Järgmise hooaja kalender.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Järgmise hooaja kalender.

Postitus Postitas polt »

Äkki arutate siin ka järgmise hooaja kalenderplaani teemal.
Muidu võib jääda nagu on aga mina soovitaks kahte asja.Las Kubo teeb oma nn Pildimängu asemel mõne oma kloostrikilva ja pildimängu MV tehtaks ikka nende poolt, kes teemat ja tehnikat valdaks. Ja teiseks äkki Vändra on hoopis paarismänguga nõus?Nende individuaalil ei oska nagunii pooltele küsimustele isegi vale vastust pakkuda ja kuna nad nagunii eiravad nõudeid a la mäng ka internetti jne.Kas on ikka mõtet neile asja alles jätta?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ühtlasi küsiks -kas ma hakkan töötama individuaalpildi nimel või eelistate Pärnus paarismängu mängida.Või te ei taha pilte? Mängu toimumisajaks Märts -aprill sobivad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Tänavu olid parima korraldusega paarismängud Jõgeval, Haapsalus, Tartus ja Otepääl. Halvemat ei hakkaks valima, aga paar tükki võiks küll välja vahetada.
Parima korraldusega üksikmäng oli Viljandis, seejärel väiksemate vahedega muud peale juba mainitud erandi
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Vaikselt võiks hakkata järgmise hooaja kalendrit koostama.
Meie isaga oleme valmis ka Kilingi-Nõmme etappi tegema. Olgu see paarismäng või individuaal
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Lähtudes viimaste aastate kogemusest teengi ettepaneku, et las Vändra teeb Vändra karu paarismänguna ja vennad Songad tehku Kilingis üksikmäng.Vendade paarismängud kipuvad liiga lihtsad olema ja Vändra üksikmäng liiga raske.Seega oleks vahetus igati norm.

Ja mõne paarika või muidu mängu võiksid peaksid kindlasti tegema kas Põder Vahter või Historia punt.Või nad koos.Äkki Eestikad?Paarikas individuaal?
Ja pange siis see ka paika kas tahate Pärnus käia individuaalpilti või paarismängu mängimas? Või ei taha üldse käia.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Pärnusse võime tulla nii individuaalile kui paarile, normaalselt ligipääsetav ja norm küsimused
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

Kui meil lastakse midagi teha, siis eelistaks ikka individuaali, vajaduse korral saaks paarikaga muidugi samamoodi hakkama. Mul on Viljandis suurem ruum ka olemas kui minevakordne ja selle kasutamiseks on eelkokkulepped sõlmit. Aja osas esialgu erisoove pole, sessi ajale võiks mitte sattuda (st jaanuari).
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Aja osas esialgu erisoove pole, sessi ajale võiks mitte sattuda (st jaanuari).[/quote]
Samad sõnad ka Kilingi-Nõmme poolt
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Pärnakatele sobiks ka Jaanuar!Nii individuaali kui Paarika tarvis-mõlemat muidugi ühel hooajal ei luba.Aga kui vaja teeme ära.Individuaali saab ju ka mujal ja kellegi teisega liitudes teha.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Panen kohe nutulaulu :evil: Kallid mälumänguliidu isandad elik juhatus. Kas järgmise hooaja kalenderplaan on töös või järgmine aasta ei toimu midagi. Varsti juba juuli :roll:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ise te sellise aeglase juhatuse valisite.Nüüd loodame et Haapsalu mängul augustis saab teada mis kus ja millal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Ise te sellise aeglase juhatuse valisite.Nüüd loodame et Haapsalu mängul augustis saab teada mis kus ja millal.
Jah, aga lootsime, et lootus sureb viimasena ja juhatusest saavad futuristlikud tegelased :twisted:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma võin kirjeldada mis praegu toimub EMLi juhatuses.St ei toimu mitte midagi ainus kes Asju ajab on Arko aga tema on MMiga hõivatud ja temalt midagi muud loota on asjatu ja liiast.Teised liikmed on aga mõnusas suveunes ja kõik loodavad kõigi teiste peale.Ja minu teada ei külasta juhatuse liikmetest keegi peale Andrese regulaarset kummagit foorumit. Tenno küll vastab alati kohusetundlikult küsimustele, mis vanas foorumis esitatakse kuid tema loomupärane tagasihoidlikus ei luba tal esitada ka enda nägemust kalendrist.
Mul on aga hoopis küsimus kui edaspidi on EML liikmeteks klubid mitte üksikisikud. Kas siis jääb tööle vana üksikisikute poolt valitud juhatus?
Ja kas ja kuidas on juba mõeldud põhikirja ja muu sellise muutmise peale.
Asi selles, et põhimõtteliselt on Pärnus näiteks klubi moodustamine päevakorral ja eeltöögi tehtud.Ja hetke küsimus ongi kas klubi tegemine aint klubi tegemise pärast on mõttekas?Milline on meie väljund?
PS EMV mälumängus mille ajal toimus hääletus oli saalis üle 100 mäluri EML i liikmeid oli neist aga napilt napilt üle poole.Hädavaevu sai kvoorumi kokku.
Kas surnud hingede nimekirjas pidamine on mõttekas?Samas ei tundu ka mitmed uue põlvkonna mälurid aru saavat, mis mõte on EMLi liikmeks astuda.Ei kaasne ju sellega mitte midagi sisulist.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Tundub jah, et praegu läheb kogu aur suvele ja EM-iks valmistumisele. Indrek on nagu kalendrit kokku pannud, aga mina küll seda näinud ei ole.
Liikmeskonna koha pealt olen paljuski Jaaniga ühte meelt, sest surnud liikmeid on palju ja ega liikmeksolek ju tegelikult midagi ei anna ka. Või üritab keegi midagi vastupidist väita?
Klubi või mis tahes organisatsiooni tegemisel on aga mõtet igal juhul, sest see võimaldab kasvõi projekte kirjutada ja raha saada. Rakveres saab MTÜ-d kasutades pidevalt noorte mängudele raha küsida.
Täiskasvanutele on küll vähem võimalusi projektiraha saada, küll aga üleriiklike asjade jaoks.
Enda kohta kalendris võin öelda niipalju, et sel hooajal Rakvere paarikat ei toimu.
Küll peaks aga esialgsete plaanide kohaselt toimuma Helikilb, kas 10. või 17. septembril. Ootan ise samamoodi kalendrit, et saaks kuupäeva paika panna.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Njah, kui sellised asjad laviinina ilmnevad, siis võiks ka igale tavatarbijatele mingi /kill käsu lubada, eriti guestide ja 1post tegelaste suhtes, aga no otsest head ravimit ei ole muidugi olemas.
Samas need neli-viis posti korjab ka arko täitsa ära ja vaevalt see väga hullult närvidele käib.

Ehk on see mingil määral "positiivne" vastukaja saidi populaarsusele? :wink:
Vasta