Teadetetahvel 2015

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas tauno »

vana kilvaleht ei tööta, näitab mingit errorit (roheline.kilb.ee)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas Kaspar »

tauno kirjutas:vana kilvaleht ei tööta, näitab mingit errorit (roheline.kilb.ee)
Tänud mainimast! Serveripidaja uuendas tarkvara ja vana Kilvaleht sellega enam kokku ei sobi. Lähiajal uuendan ja parandan nii palju kui võimalik.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas Aare6631 »

Norralaste GP tuleb 11. aprillil. Ja meie kalendris on see laupäev vaba, nii et esialgu 4. aprillile paigutatud üksikmäng leiab aset 11. aprillil. Otsime Tartus ka läbiviijat - kui leiame, tuleb mäng samal ajal ka Tartus. Kui ei, siis mängivad kõik Tallinnas. Lähiajal selgub.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas tauno »

väga mõistlik, muidu oleks see pühade nädalavahetusel natuke takune olnud
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas arko »

Üks tuttav pöördus abipalvega: "Kas Sul on mingit aimu, mis suitsusignaalidega keila mängule peaks olema võimalik registreeruda? Juba esimesele küsimusele („kuidas registreeruda?“) ei oska vastata…"
Kas keegi teab kedagi, kes teab midagi... Või on selline mäng, kuhu pole registreeruda vajagi
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas ToivoK »

Kas see Keila mäng ikka toimub??? Kui, siis kus ja mis kelle pihta hakkab?
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas illar »

No Viivik kirjutas viimati (s.o peale mullust Keila mängu) foorumis järgmist:

Tänan, et küsimused, vastused ja tabel üles said. Ei lase ennast häirida “suurte nimede” ohkimisest. Ühtlasi teatan, et usaldan järgmise aasta Keila mängu küsimuste koostamise, läbiviimise ja tabeli pidamise Allikule ja Vahterile! Siis saavad nad enda mõistust õiges suunas rakendada.

Allar

Ehk asi on siis Poldi ja Tauno taga :)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas tauno »

No ma panen siis kiirelt midagi kokku, ega ta hullem ikka ei tule kui see irl-i mäng jüris oli
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas polt »

Ma võin omalt poolt küsimusi saata aga kohale ma küll tulla ei viitsi. Millal see mäng olema peaks üldse? Palju Viivik küsimusest maksab?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas Taivo »

Allar Viivik teatas mulle, et mäng toimub laupäeval, 21. veebruaril Keilas. Ma toetasin kümmekonna küsimusega. Registreerumisest ei tea ma midagi, osavõtumaksust ka mitte, isegi selles, millises majas toimub, pole ma kindel, aga ma arvan, et kui koht oleks võrreldes eelmiste aastatega muutunud, küllap siis Allar öelnuks mulle seda.

Nägin küsimuste komplekti ka. Allar tahab teada karja ettevõtteid ja vanamehi, kellest ma pole midagi kuulnud, aga kui ma avaldasin kahtlust, kas nii tundmatuid asju ikka on mõtet küsida, väitis Allar, et mõttetuid küsimusi temal ei ole, erinevalt viimasest Jüri mängust. Olete hoiatatud. Kahele küsimusele oskasin ma vastata juba sel ajal, mil esimesse klassi läksin, aga Allari meelest pole ükski küsimus liiga lihtne. See on muidugi õige, kes ei usu, saab laupäeval ise veenduda. Arvuküsimusi pole Allaril ainsatki, isegi mitte aastaarvuküsimust.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas tauno »

Ei saa öelda, et poleks saanud head lõuatäit naerda ("kari ettevõtteid ja vanamehi").
No Harju Elekter ja PKC on juba küsitud, siin jääb vist üle veel Ensto ja OÜ Keila bassein (seal on nüüd ju basseini asemel kalakasvandus, kus Hissamudtinov angersägasid toidab). Isikutasandile nihkudes oleks kindlasti põnev teada, kes on Keila Elektri peaelektrik ?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas polt »

Ma ise küll ei saa tulla, pean Bakuusse eesti au kaitsma sõitma aga Teie minge kõik ilusasti kohale. Tundub tulevat põnev mäng.
Tauno. Keski Lepik olla miski aeg see peaenergeetik olnud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas Aare6631 »

Allar annab teada: Keila mäng tuleb linnavalitsuse saalis Keila Keskväljakul, maja 11. Algus 12.00. Osavõtt 12 € paarilt (sellest 2 € läheb sarja auhinnafondi). Kõik nagu ikka. Küsimused: Allar Viivik, Alvar Niglas, Toivo Lodjak, Taivo Rist, Tenno Sivadi. Mina aitasin mõnd teksti kohendada ja pilti paika sättida, sisu poolde ei ole sekkunud.

Ja kes jõuab, klõpsake kilvalehel üritust ja pange nimed kirja! Otselink: http://www.kilb.ee/mangud/paarismang-2014-7/
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas cadman »

Mulle tundub, et täna on selline tähtis päev, et oleks paslik üks spämmer koos kõigi oma aliastega kustutada :)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Teadetetahvel 2015

Postitus Postitas IS »

Tere!
Edastan kutse raamatuesitlusele ja mälumängule (reedel, 10.04).

Kirjastuses Koolibri on ilmunud Tiit Kuninga raamat „Sinine”, mis on esimene raamat sarjas „Väike värval”. Tintoretto nimest inspireeritud sari toob lugejani erinevate värvustega seotud huvitava materjali, kus käsitletavad teemad on määranud eelkõige värvus ise. Raamatus „Sinine” vaadeldakse sinisega seotut igapäevaelus, teaduses, spordis, gastronoomias, looduses, sümboolikas, kunstides, seoses ajaloosündmuste ja kuulsate isikutega. Raamatusse koondatud erinevatest faktidest ja sinistest illustratsioonidest moodustub huvitav ja kaasahaarav sinine maailm.

Raamatu esitlus ja mälumäng toimub reedel, 10.aprillil kell 16 Rahvusraamatukogu kohvikus. Mälumängu juhib Erkki Bahovski. Olete väga oodatud osalema ja kaasa elama.
Vasta