Paikuse paarikad 2015

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

3. jaanuari päevakava näeb siis välja nii . Kell 11. alustame Spordikaga. Esitamisele tuleb 50 küsimust ja see saab olema korvpalli eri. Esiteks on 2015 see aasta kus Eesti koondis (võib olla) viimast korda EMil mängib ja teiseks ma ei tea spordist midagi peale korvpalli. Korvpalli osakaal on muu spordi osas u 50/50. Purjetamist ja laskmist ei julge praegu lubada.
kell 13. 30 kui olete kenasti randmed soojaks saanud laseme sujuvalt pärismänguga edasi . Loodetavasti saan kokku 80 sigarasket küsimust Kui paljude juurde ma pilte panen, selgub lähema kuu jooksul. Aga mingit halastust ei tule! Kõik esimese vabariigi aegsed priimabaleriinid ja karskusliikumise tegelased kavatsen ma ära küsida.Sekka ka Hiina vanemat ajalugu ja masaide folkloori.
Kogu selle nalja eest peate te muidugi maksma ka. Kuna ma mingi odav mees ei ole, on spordikas 10.- euri paarilt ja paarikas samapalju. Need kes mängivad mõlemat mängu saavad 2 euri alet!
Vähemalt 30 korda verd loovutanud doonorid mängivad tasuta! Samuti on spordikas tasuta vähemalt korra täiskasvanute seas Eesti korvpallimeistriks tulnutele, olümpiamedali omanikele ja üle 2.10 pikkadele kilvaritele. Need kes on esitanud oma kandidatuuri Riigikogu valimistele maksavad 20 euri per nase(sest neil pole nagunii oma rahaga midagi mõistlikku peale hakata ja nende osavõtumaks läheb otse mälumänguliidule koolinoorte mv auhinnafondiks)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Palun avada ka kilvalehel registreerumisvorm. Kogu vajalik info on eelnevas postituses toodud.
Korvpalli eri aitab kokku panna Holger Tamm.
Kohalikud võistkonnad 8 tk mängivad paarika võistkondlikult kaasa.
Sel aastal ei ole tegu puhaste pildikatega. On ka ilma illustratsioonideta küsimusi.
Püüan hoida joont et igas plokis oleks ka üks amatöörkilvaritele vastatav küsimus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Idee sellest et korra kuus septembrist kuni maini oleks üks mälumängunädalalõpp-veel parem üks päev on mulle vägagi meeltmööda. Kui alustada kell 11 individuaaliga jätkata kell 15 paarikaga ja lõpetada kell 18. spordikaga on see ju täiesti normaalne päev.80 +80 + 50. Rohkem ei oleks mõistlik.(kuigi kuulen juba mõne mehe hädakisa, et miks nii vähe) Loomulikult ei peaks neid mänge tegema kõiki üks inimene.
Alaustaks näiteks septembris Nõmmel. Maiste teeb individuaali. Nõmme sarja vedajad paarika ja keegi tallinna poole spordigurudest Habal? spordika. Oktoobris toimuks sama asi näiteks Viljandis/Vändras
Novembris Tartus, Detsembris Paides(soovitaksin muidugi mängu nädalajagu eetepoole tuua), jaanuaris paikusel, Veebruaris Keilas, Märtsis Rakveres, Aprillis Otepääl, Maisse jääks siis meistrikad. Loomulikult on kohad ja kuud asetatud suvaliselt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas his master's voice »

Paluks tavapaarikale ehk kvaasipildimängule kirja panna paari Habal-Särgava. Ühtlasi annan teada, et otsin spordipaarikale elik kvaasikorvpallimängule paarilist. Huvilistel palun ühendust võtta.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas Matis »

Registreerin tavamängule paari Kaarel Silmato - Matis Song
Spordimängule registreerin paari Toivo Kivimets - Matis Song.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Paikuse mäng on täpselt nädala pärast.
Registreerunud on 2 paari.
Hoolimata teie ponnistustest mäng ära ei jää, kuna kohalikud Paikuse mängu võistkonnad mängivad nagunii kaasa. kilvalehe ametlikul regamisvormil ei näinud ma ühtki osalemissoovi. Võib olla on asi minus ja ma lihtsalt ei oska sinna siseneda. Igatahes parooli ja kasutajatunnust seal nõutakse aga polt sinna oma parooliga sisse ei saa. Seega kui keegi tahab ikkagi veel tulla. palun teatage mulle kas meilile allik@kilb.ee, telefonil
538 70669 või Facebooki kaudu oma osalemissovvist. Piisab ka siin foorumis vastava teate jätmisest.
Teie lohutuseks luban, et need Paikuse mängud jäävad viimasteks. Ei pea vajalikuks niigi tihedat mängukalendrit mõttetute mängudega risustada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas his master's voice »

Mulle tundub, et praegu ikkagi ei saa kilvalehe kaudu end kirja panna.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Ega ma selle kilvalehe vormi peale eriti ei loodagi-see ei toiminud Paikuse mängu tarvis juba eelmisel aastal.
Eks ma pean hakkama ükshaaval võimalike asjast ehk huvitatud kilvarite käest ise üle küsima, et kas nad tulevad või mitte.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas tauno »

pdr-vhtr osalevad tavamängul
kui vaja komavigu parandada, võin korvpallimängu üle vaadata
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Hetkeseisuga osaleb siis Paikuse paarikal
Habal-Särgava
Song-Silmato
Kaddai-Kaddai
Salme-Kubo
Põder-Vahter
Salis-Heinaste
Tammerand-Kund
Naruskberg-Kreek
Loide -Tõnso.
Tõnisson-Kaarma
Koit-Tarvis
Räli-Nurmla
Paikuse spordikale on aga registreerunud


Song- Kivimets
Habal - Naruskberg
Siil-Põldoja
Salis-Heinaste
Hinno-Oljum
Tõnisson -Kaarma
Koit -Tarvis
Kask -Saar
Räli-Nurmla
Viimati muutis polt, 30.12.2014, 15:57, muudetud 10 korda kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas his master's voice »

Paikuse spordipaarikal osaleb paar Habal - Naruskberg.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas ToivoK »

Pane, pln, pärismängu kirja Naruskberg-Kreek.
Tahaks spordimängu ka tulla - kui juba nii kaugele sõitmine ette võtta, paraku...
- pole partnerit, kas on kampalööjat???
- hullem - logistilised probleemid: ei tea hetkel, kust ja kellelt transporti saan (kel pakkuda, andke teada), bussiga jõuaks pärale 11.30.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Konkreetsed suunatud küsimused.
Mida teevad Olesk-Naarits?
Räli-Nurmla
Tõnisson-Kaarma
Allpere-Lasn
Alati kohal olevad Koit-Tarvis
Viljandi mehed?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas polt »

Vaatasin paarika mis on valmimisjärgus kriitlisema pilguga üle. Ühesõnaga väga hull ei ole. On spetsiaalselt üritatud sisse panna ka lihtsamaid küsimusi igasse plokki, kusjuures ma ei välista,et need lihtsad küsimused võivad eesti koondise meestele üle jõu käia ga kohalikele noorkilvaritele parajad tunduda.
Tundub et tuleb selline naistesõbralik mäng. Kui Räli ikka veel kõhkleb kas tulla, tegin ühe autoküsimuse ka võimalik, et teen mõnest ratastega asjast veel küsimuse. Tuumafüüsikat ei ole. Hiina küsimust mõtlen veel välja.
Soovitan siiski osaleda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Buubert
Postitusi: 99
Liitunud: 22.11.2014, 20:14

Re: Paikuse paarikad 2015

Postitus Postitas Buubert »

Kas algajatel kõrtsikilvaritel ka mõtet tulla on? Või on tase lihtsurelike jaoks ülekäiv ? Mõtlen seda spordi poolt just
Vasta