Viljandi üksikmäng 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Jaan Lomp kirjutas:Kinnitan, et mina, 9.23 postitanu, olen hoopis teine Jaan Lomp kui varasemate postituste taga seisev isik. Olen paralleeluniversumist ja tuli kõnnib minuga.
Pole vaja kinnitada. Õiget Lompi ei suuda mingi hädine
pätakas kopeerida. Originaal on lihtsalt nii hea ja noh,
kopeerija pole ka kõige andekam.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kõigepealt pean vabandama, et tekitasin mängu lõpul punkti nõudes elevust. Lihtsalt kuna tegu oli mängu lihtsaima küsimusega panin Capote kohe kirja ära ja isegi ei tulnud selle pealegi et ka teost taheti. Sorry minu viga!Mis aga mängu puutub-siis pean rõõmuga mainima, etViljandi üksikmängu näol on nüüd juba traditsiooniliselt tegemist heade küsimustega korralikult teostatud mänguga. Kahju ainult, et õhtuleht reportereid koha peale ei saatnud!Kui keegi väidab, et liiga raske oli-siis Kuulge oleks lihtsam olnd oleks Tiit 70 saanud-kes liiga vähe sai peaks lihtsalt arenema! Tänud meeldiva kilvaelamuse eest! :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Võtke mul palun ikkagi 2 punkti vähemaks selle Aberdeeni Anguse eest! Shoti mägiveis on ikkagi õige.Kontakteerusin kasvatajaga.Manijal Riidal elavad mõlemad aga Punane karvane isane Volli on Shoti mägiveis.tal on kaks naist keda ta soovi korral paneb neist üks on siis see nn must lehm ehk minu vastus aberdeeni angus. Võtke 2 punkti maha.Ja sõitke manijale vollit vaatama-ta on lahe!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Esitan Alliku Lombi-nimelise supitaldriku suuruse "Võtke minult punkt maha" - auhinna nominendiks.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Hallvatt kirjutas:Esitan Alliku Lombi-nimelise supitaldriku suuruse "Võtke minult punkt maha" - auhinna nominendiks.
Ning Allikule tuleb anda ka igavene liikmestaatus Ausa Mängu Fänni klubis
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Seda viimast pole ma väärt! Üldiselt ma kasutan võitmiseks kõiki vahendeid, lihtsalt see pole selline mäng et peaks punkti paari pärast karva lõhki ajama!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Suletud