PÄRNU PILT

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PÄRNU PILT

Postitus Postitas polt »

Pärnu individuaalpildil kavatsen korraldada ka ennustusvõistluse võitja osas. Lihtne printsiip-osavõtt 10.- kogunenud raha läheb sellele kes ennustas võitja õieti ära. Kui õigeid ennustajaid on mitu raha jagatakse nende vahel. Kui mängul on üllatusvõitja , keda keegi ei pakkunud -lisatakse kogunenud raha Võitja auhinnale.Kui enne mängu saab võitjat ennustada 10.- krooniga siis vaheajal saab sama teha 20.-ga. Iga oslaeja saab ennustada ka mitu korda ja mitut erinevat nime. Kui vaheaeg lõpeb on ka ennustamine kinni. Loodan et selline väike võistlus tekitab lisapinget ja lisab atraktiivsust. Panen ennustamise ajaks ja lihtsustamiseks väljka ka lisatabelid-reitingust, individuaalseisust ja sellest kuidas on läbi ajaloo mu küsimustele vastatud-kes on tulnud esikuuikusse kes mitte. Kolmandal kõik Pärnusse!

3.aprillil kõik Pärnusse-ka maratoonaritele ja noorematele peaks mu mäng sobima aga muidugi ka vanadel , kel minu küsimustega hästi läind on lootust(Loide, Sagen) Eriti tervitatud on kõik uued näod. Naistele ja noortele eriauhinnad.
Küsimused pole maailma parimad aga igatahes paremad kui Pirita pildimängudel.Ja pilte näeb seina peal ka!

Baaris mälumänguritele õlu 0,5 liitirt 10.- ja sakumm ka soodne.

Kõik Kohale!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Õlu 10 krooni??? Oi jummal, ma pean kellegi teise enda asemel autojuhiks kauplema :(
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Erihinnad mälumänguritele kehtivad Valli baaris igal neljapäeval. Muuseas ka päevapraed ja muu taoline on üle mõistuse odav. Sakummiks õlle või terava kõrvale soovitan kohalikku pirakat lihaleiba, mis maksab 10.- kaks leiba täidab kõhtu rohkem kui enamuse restoranide praad. Seega kui keegi mängima ei julge tulla tulgu sööma. Ja Arko Aprillis vajab Pärnu mäng veel tegijat.Mõtle! Odav õlu jne. Teised mõelge ka. Ja muidugi on Pärnu mängul alati palju noori ja ilusaid naisterahvaid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Kas see odav õlu on pärnu või päris õlu? :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tavaliselt on tegu A le Coq pilsneriga-aga soovi korral annab ka midagi muud orgunnida-tegu pudeliõllega. Kraanist saab kallimat ka-Vist saku ja A le coq mõlemad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

0,4 siider oli vist 12.- kraanist kui ma ei eksi. Ei täpsusta mis siider ei ole joond ei mäleta. Aga homme ütlen
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nii on aeg alustada-Pärnu pildimängu eelregistreerimisega. Kõik kes kohale tulevad andke endast teada allik@kilb.ee võite helistada ka 538 70669.

Uuendusena see et eelregistreerinuil osavõtt 40.-, kohapeal 50.-, noortel kuni 18 endiselt 10.-
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
jutajass
Postitusi: 326
Liitunud: 02.01.2005, 02:20
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas jutajass »

See mäng on siis ajalugu.Iga mäng mis hästi lõpeb on hea mäng,järelikult oli see mäng ....... :wink: Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.Ilmselgelt saab 25 küsimuse ajal õlu otsa,aga polnud ühtegi vähesses riietues blondiini kes oleks õlut ette kandnud,need olid löödud hoopis enne vaheaega millegipärast seinale ja täiesti paljalt.Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.Tahtsin lihtsalt kõigile mäluritele meelde tuletada,et nad ei astuks ämbrisse kui kuulevad vana klassikalist küsimust: Mitu meest(naist) on kaheksapaadis? Jutt nimelt sellisest spordialast nagu sõudmine.Tegelt ei tahtnud ma isegi sellest rääkida,vaid,et polnud sel mängul häda midagi,kui Paarmann poleks teise komplekti ajal mu õlleklaasi koos rasvase õllelonksuga ära viinud, oleks see ikka väga hea mäng olnud. :twisted:
Isegi blondiine küsiti üllatavlt vähe.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah lisaks näpukale Spocki küsimuses, millelel Jass tähelepanu pööras, selgus kohapeal veel üks viga nimelt olevat kaks Egeri kindlust -Üks Tsehhimaal ,millises siis Wallensteinile ots peale tehti ja teine Ungaris too mida küsisin.Ma muidugi ei tea kas Eestis on veel keegi peale Margus Maiste kes seda fakti teab aga usun selle õige olevat.Seega vabandan!
Ühtlasi tänan kõiki kes kohale tulid.Samas pean hämminguga mainima, et Eesti mälurid suudavad mind ikka ja jälle üllatada.Kedagi kodanik Baldinit teab rohkem rahvast kui Ballackit.Minu jaoks on see täielik müstika.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Mulle mäng meeldis. Ei leia midagi, mille kallal tegijaid norida.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Lõbus mäng oli! Täielik Alliksislik poliitiliselt korrektne-ebakorrektne mäng. :twisted:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Vabandan!Hõikasin ennatlikult maha et Ballack on tundmatum kui Baldin.1(üks) mälur rohkem tundis siiski Ballackit kui Baldinit.Aga Eesti ujumine ja Saksamaa jalgpall on maailma spordis ikka suht võrreldava tähtsusega alad ka!
Kaks soolot oli Tiit Naaritsa Slesarenko ja Kaida Lasna Valtman.Au neile ja mõlemale teen esimesel võimalusel õlle välja.Kaido Lasn üllatas ka ainsa inimesena Cadillac Eldoradot täielikult teades.Nulli läks siis Blaine kuigi olin seda Pärnus jõulumängus küsinud aga kahjuks oli tegu mälupuudulikkusega mõne osaleja korral ja teised on lihtsalt vaimupimedusest rabatud.Kassiliiva küsimuse võib ka põhimõtteliselt nulliks lugeda kuigi Margus Maiste sai 1 punkti sest vastas pärlid.Kassipärlite nime all neid müüakse jah poes.
Lihtsat küsimust tuleb välja et ei olnudki.Kuigi eeldasin nii Ballacki , Bomani, Stingi ja veel nii mõnegi küsimuse korral pea et täisringi.Kõige rohkem punkte saadi Williamsi eest.Kuigi oli ka mitu kodanikku kes said venuse eest nulli pluss mitmed Campellid ja veel mõned prominentsed naisneegrid.Aga jah kui vene naiste tennist ei küsi ega siis eesti mälur enam ei tea.
Tito rtõi ka päris palju punkte aga kokku oli ainult 11 küsimust millele vähemalt pooled kodanikud vastust teadsid.
Tänan kõiki kes pidasid mind Putiniks ,Partsiks, Veerpaluks, Gatesiks ja teisteks prominentseteks maailmakodanikeks(Putin ja Parts olid ülekaalukalt enimpakut variandid-kuigi Putini lapsepõlves tal selliseid riideid ilmselt polnud ja Partsul raisal on ju kael kõver.)
Ja lõpetuseks väike lisaküsimus-mis värvi muutuvad kassipärlid peale seda kui kass on neid kasutanud?
Edu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Üks soovitus veel.Ärge jumala eest keegi lähiajal Gruusiasse ega Armeeniasse sõitke.Juut ja kaukaaslane segi ajada-ma kardan et see võib morbiidseks kiskuda.Nende piltide pealt oleks pidanud 10 aastane laps ka juudirassi eristama aga mina sain 8 ja pool õiget vastust.fellini fännid olete ve?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jutajassile.Su mängukirjeldus on küll ehe ja hea lugeda aga pean täpsustama.Täiesti paljalt oli seinale löödud vaid üks blondiin-Erika Eleniak.OK strateegilised kohad olid katmata ka Basingeril-kuid see eest oli tal peas kaunis Ivi Eenmaa stiilis kübar!Ühtlasi vabandan et alasti naisi oli suhteliselt vähe ja needki vaid kunstiteostel kujutatutena.Ma ei tahtnud Jaan Lombi närvisüsteemile põntsu panna(hoolimata sellest suutis ta teha mulle umbes sellise komplimendi peale mängu--"Ma tean et neid naisi kellega sina oled maganud on rohkem kui neid naisi kellega mina olen rääkinud.(järgnes väike mõttepaus)Tegelikult on neid naisi kellega sina oled sexinud rohkem kui neid keda ma üldse näinud olen ! Umbes nii see kõlas -pange kokutamine juurde.tekst oli oluliselt pikem aga muust ma ei saanud aru.Aga võin kinnitada et EML juhatusse ta vist ikkagi ei kandideeri. Ütlesin talle et sinna saavad ainult need kellel on blond naine või vähemalt armuke!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma tean et neid naisi kellega sina oled maganud on rohkem kui neid naisi kellega mina olen rääkinud.(järgnes väike mõttepaus)Tegelikult on neid naisi kellega sina oled sexinud rohkem kui neid keda ma üldse näinud olen !
Filosoofia kõrgem pilotaaž. Wittgenstein ja Habermas on poisikesed :twisted:
Vasta