EMV 2016 Sagadil

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas punukana »

Küsin, millised küsimused või vastused veel segadust tekitasid, kuna olin üks küsimuste saatja ning huvitatud teada saama, kui kusagil eksisin.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas arko »

Aga enne kui läheb üksikute küsimuste kallal nokkimiseks, tahaks ikka öelda, et kokkuvõttes oli Sagadi üritus igati õnnestunud ja meeldejääv, nii sisulise kui korraldusliku poole pealt. Aitäh vaevanägijatele!
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas illar »

Ka minu arvates olid tingimused nii mängude läbiviimiseks, mängimiseks kui ka muuks mängukõrvasesks suurepärased, veelkord tänud kohapealsetele asjaajajatele. Ise toetaks kahe käega seda ühe nädalavahetuse meistrivõistluste jätkumist, arvestades seekordsete kohalesaabunute proprtsiooni võiks edasiseks vaadata nt lõuna poole. Kui Räpina mehed ei tee, siis ehk üritaks Põlva mehi pehmeks rääkida?

Mis puutub spordimängu, siis minu lähteülesanne koostajatele oli, et tehke küsimusi, mis oleks kõigile õhtuseks ajaviiteks mängitavad ja seega eelistasin ka lõppvalikul eeskätt rohkem trikimomendiga küsimusi, võib-olla neid piisavalt ise üle kontrollimata. Rühmvõimlemise guugledamine andis mulle enda arvates piisavalt vasteid, et seal toimetatakse ilma vahenditeta ja ausalt öelda ei tahaks ka praegu reeglites mingit süvaanalüüsi tegema hakata, sest leian, et spordimängu osa Eesti mälumängu suurüritusel ongi veidi kõrvaline ja meelelahutusliku iseloomuga. Arvan, et kõik kes eile ilusti kolm mängu ära mängisid, saavad sellest aru. Vb olla tulevikus mõtlemiseks, et kui sellist asja korrata, siis äkki spordimängude karikasarjas oleks sellel mängul mingi väiksem kohapunktide osakaal vms,
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas tauno »

Korraldus oli hea, praeguse seltskonna suuruse juures parajad ruumid. Ilmselt tasuks püüelda selle poole, et ka hooaja sees mõne kuu etapid korraldada korraga (Tartu, Pärnu?), Komplektidest tundusid üksikmängu ja paarismängu omad mullusest paremad, võistkondlik nõrgem kui viimase paari aasta omad. Kõik mängud olid üsna selgelt oma koostajate nägu, suuri üllatusi polnud ei heas ega halvas mõttes.

Ja kui eraldi käsitleda ülimalt olulist peldikute küsimust, siis Sagadis on Eesti ainus siiami kaksikutele mõeldud pissuaarikabiin, mis varasemalt tuntud ainult Sotšist.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas polt »

fedya kirjutas:Ma tahaks kirjutada eilse Sagadi spordimängu kohta kus oli ju suht vaieldavaid küsimusi ja vastuseid,seda loomulikult sest mängu tegi ju mitte proffidest spordimängudest osavõtjad.Jäi ülesse ja uurisin seda asja veel üks mitte päris täpne küsimus vastus.Küsimus nr 28 oli et rühmvõimlemises ei kasutata vahendeid,see päris nii ei ole üldiselt on kavas vabakava kuid seal võib kasutada ja vahetevahel kasutatakse ka hüpitsaid,palle,rõngaid ,kurikaid ja linte .Oleneb ju kõik kavast .Nii et arvan vastus ei kasutata vahendeid on küll vale.

Mart . meenutades seda kunas sa ise omal ajal valeri Brumelit küsimuses kahekordseks olümpiavõitjaks nimetasid ja tükk aega läks aega et sind veenda küsimuse ekslikkuses.( Mis muuseas määras valdade suvemängude esikolmikukohti) Siis ma oleks meelelahutusliku spordimängu rühmvõimlemise küsimuse osas pigem kuss. Mittemidagiotsustava mängu marginaalset spordiala puudutav meelelahutuslik küsimus...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas polt »

Annan EMLile teada, et olen valmis tingimustes kokkuleppele jõudmise korral, korraldama Pärnus või Paikusel etteantud ajal 2017 aasta mälumängumeistrivõistlused. Nädalavahetuse formaadis. ja see võib olla vabalt ka maikuine nädalavahetus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas Matis »

Üritus oli äge, koht oli tore, seltskond oli tore. Kõik mängud olid tugevad, tegijate nägu ja ütlen ka seda, et kõik mängud ei saagi ühte moodi meeldida. Mis oleks Illari mäng korvpallita, Mati mäng tehnikata ja meie mäng vibuga tüdrukute, käsitööportaalide, Läti, Austria, Raidu spordi ja Priidu IT-lahenduseta. Ning esticat peab olema, mitte palju, aga peab olema.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas holte »

Ühineks kodanik punukanaga ja omaltpoolt teeks sõnaliselt sarnase
steitmendi nigu -
" mina kuulaks ka heameelega ära kindlameelse spordimängu vigade loetelu, selmet
on udupõhine "äh, põld profid ja mes sealt oodata olligi".
Vaatasin ka tabelit ja ühes enda küsimuses on ka üks nulliring (mis teatavasti on
vihaleajav asi) ja üks nulliring on mängus ka teistmoodi sinine (kuna ma pole vutispets,
ei osanud sest ka midagi arvata ja see polnud õnneks minu küsimus).
Igatahes mina leidsin esimese hooga oma küsimustes vea vaid seal, kus Illar oli mu 11-m löögi
asendanud sõnaga "penalt" ja siis seda käänama asunud. Jah, see on viga, õige eestikeelne sõna
(kuigi võõrsõna) oleks olnud penalti. Ja teine küsitav asi oli mu nulliringi vastus, mis oli ehk mitte
kõige paremini sõnastatud. Aga kas seal valesti punkte ka anti, ei oska ma siinkohal ju ütelda.

Ehk siis samaväärsusega vastates: lõpetage inisemine ja öelge, kui midagi öelda on.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas holte »

tuleb siis peale poolpeeretamise ka asjalikku kriitikat või ei?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas tauno »

paaris küsimuses oli nüansiviga (üks oli premier league´i võitja küsimuses, paariga oli veel midagi) , mis vahet seal enam, spordimäng veel pealegi
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas holte »

ega mul ja ka teistel arvatavasti poleks nüansside teadasaamise vastu ka midagi.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
IS
Postitusi: 295
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas IS »

Tühistatud 21. küsimuse nüanss oli selles, et kuigi Premier League loodi 20.02.92; siis 02.05.92 Inglismaa meistriks tulnud Leeds United võitis ametlikult veel sarja, mille nimi oli ikkagi Football League. Premier League`i ametlik esimene võitja oli 1993 a. Manchester United. Küsimuse autorina vabandan, et ei kontrollinud seda asja eelnevalt üle.
donkurg
Postitusi: 13
Liitunud: 17.11.2015, 07:38

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas donkurg »

Lihtsalt uudishimust! Selline küsimus, et kas EMV võistkondade koosseisusid ei saaks avaldada. Osalesin üksnes spordimängus ja nö suurt mängu piilumas ei käinud. Mõne aastaga olen endale enamuse gurudest nime ja näoga seostanud. Aga huvitav oleks ikkagi teada, kes on Ruhnu karu, postkontori jne mängurid. Et Talve ja Lomp arvatavasti Räpina eest mängisid on suht lahja teadmine.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas arko »

a propos... kunagi oli kilvalehel medalitabel läbi aegade, seda pole vist mitu aastat täiendatud... ehk võiks?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas tauno »

mul on põhjad olemas, võin saata...
Manused
Team_EMV.jpg
Team_EMV.jpg (391.8 KiB) Vaadatud 6478 korda
Paaris_EMV.jpg
Paaris_EMV.jpg (261.99 KiB) Vaadatud 6478 korda
Vilniuse Žalgiris
Vasta