Individuaalne - EMV

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Individuaalne - EMV

Postitus Postitas Matis »

See on parandatud versioon
Siis volbripäeval (30.aprill) saavad mängijad panna oma ego maksma. Õismäe Humanitaargümnaasiumis toimub Eesti Individuaalne Meistrivõistlus. Kell 12.
Küsimusi teevad Võro-Saare mehed Marko Siil ja Toomas Lokk ja Tallinna kilvakunn Tenno Sivadi Küsimuste tegijana Eesti kilvatandril veel tundmatud suurused. Kuid mitmed kiitvad hinnangud lubavad vahvat mängu. :)
Viimati muutis Matis, 28.04.2005, 17:32, muudetud 1 kord kokku.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Ajakirjanik! Lugu faktivigu täis!
Siil on Saaremaa mees, Sivadi on ka pundis.

Olen ise paaril Loki mängul osanud... Igati hää mulje.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Häbi mulle :evil:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Kuule, Matis, sa võtad nii kõigil relvad käest.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

oot, kas nüüd Indrek Salis tuleb ka kohale, või läks Uus-Meremaale?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Kas oleks kedagi, kes pärast laupäevast mängu annaks küüti Tartu.

Ette tänades
Matis Song
Kontakt 5280092
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
tauno v

Postitus Postitas tauno v »

Kas teeks väikese ennustuse homse kohta? Sisetunne ütleb, et pigem on tegu keskmisest raskema individuaaliga ja uued tegijad lisavad ootamatuse-elemendi.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

Võiks teha küll ennustuse: iga ennustaja paneb kümme rutsi, pakub oma välja ja võitja(d) saavad papi omale.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Salis käis Meremaal ammu ära aga 28dal oli ta Saksamaal. Eeldan et ju te ikka kohale tuleb! Ennustusel pole ju mõtet mälumängur ju enne sureb kui kümneka tuulde laseb.Ma pärnus proovisin.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nii asi siis tehtud.Mäng oli ilus-mulle ei meeldinud ainult kaks asja.Üks küsimus ja See et mehed olid tabelipidamise endale 21.sajandil kole keeruliseks teinud.Mõni läpakas oleks neil ikka võinud olla. Küsimus mis oli ilmselgelt mittesobilik ev jaoks oli variantidega Drogba.See elimineeris tugevamate sporditundjate võimalused ja isiklikult minu ka.Muidu oleks pannud krt Cote Ivoire aga et oli ka Mali variant ja Kanoute nimiei tulnd meelde panin valesti.Ju tean liiga palju.Valikuvastused võiksid jääda telemängude ja Jüri külasarja tasemele.Emv tundus natsa kohatu. Aga muidu tänud! Ilus mäng oli aint üks küsimus mille vastuseks ei oskand midagi kirjutada.Sibul,Muidu täpselt selline individuaal nagu peab olema.Isiklikult minul jäi kogu aeg isegi mõtlemisaega üle.Järgmiseks aastaks siis küsima Trio Kaks Põtra Vahtra all!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tauno v

Postitus Postitas Tauno v »

Korralik keskmine mäng oli, mingeid erilisi ekstsesse ei hakatud tegema ja mindi kindla peale. Tulemused tundusid ka üsna usutavad, võimalusi oli paljudel. Ilmselt võiks küll tõsiselt kaaluda küsimuste arvu suurendamist, näiteks 60ni või isegi rohkem. Natuke ootamatu oli klassikalise muusika ülekullus ja see, et uuemat muusikat peaaegu polnudki, nappis ka ajalugu. Parimaks küsimuseks pakuks näiteks ratsaväge, eriti ei meeldinud see, et jumal teab mitmendat korda küsiti Rowlingut ja Houdinit. Variandiküsimused võiks emv tasemel tõesti ära jätta.
Järgmine aasta võiks ju mõne etapi korraldamise küll ette võtta, aga kas see nüüd just finaal peaks olema, endal ju normaalset tulemust veel pole.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nägin pool tundi vaeva ja otsisin foorumist enda petanque postitust taga.Leidsin üles ja pean mainima et teil ei vedanud.Kuna kahekordseks meitriks tulin siis jään endiselt mälumängu juurde.Kui poleks tulnud, oleks tulnud petanque ja Bridzh.Seega minu kaastunne!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

tabelipidamisest

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Oleks selline sülearvuti-laptop, mis vastustelehed ise ära parandaks, siis oleks mõtet. Ühekohaliste numbrite kokkuliitmiseks arvutit eriti nagu vaja pole.
Muide kui veebruaris juhtusin vaatama Venemaa meistrivõistlusi Moskva pioneeride palees, siis seal olid kõigi umbes 60 võistkonna vastustelehed varustatud vöötkoodiga. Vastati ühekaupa, pioneerid korjasid lehed kokku, kõik pandi korvi sisse ja korv tõmmati nööriga rõdule. Seal pandi tulemused arvutisse, vöötkood andis arvutile teada võistkonna nime. Punktide asemel antakse seal plusse/miinuseid (1 punkti võimalust ei ole); iga 15 küsimuse järel loeti ette, kui palju kellelgi plusse on. Mingit tablood rahvale ei näidatud.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Mäng oli täitsa kobe. Mõne küsimuse sõnastust oleks võinud veel siluda, kuid pole hullu. Tore oli see, et palju võistlejaid oli 81 või 82 mälurit näitab midagi :D
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Mulle ka mäng meeldis, eriti võrreldes meeskondlikuga,
aga asi on ikka läpparis küll, kui ei suuda kahekohalisi numbreid
järjestada nagu keenjus, eks ole. Võtke eeskuju paaristurniiri
eeskujulikust tabelarvutuse ja projektorikasutusest. Tulemused löödi
üks-kaks-kolm sisse ja tulemus oli edetabeli kujul ka kohe seinal näha.
Paberil pole see lihtsalt füüsiliselt võimalik.
Kui asi oleks vaid tehnikas, siis ausalt, küsige, ma võin laenata,
ja võite ka ilmselt nt Arko käest exceli-õpetust tasuta saada -
tundub lihtsalt olevat viitsimise taga mängu ideaalne korraldus.
Nota! Muus osas pole küll etteheiteid, meie rea küsimustejagaja
jõudis viimasteni ridadeni enne, kui mõni teine paberipaki taipas kätte võtta :)
Vasta