Keila paarismäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Neil on juba kaks perseläinud mängu kirjas, mis arvesse ka lähevad seega ikkagi ainult Kund ja Ainsoo kui me meeletult ära ei kuku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

parandan et p## läks haapsalu, tartus me ei osalenud ja see esikoht jäi noppimata. aga räpina mäng on nii suur küsimärk, et sellest ei oska midagi veel arvata ja ei tea, kas viitsibki nii kaugele sõita
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Meil on umbes sama seis. Seega me võime peale Jõgevat vennalikult kokku leppida, et Räpinasse ei sõida ja Otepää otsustab?Aga ega samas maikuus ka midagi mõistlikku muud teha ole..
Üleüldse ma ei saa kalendri koostamisest aru. Jaanuari veebruarikuus on mul üks mäng kus osaleda Veebruari lõpus Viljandi individuaal. ja sealt edasi on aprilli keskpaigani nii tihe, et mine lolliks. Kusjuures kolm individuaali järjest?
Järgmine paarikas aprilli keskel? Väga kummaline kalender?
See kui on mingi koolinoorte või ristsõnade mäng ei tohiks küll kuidagi häirida mõne paarika või individuaali läbiviimist?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

mais võib tööd teha
ja ise küsimusi teha
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma teen nagunii septembrist maini iga päev küsimusi iga neljapäev 15 küsimusega mäng. Pluss vel suuremad ettevõtmised. Mais on mul see hooaeg ilusti läbi ja saaks just midagi muud teha.Ja töö no ma ei tea töö ei tohiks nii ehk naa hobi segada!!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Ka Vikerraadios anti mängust teada

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Homme Keilas toimuvast paarismängust anti teada ka täna, 23. jaanuaril 2009 Vikerraadios veidi enne kella 17.00.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mäng oli suurepärane nagu ikka. Mõnusad küsimused ja mõnus üritus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Head huumorit ka kilvamaratonis.On siis kusagil seda pöial püsti emotikoni ka? :lol:(Mnmomaratoni kell on kahjuks mingil põhjusel tund aega ees..)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Keilast tagasi. Nüüd pärast pisikest sõitu ja järelemõtlemist võiks teha kokkuvõtteid mängu kohta. Ja ma ei tahaks üldistada stiilis kehv mäng või suurepärane mäng, lihtsalt edastaks tekkinud muljeid.
Et kellelgi ei tekiks arvamust, et elan siin välja omi negatiivseid emotsioone, siis lisan kohe: mängu lõpus lihtsalt vajusime ära tänu oma lollidele valeotsustele ja nendel pole miskit seost küsimuste kvaliteediga. Omad vitsad peksavad. Ning esikohta poleks ehk nii või naa võitnud, koht oleks ehk vaid paar pügalat kõrgem.
Küsimustel polnud nagu häda midagi, vast ainult paar küsimust olid sellised ebamäärased. Näiteks selle tuntuma puudli küsimus. Mis alusel on kindlaks tehtud, et mingi Buratino Artemon on maailma kuulsaim puudel. Väga meelevaldne hinnang on küsimuses küll sees. Võib-olla kellegi on omal kodus pisike puudel ja ta peab seda maailma kuulsamaks - enda jaoks.
Tavalised Keila küsimused olid tegelikult ja mulle on sümpaatne kui ei satuta ülearu pöördesse globaalküsimustest, vaid ollakse kahe jalaga maa peal - Eestimaa peal. Kuigi jah, küsimuste valik võiks sutsu moodsam olla, kuid peaasi, et Eurokvissiks kätte ei lähe, sest see on teine äärmus. Minu jaoks on hää mäng see, kus on seda ja teist, nii Eestit kui maailma.
Aga üks asi Keilas tõesti häiris. See on tehniline korraldatus. Palju on juttu olnud küsimuste tehnilisest vormistamisest ning siinkohal olen ma kõige kibedamate kriitikutega nõus. Arvutikasutus lonkab ikka tugevasti kahte jalga. Korralik MS Word või Open Office vormistamine peaks ikka kõigile jõukohane olema. Praegusel juhul on pool plokki ühel lehel, pool teisel ja pead siis kahe lehe pealt jälgi ajama. Kui on lehekülg korralikult vormistatud on ka vastajal lihtsam lugeda. Ning ehk ei pea pilte kokku suruma eraldi plokkidesse, neid saab ju küsida kõrvu tekstiküsimustega jne. Kuigi see eeldab mõningast arvutiga mängimist. Pilte ei pea läbi paljundusmasina nii palju trööpama. Nii Banksi, Kivastiku, Wesseli, Võrumaa pildi saab veebist hõlpsasti kätte ja paari klõpsuga saab neid teha suuremaks või väiksemaks. Sama kehtib ka ehk maalide kohta. Praegusel juhul paljundusmasinaga jännates, siis pilti paberile kleepides, seejärel paljundades kulutate lihtsalt palju aega ja vaeva ning paljundusmasin kipub pilte ühe uuesti ja uuesti paljundades neid tumedamates värvides kujutama. Ja hoiaksite oskuslikumal käsitlemisel kokku oma aega, paberit ja tahma.
Ja veel üks asi häiris. Kohati kippus mäng venima, 8 minutit ühe ploki jaoks on ilmselgelt liig pikk aeg. Kui ei tea vastust, siis välja ikka ei mõtle ja kui tead paned selle kohe paberile kirja.
Eeltoodut palun mitte võtta kui isiklikku rünnakut mängu korraldajate vastu, vaid kui heatahtlikke soovitusi tulevikuks, sest tahan Keilas ikka mängimas käis, kuna on hea lähedal käia.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

loodetavasti sel aastal siis suudetakse küsimused panna ka netti - mullu oli see AINUS mäng, mille puhul seda ei suudetud
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ja jah-Lootus sureb viimasena...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Küsimusi vaataks kah isegi ning mis lõppseisuks jäi?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tänan kõiki, kes 24. jaanuaril Keilas mängisid! Olge tublid!

Vabandan väikeste vigade pärast. Aga juhtub.

Osa võttis 23 paari. Võitsid 77 punktiga Nurmla-Replik. Keila-Harju vooru parimad olid Lodjak-Saar.

Allar Viivik
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

hõh, tegelikult on ju tänapäeval "kuulus" "kuulsam" jne defineerimiseks mingi võimalus olemas läbi guugli. eks igaüks võib ju oma puudli nime sinna sisse toksida ja kaeda palju vasteid tuleb jne
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma ei tea milline oli Artemoni küsimus aga Arko võiks Inglismaal teha küsitluse, kas keegi on üldse kuulnud midagi Artemoni nimelisest puudlist või siis Buratinost. Kui 1/6 maailma kasvas üles Buratinoga ja Artemoniga siis 5/6 ilmselt ilma nendeta.
Wikis on artikkel Famous poodles-seal on 24 puudlit -artemoni nende seas ei ole.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta