2005/2006 hooaeg: paarismängu Eesti karikasari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

2005/2006 hooaeg: paarismängu Eesti karikasari

Postitus Postitas Matis »

Kuna on algamas 20.augustil Haapsalus taas kilva paarismängukarussell, siis siia teemasse võiks asjahuvilised kirjutada selle sarja kohta arvamusi, rõõme ja muresid, ettepanekuid ja kriitikat ning muud selle ümber pöörlevat 8)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Jaan Lomp

Lomp läheb maapakku

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Haapsallu ma ei tule, sest raha ja aega on vaja säästa. Nimelt istun mina (ehk kodanik Jaan Lomp) 22. augustil venna autosse, et Saksamaale emigreerida, sellesse riiki jõuan tõenäoliselt 23. augustil, igatahes olen 24. skp. kohal. Olge rõõmsad ja mõnusad ja elage hästi!
Jaan Lomp

Lähen maapakku

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Pardon, mu postitus peab olema selline: "Haapsallu ma ei tule, sest raha ja aega on vaja säästa. Nimelt istun mina (ehk kodanik Jaan Lomp) 21. augustil venna autosse, et Saksamaale emigreerida, sellesse riiki jõuan tõenäoliselt 22. augustil, igatahes olen 23. skp. kohal. Olge rõõmsad ja mõnusad ja elage hästi!"
Jaan Lomp

Tegin nalja

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Kallid mälurid, mu eelmistes sõnavõttudes esinev sõna "emigreerida" oli mõeldud naljana. Saksamaa poole hakkan täna, 21. augustil koos vennaga küll sõitma, aga tagasi olen hiljemalt 31. augustil.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

ää nüüd siukest nalja kah loobi,
tead, mõned me hulgast na nõrga närviga.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Nii naljanurga asemel, mida üritab siin humorist Lomp luua, küsiks kuidas Haapsalu mäng meeldis.
Mulle isiklikult meeldis. Head olid minu meelest see Bulgaaria estraadniku Dimitrovi küsimus. Blokid olid minu meelest tugevad ja tihked. Sport kippus küll nende kõrval lahjaks jääma. Ning Balkani mekk oli ka huvitav.
Ja loodame, et Haapsalus juba kahur järgmine ka töötab :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah samad sõnad mis Matiselt Mäng oli hea. Lihtsalt tegijatest tulenevalt oli ajalugu liiga raske ja spetsiifiline ja sport liiga lihtne(aga enamusel mängudest on sport liiga lihtne) Kepikõnd ja Baruto olid täiesti mõttetud küsimused. Aga muidu oli mäng tore ja minu hinnangul on Haapsalu kultuurikeskuse saal parim koht, kus ma olen mälu mänginud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ja Adminn! Arko st! Kustuta need lombatused siit teema alt ära koos selle postitusega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Oli hea mäng küll, v.a. ajaloo blokk, kus enamiku vastuste kohta võis öelda, et ahah, esimest korda kuulen. Paariline tunnistas sedasama, kui õieti mäletan. Dimitrovi laul minu 1971.a. lemmikplaadilt oli üsna liigutav. Mõni küsimus oli siiski ka mõttetult lihtne, no näiteks Põldmäe dünastia.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Mulle ka meeldiv mäng, nati kahju ainult, et ajalugu esimene blokk polnud.
Siis oleks hilinemine kama olnud ja +4 punktiga oleks mudaliigas vist oma neli kohta tõusnud. Mis polnud tegelikult eesmärk omaette. Haapsalul polnud tõesti viga. Ja sai läbi hädade ikka tulema ka:)
Ajalooline nali on see vist, et bussis kohale sõiites sai Inönü sobiva nimena ristsõnasse sisse kirjutatud. Teadmata, kes kurat. Eks hiljem uurib. :) Nüüd vist põle vaja uuridagi.
Jaan Lomp

Olengi tagasi

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Nii, kallid mälurid, täna (1. septembril) lõuna ajal jõudsid mu vend ja siinkirjutaja Saksamaalt tagasi koju Tartusse. Tuhat vabandust, et ma ei suutnud täita lubadust hiljemalt 31. augustil tagasi olla. Holte sõnad "mõned me hulgast na nõrga närviga" jumala õiged, olen ise juba varemgi imestanud, et mälurite hulgas on nõrganärvilisi isikuid.
Jaan Lomp

Tartu mängust

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Katkestan vahepeal tekkinud vaikelu, kuna vahepeal on paarismängu karikasarjas jälle üht-teist meeldivat ja toredat juhtunud. Toon ära ühe mäluri arvamuse, millega loomulikult nõustunud olen. (Tsitaadi algus) Tartu mäng oli suurepärase korralduse ja suurepäraste küsimustega igati eeskujulik mäluüritus. Eriti tegi rinna rõõmsaks see, et esikümne hulka jõudis vähemalt viis sellist paari, kellele see oli kas debüütvõistlus või siis elu parim saavutus paarismängus. Kui veel 3 aastat tagasi võis esikuuiku paarid enamvähem kindlalt ette ennustada, siis nüüd on oma 20 paari, kes võivad vabalt mängu võita. BRAAVO! HOOMAN UUT AJASTUT Eesti mälumängus. (Tsitaadi lõpp)
Toon ka nimetatud mängu tulemusi. (Tsitaadi algus) Esikümme oli järgmine: 1. Heino Raivet-Erik Aru 64; 2. Ilmar Lumiste-Matis Song 63; 3.-4. Kadri Steinbach-Kaido Mägi ja Alar Särgava-Leino Pahtma 61; 5.- 6. Andres Kasesalu-Mati Räli ja Jevgeni Nurmla-Madis Replik 59; 7.Indrek Salis - Aare Olander 58; 8. Vallo Kask-Tõnis Poom 57; 9. Ülar Solman-Tiit Purika 56; 10. Jaan Allik-Mati Niin 55 punkti. Kokku osales 41 paari. Eesti-teemaliste küsimuste parima tundja eriauhinna said Andres Kasesalu-Mati Räli. Täistabel avaldatakse esimesel võimalusel! (Tsitaadi lõpp) Aitäh, kursavend Tiit, tulemuste eest! Kas pärast EM-i tuleb täistabel kilvalehele?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tänan kolleegi ja suurepärast seltsimeest , sõpra ja kilvarit Jaan Lompi selle eest et ta nii ilusti mu postituse teisest foorumist siia ringi tõstis.
Oli sul muidu omal ka asja kohta midagi öelda?
Jaan Lomp

Dear Guest!

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Mul jääb üle vaid sinuga nõus olla, Tartu paarismäng oli äärmiselt tipp-topp, vaimustav, suurepärane jne. Ise tõin mängul vist 32 punkti, paarimees Urmas Aunapuu tervelt 2 punkti, Rolling Stones oli tema idee, kahju, et Pierre't ega Pjotri ei mäletanud, olen ise 50-kraadist Smirnoffi ostnud ja joonud, 40-kraadist Smirnoffi ainult joonud, mõlema maitse suurepärane. Alkoholi teemal annab väga lõbusaid ja/või rõõmsaid küsimusi teha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kes lubas Lombi Jaanil viina juua? Kas see mingi ravirezhiimi rikkumine ei ole?.kallid mälurid kui näete jaan lompi alkoholi pruukimas kutsuge ta palun koheselt korrale ei taha me ju sellist säravat tähte kustununa keegi näha?!!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta