuste pealt võtsid 40 silma, mujalt siis 26 (Igoril vastavalt 34 ja 36).
Samas - Indrek sai minu käest 42 ja Allpere tervelt 47 (st teistelt kõigest 14).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Tegelikult on see väga hea et erineva käekirjaga mitu küsijat teeb mängu-vähemasti eestikaid-see võrdsustab seisu. Kujutage nüüd naäiteks ette et Tiit Naarits küsiks üksi eestikatel 100 küsimust. vahed oleksid suuremad ja esikolmik enamvähem ette teada.
Minu arust just see küsijate hulgisus/erisus muudabki eestikad teistest mängudest erinevamaks ja huvitavamaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas Matis »

See ongi väga õige - Toivo Kreek, Tanel Kadai ja Andres Kasemetsa juurdetulek küsijana teeb ainult head. Ainult kindlatele küsijatele panustamine, muudab tippmälumängu pinnase aheraks. Ma ei ütle, et mäng ülihästi välja kukkus, aga 100 % on hea meel et uusi tulijaid tuli. Järgmisel aastal võiks päris Eesti tasandil Igor debüüdi küsijana ära teha (sporti ma siia ei arvesta). Küsijanagi on ta potentsiaal kõva.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Jah sellisel juhul oleks ka teistel mõnele kuldmedalile võimalust...

Üldiselt hakatakse tuleviku ajalookirjeldustes Eesti mälumängu Sireli ja Habali perioodide vahele jäävat aega nimetama segaduste ajastuks vm taoliseks. Praegused märgid näitavad, et järgmised 30 aastat võivad teised ainult maha pudenevaid toiduraase nokkida.
Seda muidugi juhulkui taimetoitlus ja täiskarsklus Igorit enneaegselt ära ei vii...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Jah sellisel juhul oleks ka teistel mõnele kuldmedalile võimalust...

Üldiselt hakatakse tuleviku ajalookirjeldustes Eesti mälumängu Sireli ja Habali perioodide vahele jäävat aega nimetama segaduste ajastuks vm taoliseks. Praegused märgid näitavad, et järgmised 30 aastat võivad teised ainult maha pudenevaid toiduraase nokkida.
Seda muidugi juhulkui taimetoitlus ja täiskarsklus Igorit enneaegselt ära ei vii...
Või õrnem sugu ... :D
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas his master's voice »

Tagasiteel Tallinnasse anti selline veksel välja: mina teen EMV individuaalile siis küsimusi, kui Põder-Vahter teevad paarikale. :wink:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas polt »

Loodetavasti loeb Indrek selle postituse läbi ja jätab meelde kui Saksamaalt tagasi jõuab...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad 2014

Postitus Postitas tauno »

ehee, kui 75% küsimustest on kellegi maakilb, siis see pakkumine muidugi ei kehti :)
Vilniuse Žalgiris
Vasta