Nelijärve lõimumisüritus

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

http://rv-tln.blogspot.com/p/blog-page_6539.html

Siin on ajakava. Oleme erikülalistena väga oodatud ja osavõtumaks on 20 euri näo pealt -see on siis vist kaks päeva koos kõigi ürituste ja söögiga. ööbimiskohti ei ole. Aga selles osas pidi Mart Vellamaa kodumajutus töötama.

Kes oleks kindlad tulijad palun mulle teada anda.
Lõimumisprotsessi esimese osana osaleb nende võistkond eestikate võistkonnamängus.(Gabovits, Korobeinik jt)

NB nelijärve mäng on vene keeles.
eestikas Eesti keeles.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas tauno »

12 küsimusega mälumäng ??
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

Loe ikka kava korralikult läbi. neid 12 küsimusega voore on vist 5 pluss muud mängud. Ega sellest süsteemist enne aru ei saa kui koha peal
Selles suhtes on väga hea et nad enne päris mängu tulevad mängima
Kui neile meeldib teeme järgmine aasta festivalile Eesti moodi mängu ka
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas fedya »

Jah minu poolt on öömaja,saun ja grill kõik peale nelijärve festivali välja pakkuda.

Mart Vellama
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas ToivoK »

Indrek ja Jaan!
Kuidas ja mida te lõpuks seal Pärnus kokku leppisite???
See kysimus käib nii selle Nelijärve yrituse kohta kui Riia yrituse kohta.
Nagu ytlesin, olen kindel tulija, kysitav ainult, kuhu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

Nüüd on teema nii et panek siia kirja kes kuhu läheb.
Riiga peaks siis saatma 4se võistkonna-nad võiks läbi Pärnu kulgedes ka karika tagasi viia-korraks.
Juttu on olnud Taunost, Illarist, Arkost-Heino Raivet tundis huvi. Margus Maiste on sel laupäeval Riias nagunii.

Nelijärvele lä'heme siis hetkeseisuga kindlasti mina, Hugo Tang, Mart Vellamaa, Kirja said veel Indrek, Toivo Kreek ja Andres Pulver(Andresel sõltub kõik tema tervislikust seisust Nelijärve ajaks.
Nii et võime vajada vangerdamisruumi- Mina võtaks heameelega näiteks Igori kaasa(neile hullult meeldiks kui telesaate staarid kõik kohal oleks) vene keel pole oluline, sest piisab kui üks oskab Irw!

aga loomulikult võtaksmine kahel käel vastu ka näiteks Aare Olanderi või Jevgeni Nurmla- see on seal ikka nii teistsugune mäng-lihtsalt keeleoskus peab olema ja kerge slavofiilia kalduvus tuleb ka kasuks.
andke aga teada kes tulla tahaks. majutus on Mardi õlul-ta on praktiliselt kohalik.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas Matis »

Rääkisin ka isegi enda huvist Riiga seda Baltica üritust väisama minna. Aga kui võistkonda ei mahu, eks siis jääb minemata.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas tauno »

Ma olen Riia suhtes selline 50-50, vaatame...
Vilniuse Žalgiris
vibumees
Postitusi: 302
Liitunud: 07.11.2005, 20:21

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas vibumees »

Olen ka huvitatud Nelijärve üritusel osalemast.
Urmas Kukk
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

Nelijärve hetkeseisu peab täitsa täpsustama. Hugo Ja Mart on kindlad käed. Urmas on igati teretulnud. Toivo on kipsis, Andrese tervislik seisund selgumisel. Mul endal samuti üsna keeruline kaheks päevaks ennast veel sel kevadel mälumängule pühenduda. Aga kui on vaja siis üritan. kas me üleüldse saame satsi kokku?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas IS »

Mulle jõudnud info kohaselt on 2 mängu (Riia ja Nelijärve) peale kokku 16 kandidaati, kes võivad teatud tingimustel osaleda (neist mitmed küll küsimärgiga). Homseks peaks ikkagi selgeks saama, kes ja kuhu. Väga hea oleks, kui saaksime Riiga lubatud 2 võistkonda saata ning samuti Nelijärvel oleks täisvõistkond olemas.
Niisiis : Riia (võistkonna koosseisus 4 inimest) : Illar, Matis, Andres Kund, Lauri Tammerand, Tauno?, Arko?, Heino?, Mati Räli?, Margus Maiste?
Nelijärve (võistkonna koosseisus 4-6 inimest): Jaan A, Mart V, Hugo, Urmas K, Andres Pulver?, Aare O?
Ise olen ka olemas ning valmis ühele või teisele poole sõitma.
Saan aru, et Toivo on rivist väljas (või siiski mitte?), Jevgeni ei saa igatahes sel nädalavahetusel tulla.
Tartust saab Riiga minna bussiga või Valgast edasi rongiga.

Palun eelpoolnimetatutel (v.a. Nelijärve esinelik, kes paistab olevat kindel) anda lähiajal (teisipäevaks) endast teada, mis otsusele olete jõudnud? Loomulikult on teretulnud ka kõik need, kes seni pole oma huvi avaldanud.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas fedya »

Mina olen nõus ka kellelegi kes soovib Tallinnast rongiga Aegviitu tulla transporti pakkuma ja 4-5 meest saavad mu juures kah pikali olla ja jalgpalli meistrite liiga finaali vaadata.Andke mulle teada kes kuidas soovib tulla,ööbida siis tean sauna küdema panna ja oma sõitmisi sättida.
Mart
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

Teate minuga on Nelijärve asi nii et ma tuleks kohale ainult siis kui see on möödapääsmatult vajalik ja meeskond jääks vastasel korral kokku panemata.Kusjuures ma arvan et kellegil poleks midagi ka selle vastu kui me kahel päeval pisut erinevate koosseisudega mängiksime. Mul on nimelt laupäeva õhtul vaja olla vabariigi teises otsas (kui ma sinna ei lähe-siis ma pean perekonnaseisu muutma)Aga kuna mu naine teeb häid torte ja on muidu ka krt liiga hea, siis ma sellega eriti ei riskiks.
Viimati muutis polt, 19.05.2014, 16:31, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas IS »

Mulle tundus Nelijärve juhendit lugedes, et järgmisel päeval ei pruugi sinna enam asjagi olla, kui eelmise õhtu mängudest edasi ei pääse.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nelijärve lõimumisüritus

Postitus Postitas polt »

Indrek-nii mõtlevad ainult luuserid...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta