Otepää paarismäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Otepää paarismäng

Postitus Postitas tremarfa »

duubeldan kilvafoorumiga infot, sry crosspostingu pärast, aga äkki siin käib laiem avalikkus :P
Eelinfoks niipalju, et laupäevane paarismäng toimub Otepääl. Asukoht on Otepää Kultuurimaja. Enamus tõenäoliselt on vanad käijad ja teavad, kus asub, kuid uuema publiku jaoks siis niipalju, et Kultuurimaja on kohe keset Otepää linna, suur kollane maja Tartu poolt tulles vasakut kätt;) Algus nagu ikka kell 12 päeval. Kui on küsimusi, siis võib kontakteeruda meili teel (kadri.steinbach@mail.ee) või siis telefonil 5213055.
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Paneme siis siia ka vigade paranduse - maja asub ikka Tartu poolt tulles PAREMAT kätt.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ikkagi küsimus-Mis auhindadeks on? Teatud tasemele jõudnuna-ei viitsi enam kodunt eriti kaugele sõitma hakata-pealegi on Otepää mängu võit varasemast juba olemas.Kahju, et mälumängus stardirahasid ei maksta!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Ära sa arva, et tase sul lausa selline on, et tuled kohale ja võidad :wink:
Küsimused on Otepääl alati head olnud ja andmine tuleb kõva. Ja heade küsimustega on alati mõnus mängida - see võiks ikka peamine kohaletoov jõud olla.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tegelikult nail naljaks-tõesti tuleks aga jama järgmine laps haige ja seda vähemalt reedeni ja kuna ma nädal aega tööl järelikult ei käi-siis tuleb laupäeval minna.Seega Oteopääle lihtsalt ei saa. Mingit interaktiivset osalemisvõimalust pole?
Ja Arko ole mureta ja vaata Jõgeva mängu jaoks paremad auhinnad valmis-seal ma olen kohal: Raudpolt!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

kahjuks interaktiivset osalemisvõimalust pole :) , loodan, et osavõtt tuleb siiski ka IRL arvukas. Auhindadega mina ei tegele, saan ainult lubada, et küsimused tulevad head :P
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Saada mulle siis küsimused ma kontrollin üle , annan hinnagu ja ausõna kellegile vastuseid ei müü! Muidugi võid vastused ka saatmata jätta!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

tegelikult võiks vastused mängupäeva hommikul juba olemas olla ning siis mälu kontrollida ja mälumängu teha, et kellel on parem mälu (praegune mäng on jama, ei näita mälu tööd) :P
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Minugipoolest. Nagu Mnemomaratoni järje pidev unustamine näitab, poleks sinust siis õnneks mingit konkurenti. :mrgreen:
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ausalt kui ma kohe teile maratoni uut küsimust üles ei pane siis ärge seda lootma/ootama jääge. Mul on küsimustega tõsiselt kitsas käes veel vähemalt aprilli lõpuni.Ja halba küsimust ei taha küsida. Ja kuna maratoni külastan peamiselt tööl olles, siis lisandub seoses eelajaloolise arvutikastiga veel muidki probleeme.Sorry! Ma enam ei vasta !
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

See jutt polnd ainult sinule mõeldud, Jaan :lol:
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Varemalt sai siin küsida kasvõi iganeljapäevaseid asju-aga kuna minu neljapäevased tegijad ka maratonis nüüd püsitegijad on küsimine muutunud raskeks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

üldiselt oli huvitav mäng, aga 2-3 vooru olid tehtud liiga rasked (näha ka punktidest) ja ühest konkreetsest ka auhinnaks olnud raamatust oli võetud lubamatult palju küsimusi... eelmine aasta saadi liiga palju punkte, sel aastal siis pingutati natuke üle
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mis raamat oli?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Postitus Postitas ravenius »

Mina nägin 2 raamatut - 1000 tuntud tartlast ja Postimehe mälumänguraamat...Otsusta ise, kummast küsimusi võetud oli...
Vasta