Paikuse pildikas.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Aitäh!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Aitäh, näeme homme!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nõrganärvilistel ei ole mõtet põdeda. Oodatud/lubatud tormi (nagu tavaliselt )ei ole. Lihtsalt sitt suusailm nagu see on meie kandile tüüpiline.Kummikuid kaasa võtma ei pea ja auto ära ei upu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tänud siis mängimast. Ma ei mäleta sellist mängu kus kõik osalejad oleksid 100% ette regatud. Kõik kes ennast kirja panid olid 100% kohal-keegi ei tulnud juurde- keegi ei kadunud ära! Tubli!
Võitja kogus 58% võimalikest punktidest. Mängu keskmine oli 34%, 7 paari sai üle 50%. Nulli ja täisringe ei olnud. Kolm soolot. Olesk-Naarits-Wild bill Hicock(Nägin üleeile et seda oli küsitud TÜMKis umbes 5 aastat tagasi.)
35. Küsimus-ainsana vist Norras käinude Raivet-Aru teadsid Camille Collettivõi vähemasti Norra raha. ja kolmas soolo oli 43. parfüümiküsimus Joy vastamisega said hakkama Salis-Heinaste
Huvitav oli see, et sushiküsimusele ei vastanud õigesti eeldatavad Jaapani spetsid vaid hoopis Põder-Vahter ja Kuked. Raivet-Aru ja Salis -Heinaste eksisid.
Hiljem kommenteerin veel.Mäng on Arkole edastatud.
Viimati muutis polt, 19.01.2008, 21:15, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Nuh, teeks siis ka osalejatepoolsete kommentaaride osas otsa lahti. Punukana jaoks oli see Paikuse pildikas õigupoolest üleüldse esimene ja tore on tõdeda, et minu vasikas ei läinud seekord päris aia taha :)
Küsimusi ma nii väga ei kipukski analüüsima- minu arust oli raskusaste sobiv, oli nagu väga lihtsaid asju ja selliseid ka, mida parimal päeval poleks suutnud millestki tuletada. Tibisid oli, nagu arvata võis, aga õnneks lisandus selliste küsimuste puhul muudki taustainfot. Kätte antud must-valgete piltide kvaliteet oli OK, slaidiprogramm tiksus kohati veidi kiiresti. Aga eriti hää oli mängutempo, mind on alati igasugune mökutamine ja mõttetult pikad vaheajad häirinud. Nüüd läks 60 küsimust kuidagi nagu niuhti ning isegi mõtlemisaega jäi seejuures suhteliselt parajalt.
Infoks punukana objektiivsuses kahtlejaile: Allik ei ole selle arvustuse eest (vähemalt veel) mulle midagi maksnud. Isegi auhinda ei andnud.
Igaks juhuks sokutasin selle ehituskaupade reklaambukleti ka naabrite lauale ära.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Krt! See oli kirjutamisaluseks mõeldud buklett. Paar ahvi olidki selle kogemata kaasa võtnud ja ma pean need nüüd omast taskust kinni maksma. Ok See oli nali!
Sutekatele teadmiseks-Lombiga on nüüd jama-ta on armunud!Mul oli au teda Pärnusse sõidutada ja ainus, mis ma sellest lakkamatust pobinast aru sain oligi see.
Ja tõesti kahju, et Punukanal punkt auhinnalauani jõudmisest puudu jäi.Igatahes igati tubli oli kuuluda seltskonda, kes sai üle 50%!
Irw spordiuudistes on praegu Heidemanni-Embrichi vehklemisest video!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Väga muhe mäng ja väga muhe päev täna!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Poldil oli au mind Pärnusse sõidutada, suured tänud ilusti kohaleviimise eest; muud asjad, mis polt siinkirjutaja kohta eelmises postituses kirjutas, on mu meelest naljad. Suured tänud siinkirjutajagi poolt Paikuse mängu tegijatele ja mängijatele! Pärnus oli täitsa kobedat tugevat tuult umbes kella 17 ajal.
Viimati muutis Jaan_Lomp, 20.01.2008, 20:21, muudetud 15 korda kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tuult=tutti?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

üldmulje ok. parimateks küsimusteks pean Farmerit ja Hickocki, ei olnud ise neid lugusid enne kuulnud. kehvemateks ehk näiteks Hooverit (väga palju küsitud pildid) ja Edinburghi hertsogit (kas tõesti 2 p isegi vastuse "kuninganna abikaasa" eest?) - no ok, ju oli mõeldud et midagi ka kindla peale vastataks.
Sai ka tutvust taasuuendada 2 küsimusega, mida ise EM-il küsisin (Fullah ja Sacher).
Esticat võinuks vähem olla, aga mis seal ikka :)
Fergie küsimuse puhul oli paraku vastus ekraanil näha media playeris koos laulu nimega

Ja üha rohkem eristub, kes kelle mängudel käib ja kus mitte ning kellele millised küsimused sobivad. On see siis hea või halb...
Viimati muutis tauno, 20.01.2008, 11:19, muudetud 1 kord kokku.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah, Estica osakaal oli seekord tõesti ülemäära suur, kuid loodan , et see ei takistanud kellegil head tulemust saavutamast?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Kas Paikusel küsiti esticat?
Ahjaa, küsimused olid ju eesti keeles. :lol:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Pildimängus on Esticat suht raske küsida. Hea pildi saad ikka ainult siis kui ise teed.Materjali on lihtsalt nii vähe liikvel.Nüiteks selle Pree küsimuse ma rikkusin sellega ära ey panin ka selle skalpelliga pildi. Oleks pidanud jääma ainult Ansipi kallistuse juurde.Nüüd aga oli Hard-core plokis mängu lihtsaim küsimus. Tegelikult oli see sunnitud valik, sest Tiit Naarits oskas Pärnumaa mv esimeses voorus mu Carlos Slimi ära küsida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Braavo, Jaan!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Jaan Allik, Sa oled ikka väga suure vaeva ära näinud, Su ees tuleb müts maha võtta. Õhkkond mängul oli tõesti mõnus. Ka eile kella 17 ajal oli Pärnu Suursilla juures täitsa kobedat tugevat tuult.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=263088
Irw! Nüüd ma tean miks mõned mehed mängu ajal ohjeldamatult tumedat shokolaadi manustasid.
Mehed on ka teisi võimalusi-pöörduge näiteks Aadu poole, ta sebib teile ka kellegi! :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

väidetavalt võib end ka keefirist purju juua ja banaani söömisega vähki ravida, aga see pole otstarbekas...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tauno banaanid on vähivastases võitluses kauge minevik-tänapäeva tõhusaim vähiravim on naistepuna.
P.S. Kraavis kasvav naistepuna-see on selline spetsiaalne alamliik.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Suletud