Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka

PostitusPostitas Hallvatt 13.12.2005, 20:19

Elu on mind viinud nüüd Haapsalust Tartusse. Et aga mudalinnas sai halvaks harjumuseks mälumängudel käia, tahaks taaralinnas jätkata. Mis variandid on? Olen aru saanud, et Tartus käib kaks võistkondlikku mängu vist: üks tudengite oma, teine -kelle? -vanade? Aga kuidas kaasa lüüa?

Tore, et kilb.ee-s on ikka küsimused ja tabelid, saab nagu aimu, et mis raskusaste on ja kes juhivad-kaotavad ja kui kaugel hooaeg parasjagu on... Küll aga on puudu peaaegu igasugune organisatoorne info. Kes saab osaleda, kas poole mängu pealt oma võistkonnaga peale lennata saab-ei saa, mitu peab võistkonnas olema, kus mängud toimuvad, kelle juures end möllima peab, palju raha maksma läheb jne jne jne.

Ma ei ütle, et Haapsalu mälumänguga sama häda ei ole. Ja Pärnuga. Ja Jüriga. Ja üldse enam-vähem kõigi kohalike sarjadega. Nii et üle-eestiline probleem, mitte ainult minu praegune isiklik probleem Tartuga.

Kui tahame alale laiemat kandepinda (tahame? ei taha? ükskõik? mina küll tahaks), tuleks kohalikke sarju just kilb.ee-s reklaamida. Sest sinna suudab surfata iga vähegi internetti näinud inimene, sealt hakkab mälumänguhuviline üldse mingit võistlust otsima, kus osaleda.

Miks mitte teha väike kokkuvõtlik tabelikene - linn (asula), koht, aeg, osalemistingimused, raskusaste, kontaktid edasiste küsimuste tarvis jms. Ma ei tea, kes seda tegema peaks, aga minu, väikese aruga karu arust, võiks see olla nagu Mälumänguliidu rida küll. See on nagu see vana tipp- ja rahvaspordi rida. Me ei tohiks mõelda ainult tippspordile, tuleb rahvasporti ka propageerida, senisest rohkem. Info kättesaadvaks tegemine on väike asi, aga sellest on kasu kui palju...

Ja selle minu isikliku Tartu probleemi kohta võiks keegi mulle pisut selgitusi jagada - kas või privaatsõnumiga, kui ülejäänud juba teavad ja/või neid ei huvita.
Kasutaja avatar
Hallvatt
 
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Punkte: 219.00
Asukoht: Haapsalu / Tartu

PostitusPostitas Leino 14.12.2005, 08:31

Tartus võistkonnas 4 liiget korraga lauas. Samas pole oluline palju neid ühest võistkonnast hooaja jooksul läbi käib. Oleme kokku leppinud, et üks inimene ei mängiks ühel hooajal mitmes võistkonnas. Osavõtumaks 1000 krooni hooaja eest (kogu võistkonnale), tudengitel odavam. Pole veel kuulnud kohast, kus mõni võistkond poole hooaja pealt tagasi saadetakse. Kel huvi, on alati teretulnud! Konkreetsemad tingimused lepitakse kokku iga hooaja algul võistkondade esindajate poolt. Üldtingimused ning teave esindajate kokkusaamise kohta ilmuvad Tartu Postimehes, Lääne Elussse ei taibatud neid ilmselt seekord veel saata.
Leino
 
Punkte: Lukus

PostitusPostitas polt 14.12.2005, 08:59

Aga mõte on hea. Lehele rubriik kohalikud mängud kirja-koos juhendiga -toimumisaegade ja kohtadega. Mina võin Arkole päevapealt saata sellise info. Mul on ka kõik mängupäevad ja tegijad aprillini teada.Pärnu mäng (meitrivõistlused) toimub alati iga kuu viimasel neljapäeval.Valli baaris.Algab kell 19.00. Detsembris mv mängu ei ole. Aga muidu on sealsamas igal neljapäeval Valligaatori sarja üritused. Meeskonda ei pea olema alati saab kellegile juurde minna.Osavõtumaks on 20 .-nägu.Mängu ei toimu 22.12 ja 05.01.Muidu igal neljapäeval kuini maikuuni.Olete teretulnud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
 
Postitusi: 8189
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Punkte: 147.00
Asukoht: Pärnu

Järgmine TÜMK-i mäng

PostitusPostitas Jaan Lomp 14.12.2005, 09:18

Lisan siia juurde teate järgmise Tartu Üliõpilaste Mälumänguklubi (TÜMK) mängu kohta, mille Paavle Indrek eile TÜMK-i listi pani.

[Tsitaadi algus]

Armas rahvas!

Selle semestri viimane TÜMKi mäng toimub niisiis 21. detsembril. Küsima tuleb legendaarne mälumängur Mart Suurorg aka Habe aka Sposato Poeg Viimsist.

Järgmise semestri mängudega alustaks veebruaris, täpse kuupäeva pangem paika hiljem. Ühtlasi võiksid kõik, kes vähegi leiavad, et nad tahavad ja suudavad, kevadsemestril mängu teha, selle peale varakult mõelda ja endast teada anda.

Indrek

[Tsitaadi lõpp]

Lisan juurde, et eelnimetatud Mart Suuroru õige nimi on Martti Suurorg. Mängu toimumispaigaks on Tartus oleva Raatuse ühiselamu kohvik Mamman (aadress Tartu, Raatuse 22), asub ühika esimesel korrusel, sissepääs Raatuse ärikeskuse (või on selle asutuse nimi Raatuse keskus, see asub Raatuse 20) poolsest uksest. Mängu algus kell 18.00, osavõtumaks puudub. Ka varem TÜMK-is mittekäinud mäluinimesed on teretulnud, arvan, et mingi võistkonnaga ikka liituda saab. Ise lähen kohale.
Jaan Lomp
 
Punkte: Lukus

PostitusPostitas insu 14.12.2005, 13:31

Lombil täitsa õigus. TÜMKi on igaüks teretulnud. Raha ei võeta ja auhindu ei anta (v. a. kevadine individuaal), aga õlut juua ja end hästi tunda võib piiramatus koguses. Võistkonna suurus pole ka kuidagi piiratud. Mängimata ei jää keegi. Tõsi, pärast järgmist kolmapäeva tuleb sessi tõttu vahe sisse ja järgmine mäng on veebruaris. Soovitan end registreerida TÜMKi listi, siis tuleb inf kõik kätte. Vt: www.hot.ee/tymk
Kasutaja avatar
insu
 
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Punkte: 0.00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hallvatt 14.12.2005, 14:22

Leino kirjutas:Tartus võistkonnas 4 liiget korraga lauas. Samas pole oluline palju neid ühest võistkonnast hooaja jooksul läbi käib. Oleme kokku leppinud, et üks inimene ei mängiks ühel hooajal mitmes võistkonnas. Osavõtumaks 1000 krooni hooaja eest (kogu võistkonnale), tudengitel odavam. Pole veel kuulnud kohast, kus mõni võistkond poole hooaja pealt tagasi saadetakse. Kel huvi, on alati teretulnud! Konkreetsemad tingimused lepitakse kokku iga hooaja algul võistkondade esindajate poolt. Üldtingimused ning teave esindajate kokkusaamise kohta ilmuvad Tartu Postimehes, Lääne Elussse ei taibatud neid ilmselt seekord veel saata.


Aitäh, selge, passin Tartu Postimeest siis järgmise hooaja alguses peale.

Lääne Ellu saatmist ma ei mõelnudki - vabandust, kui niimoodi mu kirjast välja paistis, proovin teinekord selgemini väljenduda. Loomulikult ei jaksa igaüks iga mängu igas lehes kuulutada. Mõtlesin ikka internetti riputamist.

insu kirjutas:Lombil täitsa õigus. TÜMKi on igaüks teretulnud. Raha ei võeta ja auhindu ei anta (v. a. kevadine individuaal), aga õlut juua ja end hästi tunda võib piiramatus koguses. Võistkonna suurus pole ka kuidagi piiratud. Mängimata ei jää keegi. Tõsi, pärast järgmist kolmapäeva tuleb sessi tõttu vahe sisse ja järgmine mäng on veebruaris. Soovitan end registreerida TÜMKi listi, siis tuleb inf kõik kätte. Vt: www.hot.ee/tymk


Selge, suured tänud.
Kasutaja avatar
Hallvatt
 
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Punkte: 219.00
Asukoht: Haapsalu / Tartu

XXVIII Kloostriturniir

PostitusPostitas Jaan Lomp 16.08.2006, 08:41

Suur tänu väga lugupeetud härradele Peeter-Erik Kubole ja Tenno Sivadile eile (15. VIII) toimunud XXVIII Kloostriturniiri eest! Mäng oli lahe ja meeldivalt pingeline, pinget jätkus lõpuni. Parim küsimus 18., vastuse teadasaamine tõstis kohe tuju. Lahingulaeva kinkimine Vene keisrile on igati asjalik tegu, ise panime vastuseks vaiba.
Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu", muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Mängu spordiblokis on mitmeid huvitavaid asju (küsimused 1., 2., 4., 5., 7., 8., 9., 10.).
Jaan Lomp
 
Punkte: Lukus

Parandus

PostitusPostitas Jaan Lomp 16.08.2006, 09:31

Esitan oma viimase postituse teise lõigu parandatud kujul.

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu" ja sellest tulenevalt sõna “parem” asemel sõna “vasak”, muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Jaan Lomp
 
Punkte: Lukus

Re: Parandus

PostitusPostitas Matis 16.08.2006, 12:37

Jaan Lomp kirjutas:Esitan oma viimase postituse teise lõigu parandatud kujul.

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu" ja sellest tulenevalt sõna “parem” asemel sõna “vasak”, muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.

Jaan! Kas sa ei tea foorumite püha käsku? Sina ei pea ühte sama postitust kopeerima mitmesse teemasse :wink:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Punkte: 37.00
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin

Hästi

PostitusPostitas Jaan Lomp 16.08.2006, 13:31

Võtan selle käsu teadmiseks.
Jaan Lomp
 
Punkte: Lukus


Mine Kilvafoorum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron