Euroopa meistrivõistlused Tallinnas 4.-5. november 2005

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Euroopa meistrivõistlused Tallinnas 4.-5. november 2005

Postitus Postitas arko »

Sellise mastaabiga mälumängusündmust pole Eestis varem olnud ega tule enam ka niipea.

4. ja 5. novembril Tallinnas - Euroopa meistrivõistlused mälumängus. Tõeline festival.

Kavas on:
Rahvusvaheline matš riikide koondiste vahel (4 inimest) - eelvoor, poolfinaalid ja finaal. Leppisime Londonis kokku, et Eestit võib esindada kaks koosseisu, kuid poolfinaali pääseb neist vaid üks.
Individuaalvõistlus
Paarismäng
Suur võistkonnamäng - traditsiooniline Sireli memoriaal!

Toimuks see kõik siis reede pärastlõunal ja laupäeval.

Sirel ja paarismäng on kindlasti klassikalised eesti stiilis mängud. Üksikmängu formaadi osas mõttetöö veel käib. Indrek näiteks arvas, et see võiks olla samasugune paarides toimuv matš nagu Belgias - annaks meile suuremaid võimalusi, või nii.

Töökeeled on eesti ja inglise. Kui on näiteks oodata suuremat delegatsiooni Venemaalt, võime lisada ka vene keele. Üksik-, paaris- ja Sireli mängu osas on keelte vahetus lihtne. Lihtsalt trükime eri keeltes küsimustelehed. Koondistevahelise matši osas nii teha ei saa, sest seal on kindel formaat, kus küsimus esitatakse suuliselt ja mõttekas on seda teha inglise keeles. Küll võib, ka pealtvaatajate huvides, ekraanile kuvada lühikese eestikeelse kokkuvõtte.

Esialgsetel andmetel ootame külla nii 40-60 väliskilbarit nii 5-6 riigist. Ilmselt toimub seekord kõik range eelregistreerimise alusel, kuna Saku Suurhalli me tõenäoliselt ei rendi (tähendusega, et ruumid võivad olla piiratud mahuga).

Nüüd, kuna ma tõesti ei taha kogu kupatust üksipäini organiseerida, siis oleks tervitatud kõik koostööpakkumised ja seda just asja üldise korralduspoole osas. Küsimustega on veel aega, aga oleks tarvis aktiivgruppi, kes põhimõtted paika paneks ja aitaks asju ajada.
Viimati muutis arko, 27.02.2006, 11:54, muudetud 1 kord kokku.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

anna mõista, kuidas saab sind aidata
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Olen täiesti kasutatav, ent alles pärast 15. juunit.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Pange siis see ka paika,kes kuhu küsimusi teeb st. millisele mängule?Ja Kui üht potensiaalset küsijat huvitab mind kindlasti see millised on tehnilised võimalused.St kas me saame kasutada videoprojektorit!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Mina vastan: "Me saame kasutada videoprojektorit" Minu vastus ei sõltu Arko vastusest.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Vähemalt üks asjalik mees pundis.Kuidas on Euroopa traditsioon? On nad enne ka pildiküsimusi näinud või läheb neil kõht lahtikui neilt pilte küsida?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Tegelikult oleneb pildist. Meie valime aga pildid.
Tauno v.

Postitus Postitas Tauno v. »

Olen kah nõus aitama kõigis küsimustes v.a. küsimuste koostamine. Võin näiteks uurida, kas linnavalitsus oleks nõus andma korralduskohaks Mustpeade maja
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Mul ja mu isal (Urmas Song) on üks idee kuidas võiks komplekteerida EMi võistkondlikuks turniiriks võistkonda. Eesti Mälumängu Liidu juhatus valib meeskonnale kapteni või vanemtreeneri, nagu on Fed Cupis või Davis Cupis. Viimane koostab meeskonna oma ära nägemise järgi. Ta ise ei pea võistlejate hulka kuuluma, kuid samas oleks hea ekspert kes teab millisesse valdkonda paremini mängijad sobituks. Tema komplekteerimisel tehtavad otsused edasikaebamisele ei kuulu, Kui juhatust tulemus ei rahulda, siis valitakse uueks hooajaks uus kapten.
Võib-olla vähendab see piikide murdmist. :roll:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Matis ole rahulik, sain nagu aru, et Eestile lubati kaks meeskonda välja panna.Üks on siis Eesti meistermeeskond.Loodetavasti moodustatakse ka tabel nii et saame poolfinaalis siis selle teise meeskonnaga kokku ja paneme asjad paika.Aga see idee on õige mille välja käisid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Jaan, kaks meeskonda saab Eesti välja panna tingimusel, et poolfinaali pääseb neist ainult üks. Seega pead "arved klaariks tegema" juba eelvoorus.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See on ju suht mõttetu siis ongi ainus võimalus edasi pääseda juhul kui Eestlased omavahel kohe veerandfinaalis mängivad või?
Üle 8 satsi ju tõenäoliselt ei tule?
Mis saab juhul kui üks meie punt võidab veerandfinaalis belglasi ja teine inglasi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Kas sa tõesti ei loe, mida ma kirjutan???
Ei mingeid veerandfinaale - üks ühine eelvoor, mille neli paremat (kõik eri riikidest) pääsevad poolfinaalidesse.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

EMV tulemuste järgi komplekteerimine oleks umbes nagu saadetaks jääpurjetamise meistrid "America" karikale :) Mis siin vaielda, tegemist on erinevate aladega...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No Tauno ma tahaks näha kuidas see eesti koondis 4 nelja vastu valitsevaid eesti meistreid võidab-olgu formaat milline tahes.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Suletud