Halvim küsimus

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Halvim küsimus

Postitus Postitas tauno »

Siia võib riputada piparkoogiretsepte ja kõige halvemaid mängudes esitatud mälumänguküsimusi.
Kasutaja avatar
lavrenti
Postitusi: 834
Liitunud: 04.01.2005, 11:45

Postitus Postitas lavrenti »

Romulus ja Remus...
kas ta nüüd halb oli, aga Eesti paaride karika jaoks täiesti mõttetu raskus (või kergus-) astmega
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Romulust ja Remust oleks võinud küsida vastupidi, et kes nende vanemad olid ja oleks mõni võistkond vähem vastanud. Mulle isiklikult ei meeldinud Leokide küsimus See oli selline täiesti marginaalne fakt ja ka loogiliselt tuletada polnud võimalik. Sest loogika kohaselt ei oleks tohtinud see enam tehikaspordiala olla vaid õige oleks olnud orienteerumine, pinks või mis iganes. Huvitav palju seda ka ära vastati?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Romulust ja Remust oleks võinud küsida vastupidi, et kes nende vanemad olid ja oleks mõni võistkond vähem vastanud. Mulle isiklikult ei meeldinud Leokide küsimus See oli selline täiesti marginaalne fakt ja ka loogiliselt tuletada polnud võimalik. Sest loogika kohaselt ei oleks tohtinud see enam tehikaspordiala olla vaid õige oleks olnud orienteerumine, pinks või mis iganes. Huvitav palju seda ka ära vastati?
Veemotorispordi vastasid ära ainult Tibar ja Lasn. Marginaalsus - suhteline. On ju küsitud lacrosse´i, keegi ei kobise.
Muidugi oleks spordiblokk parem olla, kuid ega sa Jaan ka mingi spordiküsimuste geenius ole (Obadele mehed meenutasid kord sinu UEFA uute liikmesriikide küsimust). :P
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See soolo oli ilmselt Tibari ja Lasna üks suurumaid mälumängusaavutusi! Irw!
Matis ega ma paha pärast. On palju hullemaid küsimusi olnud! Lihtsalt ma lahkan mängude kaupa kus osalen ja see meeldis mulle laupäeval kõige vähem.
Oleme ikka sõbrad edasi eks?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

:D Oleme muidugi sõbrad. Jaan
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma nägin ühte tõepoolest halba ja sobimatut küsimust ühe prominentse küsija noortemängus. Noorkilvaritelt Paul Alliku küsimine läbi mustamäe valsi (või ükskõik läbi mille) oli ikka väga mõttetu tegevus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Eilne kloostrimängu Pärnu silla küsimus oli sõnastatud nii valesti ning segadust tekitavalt, et olin sunnitud 2 punkti saamiseks ülejäänud küsimuste arvelt poole Pärnu sildade ajaloost paberile kirja panema. Peeter-Erik!Pärnu Vanalinn pole kunagi asunud Ülejõel! Ja kõik muu jutt sinna veel juurde. Ainus õigesti vastamist võimaldav lause küsimuses oli -sild üle Sauga jõe!Aga selle omakorda tühistas väide,et silda enam pole kuna purustati Maailmasõjas(Et Rist aru saaks Suures Isamaasõjas).Ah ma ei viitsi jahuda rohkem. 2 punkti ju ikka saime. Aga kahtlustan et mõnigi võistkond jäi ilma.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Eilne kloostrimängu Pärnu silla küsimus oli sõnastatud nii valesti ning segadust tekitavalt, et olin sunnitud 2 punkti saamiseks ülejäänud küsimuste arvelt poole Pärnu sildade ajaloost paberile kirja panema. Peeter-Erik!Pärnu Vanalinn pole kunagi asunud Ülejõel! Ja kõik muu jutt sinna veel juurde. Ainus õigesti vastamist võimaldav lause küsimuses oli -sild üle Sauga jõe!Aga selle omakorda tühistas väide,et silda enam pole kuna purustati Maailmasõjas(Et Rist aru saaks Suures Isamaasõjas).Ah ma ei viitsi jahuda rohkem. 2 punkti ju ikka saime. Aga kahtlustan et mõnigi võistkond jäi ilma.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Eilsest kloostrimängust

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu", muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Lomp Sauga jõe Paremkaldal asubki Vana-Pärnu.Ma ei kujuyta hästi ette silda mis viib paremkaldalt sama jõe paremkaldale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Parandatud kuju

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Aitäh, polt, esitan oma viimase postituse parandatud kujul, tegin selle juba enne viimase kirja nägemist.

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu" ja sellest tulenevalt sõna “parem” asemel sõna “vasak”, muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Jaan Lomp

Info

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Eilse kloostrimängu kohta veel seda: 44. küsimuse teises lauses võib sõnad "Pärnu vanalinn" asendada näiteks sõnadega "Ülejõe linnaosa". Ka nii saab lause korrektseks.
Nüüd veel huvitav info: aadressilt www.postimees.ee/160806/esileht/meedia/213497.php võib lugeda uudist "Ilmus raamat Eesti mälumängu ajaloost". Tore oleks, kui juba homsetest lehtedest ka seda lugeda saaks.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

See see nali on jah, et kui natu untsuläinud küsimuses mõne(d) sõna(d) asendada, tuleb viimase peal küsimus välja, aga mis teha, jama juba sündinud :)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Üks vana võlg sai likvideeritud - eelmisel kevadel palju furoori tekitanud Jüri sarja lõpumäng Lennuki esituses sai lõpuks kilvalehele üles. Vaadatagu Arhiivist.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Vasta