EMV 2016 Sagadil

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kaido
Postitusi: 7
Liitunud: 22.02.2016, 22:56

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas Kaido »

Palun üksikmängu lisada Kaido Lasn ja paarismängu Andres Allpere - Kaido Lasn
liis
Postitusi: 21
Liitunud: 09.08.2006, 14:51

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas liis »

Panen siia nimekirja söömistele registreerunutest. Vaadake palun üle ja kui on täpsustusi, andke teada, eriti puudutab see pühapäevast lõunasööki, siin ei taha asjad hästi klappida. Kes oskab infoga aidata, oleks suureks abiks.

Laupäevane lõunasöök
Arko Olesk
Mati Räli
Jevgeni Nurmla
Andres Allpere
Villu Tamm
Janek Salme
Kaido Lasn
Tiit Naarits
Illar Tõnisson
Matis Song
Toivo Kreek
Silja Paavle
Madis Hurt
Jaak Sõnajalg
Peeter Kubo
Jaan Lomp
Jaan Loide

Laupäevane õhtusöök
Mati Räli
Jevgeni Nurmla
Andres Allpere
Villu Tamm
Janek Salme
Heino Raivet
Kaarel Silmato
Illar Tõnisson
Matis Song
Toivo Kreek
Silja Paalve
Madis Hurt
Jaak Sõnajalg
Peeter Kubo
Jaan Lomp
Priit Naruskberg
Rait Männik

Pühapäevane lõunasöök
Arko Olesk
Mati Räli
Jevgeni Nurmla
Andres Allpere
Villu Tamm
Janek Salme
Sven Oidjärv
Heino Raivet
Tiit Naarits
Kaarel Silmato
Illar Tõnisson
Matis Song
Toivo Kreek
Silja Paavle
Madis Hurt
Jaak Sõnajalg
Indrek Pajur
Ants Siim
Tõnis Tasa
Peeter Kubo
Tõnis Poom
Margus Maiste
Andres Kund
Jaan Lomp
Jaan Loide
Andres Pulver
Hannes Rumm
Magnus Amer
Indrek Salis
Priit Naruskberg
Rait Männik
Raul Raudsepp (Kuusalu, kes selles tiimis veel, ei tea)
Rein Laumets (Kehra, kes selles tiimis veel, ei tea)
Urmas Kukk (Ei tea tiimi nime, lihtsalt info et Urmas Kukk +4 mängijat)

Kel lisandusi-täpsustusi, siis pange siia või mulle meilile ain.kutt@rmk.ee
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas mrali »

31 nime mul kirjas üksikmängule, tahaks põhiprindi teha neljapäeva õhtul, arvestan ca 35 eksemplariga praegu. Seega - regamiskohtadeks sobivad foorum või Kilvalehe liides või minu meil.

Kohtumiseni laupäeval.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas margu »

Head aastapäeva!
Üle mitme aja foorumis käinuna näen, et registreerumine on toimunu ilma minu jõupingutuseta. Tore. Kuna Sagadi aga asub suurematest teedest eemal siis on sinna saamisega raskusi. Kas on mingeid võimalusi Tallinnast mingi auto peale saada, mis mälumängureid Sagadisse viib? Tel. 5530967
Viimati muutis margu, 24.02.2016, 17:09, muudetud 1 kord kokku.
rainman
Postitusi: 67
Liitunud: 22.01.2013, 19:35
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas rainman »

Ka mul oleks kuidagi Tallinnast Sagadisse vaja saada. Kui kellelgi autos mõni vaba koht on, oleksin vägagi huvitet.

Kaarel Silmato
56828230
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas fedya »

Ega Sagadile ilma autota ei kipu saama.See selline vaikne kõrvaline kohake.
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas illar »

Kui keegi reede õhtuks transporti pole leidnud, siis võib mulle helistada (5064469), ma ilmselt saan laupäeval kuskilt sellisest kohast peale korjata, kuhu bussiga saab.
kalmer
Postitusi: 979
Liitunud: 27.06.2009, 18:34

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas kalmer »

Bussiga saab kas Viitnale või Haljala teeristi. Mõlemast kohast on Sagadisse umbes 15 km. Haljalast on parem autoga sõita, kurve on vähem.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas mrali »

Väike teadaanne - kuna Raivet ei saa laupäeval paarikal osaleda, siis on vaba üks koht - Villu Tamme paarilisena.

Huvilistel andku teada siin foorumis või minu meilil.

Mati Räli
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas mrali »

35 koopiat üksikuks tehtud. Tundub piisama.

Paar muudatust veel:

- Janek Salme kirjutas, et ei saa osaleda (tervel EMV-l);
- Tanel Kadail paarilne haige, praegu panin kokku paari Kadai-Tamm.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas ToivoK »

Annan teada - kui veel hilja pole - kuivõrd kohal olen (ja kui paarilise leian), mängin lauba õhtul sporti ka.
liis
Postitusi: 21
Liitunud: 09.08.2006, 14:51

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas liis »

Natuke lisanfot Sagadisse tulijatele. Saabudes saavad kõik hotellis majutujad omale toa ära võtta enne esimest mängu. Saabudes minge hotelli, administraatoril on majutusleht, sinna tuleb üht-teist kirjutada ja anda allkiri. Riigiseadus nõuab. Dokumenti pole selleks kaasa võtta vaja. Kel läheb kiireks, siis saab oma toa kätte ka peale esimest mängu või veel hiljem ehk täpselt siis kui tahtmist on. Maksta saab kohe või lahkumisel.

Hostelis majutujad saavad oma ööbimiskoha kätte peale esimest mängu ehk siis alates kella kolmest (nagu on ka ametlik sisseregistreerumise aeg). Hostel on täna õhtul klientide poolt reserveeritud ja hommikupoole lihtsalt pannakse maja uute klientide jaoks valmis. Ka hostelis majutumiseks tuleb enne pöörduda hotelli administraatori letti, teha seal paberitega toimingud ja sealt saab ka võtmed.

Põhimängud toimuvad härrastemaja suures saalis, sissepääs peauksest. Õhtune spordimäng toimub härrastemaja pööningukorruse seminariruumis ehk "parlamendis". Sissepääs nii peauksest kui ka härrastemaja vasakpoolsest küljeuksest.

Laupäevastel tulijatel on ilmselt sobivaim alguses parkida autod kellatorni juurde, hiljem ma näitan vastavalt sellele, kas ööbitakse hotellis või hostelis, kuhu on mugavam auto panna. Kes ennegi Sagadis käinud ja asjaga kursis, võib autod kohe majutuskliendi parklasse panna.

Laupäeva õhtul on meie jääkeldri kompleksis kõiki ootamas saun. Rätikud on seal olemas, natuke õlut kah. Võite sauna tarbeks omi jooke muidugi ka kaasa võtta, külmkapi panen küll meie meiepoolse lahkusena õlut täis, aga see on üsna väike külmkapp ja kõigile ilmselt ei jagu. Paljud ehk eelistavad ka lisaks oma marki.

Kui on huvilisi, teen soovijatele pühapäeva hommikul Sagadis väikese ringkäigu. Laupäeval pole selleks ilmselt väga mahti, aga selgub kohapeal täpsemalt.

Poodi Sagadis ei ole, lähim kauplus on Võsul (ca 8 km), aga see on talvisel ajal rohkem kauplus-muuseum, nii et selle peale ei saa väga loota. Tartu suunalt tulijatel on lähim pood Haljalas (ca 12 km Sagadist). See on suur pood, Grossi värk. Seega arvestage sellega. Eriti suitsumehed, Sagadis hotelli administraatori letis on küll paari marki müüa, aga soovitan kaasa varuda. Õlut-Veini ja muud sellist on ka kohapeal õhtuks saada, kuid see on kallim kui poes.

Kui kohale jõudes on muresid või probleeme, siis helistage julgelt 53345849, Ain. Või kui eksite teelt ja ei oska kohale sõita, siis helistage samuti, juhatan õige otsa kätte.
Kasutaja avatar
silja
Postitusi: 198
Liitunud: 02.01.2005, 16:56
Asukoht: Tartu

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas silja »

Sagadi ümbruses on teed päris tuisused - pärast suuri seiklusi õnnestus meie ekipaažil täna osaleda ka ühe auto väljatõmbamises-lükkamises - sestap, varuge teekonnaks aega ning sõitke ettevaatlikult!
Tal oli nii halb mälu, et ta unustas ära, et tal on halb mälu ja kõik tuli talle meelde...
huko
Postitusi: 36
Liitunud: 16.02.2007, 20:31

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas huko »

Sõidan pühapäeva hommikul 07.45 Tartust väikebussiga Sagadisse ja pärast mängu tagasi ka. Tel: 53 967 369. Kohti on.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: EMV 2016 Sagadil

Postitus Postitas fedya »

Ma tahaks kirjutada eilse Sagadi spordimängu kohta kus oli ju suht vaieldavaid küsimusi ja vastuseid,seda loomulikult sest mängu tegi ju mitte proffidest spordimängudest osavõtjad.Jäi ülesse ja uurisin seda asja veel üks mitte päris täpne küsimus vastus.Küsimus nr 28 oli et rühmvõimlemises ei kasutata vahendeid,see päris nii ei ole üldiselt on kavas vabakava kuid seal võib kasutada ja vahetevahel kasutatakse ka hüpitsaid,palle,rõngaid ,kurikaid ja linte .Oleneb ju kõik kavast .Nii et arvan vastus ei kasutata vahendeid on küll vale.
Vasta