Keila paarismäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma pean igaks juhuks vajalikuks ära märkida, et mul pole eelmise postitusega mitte mingisugust pistmist... :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

See Eestimaa suurimate külade küsimus on ilmselt võetud "Eesti A ja O"st
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Mängul küll kahjuks ei käinud, aga nii lätikeelne Õim kui Eesti suurim küla on küsimused millele ma kolme või nelja aasta jooksul vähemalt kaks korda olen varem vastanud. Kui nad olid samas sõnastuses? Igal juhul jään huviga küsimusi ootama.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ei tea kas trepi valemit ka küsiti
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuulge ärge olge õelad-see on ju vahva, et Keila rajooni TSN korraldatud kohalikud mv on toredad võistlused ja toimuvad auditooriumis, kus kohalikke külamehi haarab selline pühalik härdumustunne. Aga kas oma olemuselt 80 aastate lõppu jääv mäng ikka peab kuuluma 2007/2008 aasta karikavõistluste sarja -see on vägagi küsitav?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar

Postitus Postitas illar »

Sry, panin siin vist enne veidi viltu, pole endal küsimusi ees. Küsiti kolme Harjumaa suurimat küla, miski 1000 elaniku jutt käis suuliselt sinna juurde. Aga vaadates, mis Tallinna ümber toimub, ei ole sellise küsimuse küsimine mõistlik nii või naa. Vastav statistika muutub päevadega ja seda peaks tõenäoliselt ka Keila rongi aknast nägema, kui A ja O lugemise kõrvalt jääb aega välja vaadata.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Küsimus nr 51. Mis aasta A ja O d loeti Keila rongis?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Ain

Postitus Postitas Ain »

polt kirjutas:Kuulge ärge olge õelad-see on ju vahva, et Keila rajooni TSN korraldatud kohalikud mv on toredad võistlused ja toimuvad auditooriumis, kus kohalikke külamehi haarab selline pühalik härdumustunne. Aga kas oma olemuselt 80 aastate lõppu jääv mäng ikka peab kuuluma 2007/2008 aasta karikavõistluste sarja -see on vägagi küsitav?
Jah, selles suhtes pean vist teiega nõustuma. Ise käin paar-kolm korda aastas üleeestilisi mänge mängimas. Ei oska seda taset mõõta-eks aus oleks, et karikavõistluste sarja kuuluvad mängud pannakse paika nende poolt, kes igal etapil osalevad. Minu postituse mõte oli, et mulle isiklikult see mäng meeldis ja loodetavasti see toimub edaspidigi. Olgu siis karikaarvestuses või mitte. Usun, et enamik osalenuid (ja paljud käivad ikka iga aasta kohal) on ka positiivselt meelestatud selle mängu suhtes.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Viimastel aastatel on kombeks nii et ükskõik kes ükskõik millisel tasemel mängu korraldab-ikka pannakse karikasarja arvestusse. Eriti juhul kui mõni otsustaja tegijate sekka kuulub...

Ühtlasi on mul ettepanek Keila korraldajatelt mitte nõuda küsimuste avaldamist netis. Kuid tabelit tahaks üldiselt näha ja natuke kiiremini kui naistepäevaks. Äkki keegi kohalkäinuist on suuteline esikümne osas pisut valgust heitma?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Esikuuik:

Talve-Habal 63
Sagen-Laumets 59
Kund-Ainsoo ja Loide-Tõnso 57
Kasesalu-Räli ja Särgava-Pahtma 53

Küsimused endal olemas, kuid enne reedet kardetavasti ei jõua skänneri ligi. Mängujärgseid vastustelehti ei olnud...
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

m.o.t.t. :lol:
Vilniuse Žalgiris
Kets

Postitus Postitas Kets »

Keila tabel on juba eile teele läinud, küsimustiku kohta öelda ei oska, sest nägin neid isegi sisuliselt kohapeal esmakordselt.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma märkasin õudusega, et veel 9.jaanuaril on esilehel välja reklaamitud, et kohe kohe tuleb Keila paarikas.Kas nad teevad tõesti teise mängu veel ja kas see läheb ka karikasarja arvestusse?
Samas see oleks mõistlik, sest tundub, et eelmine üritus oli nii kehv, et küsimusigi ei avalikustata.Punktitabelist rääkimata.
Minu jaoks on ikka müstika, kuidas saab ajalehe(olgugi tabloidi) toimetuses töötada inimene , kes ei suuda kolme/nelja päeva jooksul paari faili meilitsi edastada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Keila paarismängu tabel võiks vist üleval olla, kui Arko või Kalev selle üles paneks.
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Aitäh tabeli eest, aga mul on üks küsimus selle tabeli kohta. Kas Harras Madar on tõesti mänginud Veikko Veersaluga või hoopis Veikko Veersooga?
Vasta