Keila paarismäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Tenno Sivadi

Postitus Postitas Tenno Sivadi »

Keila 2006-t küll ei tasu tekitada, sest vaevalt, et keegi tahaks aasta taguse mängu kohta midagi arvata.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah Keila 1986 oleks tõesti kohasem.Vabandust!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tenno Sivadi

Postitus Postitas Tenno Sivadi »

No-jah! Kindlasti tasuks juba ette tekitada alateema "Eesti 2007.aasta võistkondlike meistivõistluste halvimad küsimused". Arvan, et nende autorluses ei tasu juba praegu kahelda, sest muid variante polegi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tenno! Kui minu tehtud Eesti individuaali küsimused sulle jõukohased polnud, siis äkki polnud asi küsimustes vaid teadmistes. Ja minu teada muud nurinat polnud välja arvatud see Perov/Kramskoi case, mis oli muidugi väga halb!
ja ühte ma luban kindlasti, et viimase viie aasta jooksul küsitud asju ,meie uuesti ei küsi.

Kahjuks ei käi sa Tenno, ega ka Allar eriti mujal Eestis toimuvatel mängudel kohal. Kisa oleksid viibinud mõnelgi Tartu või Jõgeva paarikal siis sa näeksid milline peab tänapäeval korralik paarismäng olema nii sisult kui vormilt.
Ja sulle kui pildispetsialistile kuluks kindlasti korra ära ka mõne Paikuse pildimängu külastamine siis sa näeksid ka, kuidas 21. sajandil pilte küsitakse!
Mina näiteks alustasin selleaastase pildimängu koostamist nädal peale eelmise lõppemist. Teie mäng tundus aga olevat küll väga kiiruga tehtud. Eks asi on suhtumises ei milleski muus. Mina näiteks tahan olla Eesti parim mälur ja ka üks parimatest küsijatest. Teil tundub aga sügavalt pohhui olevat- peaasi, et linnuke kirja saaks!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tenno Sivadi

Postitus Postitas Tenno Sivadi »

Vaata Jaan, see oli ikkagi eelkõige Allari mäng ja mina püüdsin siin nii vähe esineda kui võimalik. Seetõttu ei oska ma eriti selles osas sõna võtta aga ehk oskab Allar seda teha kui vaja. Küllap peab Sinuga mõnes asjas nõustuma aga üldiselt ei peetud mängu siiski mitte eriti halvaks, pigem vastupidi. Mul on muidugi selles mõttes hea ja kerge esineda, sest see polnud tõepoolest minu mäng aga just seetõttu mulle ei meeldi ka see kui suvalist kriitikat tehakse. Ühes postituses olin ma ilmselt liialt räige, mille eest julgen ka Su ees vabandada (kui olen teinud, siis püüan jääda ka objektiivseks ja tunnistan, et väljendid polnud just eriti kohased, kindlasti ka mitte mulle just väga omased; samas soovitan ka Sulle enne postitust enesetsensuuriga natuke tegeleda) ja loodan, et edaspidi me omavaheline pinge enam ei tõuseks. Erinevalt Sinust aga julgen Sulle edu soovida eriti paariskilvas, sest Andresest olen ma alati lugu pidanud. Kasvõi seetõttu, et mõlemad oleme Virumaa juurtega (mina küll osaliselt). Aga tolerantsus kulub meile ilmselt mõlemale ära.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Kuulge noored kukked - polt elik Jaan Allik ja Tenno Sivadi, äkki teeksite oma kvaliteetporiloopimist kusagil privaatsemas kohas. Notsud
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Meeleldi Matis.Sest Allari kommentaare siin nagunii ei saa, kuna Internet on tema jaoks tundmatu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tenno Sivadi

Postitus Postitas Tenno Sivadi »

No midagi. Varsti algamas nagunii sea-aasta! Sedakorda küll on selleks tulisiga aga elame edasi ja usun, et Allar ikka näpib klahve ja esineb Foorumis. Pole see internet talle võõras miskitki. Igal juhul soovin kõigile head lähenevat mõnusa looma aastat!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Head inimesed!

Teen ettepaneku anda jaanuaris 2008 Keila toimuva etapi korraldamine Jaan Alliku korraldada. Siis ma saan näha, kuidas näeb välja 21. sajandi mäng! Seniks jõudu ja edua Allikule!

Allar Viivik
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

ütleme nii, et see mäng oli tüüpiline klassikaline mäng. Kahju, et välismaa osa oli nõnda väike. Juveeliröövlite küsimus tundus mõttetuna, võib-olla ka mõni muu. Samas minu paarilisele see mäng sobib, kuna eesti kultuuri küsimusega Allar ei hoia end tagasi. Seega teist aastat järjest esikolmikus. Mis sõnastuse ja arvutite/trükitehnika juurde puutub, siis peabki olema EMLi transa, kes veab tehnikat punktist A punkti B.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Lugedes kommentaare, mis pärit kodanik Jaan Alliku (ma loodan, et kirjutasin nime õigesti) sulest, siis soovitan: kui Keila mäng on nii sitt, siis pole tarvis sinna edaspidi ka tulla!!!

Ilusat päeva!

Allar

Ma loodan, et pasaloopimine on nüüd lõpuks läbi!!!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ja veel.

Lugedes kodanik Alliku (loodan, et ma nime õigesti kirjutasin) kommentaare, annan ka siinkohal soovituse:

Kui Keila mäng on nii sitt, siis ära sinna mängima tule!

Ma loodan, et see teema on ammendatud!

Allar Viivik
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Oh, kui konstruktiivne :roll:
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Nunuh, poiskad, loodetavasti
tuleb varsti ikka lund..
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Meie paar ei kavatsegi rohkem osaleda ja ma loodan et sellist mängu ka rohkem ei toimu. Usutavasti kui pannakse hääletusele kas teha paarikaetapp Pulveri korraldusel Rakveres või Viiviku korraldusel Keilas.Võidab Rakvere ülekaalukalt.
Allar sa hakkad kohe solvama siin aga kus on vastused meie selgelt esitatud küsimustele vormi ja sisu kohta?Vastuseid ei ole? Kõik oli parimas korras?
Ma ei saa Keila mängu teha. Ma teen Paikuse mängu kuu aega hiljem!Ja kui taha 21. sajandi mängu näha tule vaatama. Ma usun, et saaksin isegi sinu ja Tenno sõidukulud katta! Kasvõi oma taskust.
Aga astu mõne mängu ajal ikka ligi-kuigi ma Keilasse mängima enam ei tule, sota värvipaljunduse jaoks sulle ikka leian.
Tead miks ma nii verine olen-sellepärast, et oleks ma keilasse tlemata jätnud oleks ma saanud kindlasti Viljandisse minna!
Paavlet tehti ka üks aasta maatasa kui ta tapal mingi raske mängu tegi.Aga mis juhtus? Inimene võttis õppst ja teeb nüüd ilusaid küsimusi ja vormistab need kaasaegsesse vormi! Respect Indrek!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta