2. VII 2005 toimuvast valdade mälumängust

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Jaan Lomp

2. VII 2005 toimuvast valdade mälumängust

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Infot neile, kes soovivad osaleda laupäeval, 2. juulil kl. 12 Ülenurmel Tartumaal toimuval valdade mälumängul (see mäng on üks osa Eesti valdade XIII suvemängudest). Alljärgnev puudutab võistkonna koostamise korda. Eesti valdade XIII suvemängude juhendi punkt 6 sätestab: võistkondi lubatakse spordialadel komplekteerida antud valla territooriumil elavatest või põhikohaga töötavatest (õppivatest) sportlastest. Lisan, et sellest põhimõttest tuleb ka mälumänguvõistkondade koostamisel kinni pidada, nii teatati mulle Eesti Maaspordi Liidust “Jõud”, kui 27. juunil sinna helistasin. Lisan veel, et sõnaühend “antud valla territooriumil” tähendab siin “esindatava valla territooriumil”. Juhendit näete internetiaadressil www.joud.ee/est/juhendid/2005_xiii_valdade_suvemangud. Kes soovib eelpooltoodud infot üle kontrollida, võib helistada Eesti Maaspordi Liitu “Jõud” Tallinna telefonidel 662 18 33 või 662 18 49 või kirjutada aadressil msljoud@hot.ee. Siinpostitaja ei võta laupäevasest valdade mälumängust osa. Soovin edu, õnne ja päikest nii sellel mängul kui MM-il osalejatele ja teistele!
Jaan Lomp

Täpsustus

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Eesti valdade XIII suvemängude juhendi õige asukoht netis asub aadressil www.joud.ee/est/juhendid/2005_xiii_valdade_suvemangud, lisan, et aadressi viimasele sõnale "suvemangud" ei järgne ühtki sümbolit.
Jaan Lomp

Veel täpsustuseks

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Lisan veel, et eelmistes postitustes toodud internetiaadressis on üks aluskriips nii sõnade "2005" ja "xiii", sõnade "xiii" ja "valdade" kui ka sõnade "valdade" ja "suvemangud" vahel.
Jaan Lomp

Vastus Jaan Alliku küsimusele

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Vastus Jaan Allikule. Eesti Maaspordiliit “Jõud” või kes iganes võib seda, kas inimese töökoht on Paikuse vallas, kui firma võib olla registreeritud Tallinna, aga asuda Paikusel, välja selgitada nii, et kõigepealt kontrollib internetist või mingist teatmikust/infoatlasest või mingist must allikast järele, kuhu firma on registreeritud ja kas ta asub Paikusel ning kas inimese töökoht on Paikuse vallas; kui vaja, võib ka asjaomasest firmast järele küsida. Seda võib ka võistkonna esindajalt (nt. kaptenilt) küsida. Nii saan mina asjast aru. Nüüd teatan järgmist. Kui inimene põhikohaga töötab või õpib Paikuse vallas või elab selle valla territooriumil, siis ta loomulikult tohib seda valda laupäevases valdade mälumängus või mõnel muul Eesti valdade XIII suvemängude kavas oleval spordialal esindada; sama kehtib ka nende isikute kohta, kes Paikuse valla territooriumil nii elavad kui ka põhikohaga töötavad või õpivad. Jaan, helista homme (1. VII) „Jõud’i“ Tallinna lauatelefonil 662 18 33 ja räägi kõik mured ära, usun, et Sulle kinnitatakse sedasama, mis ma olen öelnud. Usun, et Sa saad sealt pädevad vastused. Võid muidugi ka kirjutada aadressil msljoud@hot.ee kuid telefoni teel vesteldes saab asjad rutem selgeks. Vaata ka valdade suvemängude juhendit, selle netiaadressi panin nii Mnemomaratoni Kilvafoorumisse kui teise Kilvafoorumisse. Juhendi saab kätte ka järgmiselt: avada Eesti Maaspordiliidu “Jõud” sait www.joud.ee siis klikkida vasakus ääres oleval lingil Juhendid ja kui uus leht on avanenud, on näha rubriik pealkirjaga Võistlusjuhendid 2005. Selles rubriigis on allpool link Valdade XIII suvemängud, millel klikkides saadki vajaliku juhendi kätte. Loodetavasti eelregistreeriti Paikuse valla kilvavõistkond valdade mälumängule 20. juuniks, juhendi punktis 17 on selline tähtaeg. Toon igaks juhuks ära ka juhendi punktid 18 ja 19, need on väga tähtsad. [Tsitaadi algus] 18. Mandaatkomisjonile, mis töötab Ülenurme Gümnaasiumi võimlas 2. juulil kella 8.00-10.00 tuleb igal võistkonnal esitada vallavanema allkirjaga ja valla pitsatiga kinnitatud üldregistreerimisleht kõigi osavõtjate nimedega ja tehnilised ülesandmislehed iga spordiala kohta eraldi lehel ning maksekorraldus osavõtumaksu tasumise kohta ülekandega. Osavõtumaksu saab tasuda mandaadis ka sularahas. 19. Iga võistleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise. [Tsitaadi lõpp] Need punktid käivad ka valdade mälumängu ja selles osalevate isikute kohta. Infoks veel: 27. juunil öeldi mulle “Jõud’ist”, kui olin helistanud numbril 662 18 33, et valdade mälumängus võivad väljaspool arvestust ka muud huvilised mängida. Ehk kontrollid igaks juhuks selle teabe üle, selleks helista äsjatoodud numbril või meili eelpooltoodud aadressil. Kinnitan, et laupäeval, 2. juulil ei hakka ma Ülenurmele ilmuma, vaid keskendun Tartus MM-iks ja lähen maailmameistritiitlit võitma. Ole tubli, Jaan, ja palju edu!
Jaan Lomp

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Jaan Allik: annan veel kord head nõu – helista täna (1. juulil) „Jõud’i“ Tallinna lauatelefonil 662 18 33 ja räägi kõik probleemid ära (sealhulgas need, millega Sa viimati mu poole pöördusid), olen kindel, et Sa saad sealt pädevad vastused. Võid muidugi ka kirjutada aadressil msljoud@hot.ee. Kuid telefoni teel vesteldes saab asjad rutem selgeks. Oma viimaste ülesastumistega siin foorumis pole ma tahtnud kedagi ahistada. Võtsin valdade mälumängu teemal sõna sellepärast, et nimetatud mängul läheksid arvesse vaid need tulemused, mille on saavutanud vaid need võistkonnad, kes on komplekteeritud Eesti valdade XIII suvemängude juhendist täielikult kinni pidades. Võistluste juhendit tuleb täita! Mälurite seast peab kaduma igasugune himu kuuluda võistkonda, kuhu kuulumiseks neil õigust pole. Nimetatud himu ei sobi ausa mänguga (fair play) kokku. Asjaolu, kui keegi mind valdade mänguks oma võistkonda ei taha, on väga hea, lihtsalt vaimustav. Mul pole üheski vallas ei elu-, töö- ega õppimiskohta.
Vasta