Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka

Postitus Postitas Hallvatt »

Elu on mind viinud nüüd Haapsalust Tartusse. Et aga mudalinnas sai halvaks harjumuseks mälumängudel käia, tahaks taaralinnas jätkata. Mis variandid on? Olen aru saanud, et Tartus käib kaks võistkondlikku mängu vist: üks tudengite oma, teine -kelle? -vanade? Aga kuidas kaasa lüüa?

Tore, et kilb.ee-s on ikka küsimused ja tabelid, saab nagu aimu, et mis raskusaste on ja kes juhivad-kaotavad ja kui kaugel hooaeg parasjagu on... Küll aga on puudu peaaegu igasugune organisatoorne info. Kes saab osaleda, kas poole mängu pealt oma võistkonnaga peale lennata saab-ei saa, mitu peab võistkonnas olema, kus mängud toimuvad, kelle juures end möllima peab, palju raha maksma läheb jne jne jne.

Ma ei ütle, et Haapsalu mälumänguga sama häda ei ole. Ja Pärnuga. Ja Jüriga. Ja üldse enam-vähem kõigi kohalike sarjadega. Nii et üle-eestiline probleem, mitte ainult minu praegune isiklik probleem Tartuga.

Kui tahame alale laiemat kandepinda (tahame? ei taha? ükskõik? mina küll tahaks), tuleks kohalikke sarju just kilb.ee-s reklaamida. Sest sinna suudab surfata iga vähegi internetti näinud inimene, sealt hakkab mälumänguhuviline üldse mingit võistlust otsima, kus osaleda.

Miks mitte teha väike kokkuvõtlik tabelikene - linn (asula), koht, aeg, osalemistingimused, raskusaste, kontaktid edasiste küsimuste tarvis jms. Ma ei tea, kes seda tegema peaks, aga minu, väikese aruga karu arust, võiks see olla nagu Mälumänguliidu rida küll. See on nagu see vana tipp- ja rahvaspordi rida. Me ei tohiks mõelda ainult tippspordile, tuleb rahvasporti ka propageerida, senisest rohkem. Info kättesaadvaks tegemine on väike asi, aga sellest on kasu kui palju...

Ja selle minu isikliku Tartu probleemi kohta võiks keegi mulle pisut selgitusi jagada - kas või privaatsõnumiga, kui ülejäänud juba teavad ja/või neid ei huvita.
Leino

Postitus Postitas Leino »

Tartus võistkonnas 4 liiget korraga lauas. Samas pole oluline palju neid ühest võistkonnast hooaja jooksul läbi käib. Oleme kokku leppinud, et üks inimene ei mängiks ühel hooajal mitmes võistkonnas. Osavõtumaks 1000 krooni hooaja eest (kogu võistkonnale), tudengitel odavam. Pole veel kuulnud kohast, kus mõni võistkond poole hooaja pealt tagasi saadetakse. Kel huvi, on alati teretulnud! Konkreetsemad tingimused lepitakse kokku iga hooaja algul võistkondade esindajate poolt. Üldtingimused ning teave esindajate kokkusaamise kohta ilmuvad Tartu Postimehes, Lääne Elussse ei taibatud neid ilmselt seekord veel saata.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aga mõte on hea. Lehele rubriik kohalikud mängud kirja-koos juhendiga -toimumisaegade ja kohtadega. Mina võin Arkole päevapealt saata sellise info. Mul on ka kõik mängupäevad ja tegijad aprillini teada.Pärnu mäng (meitrivõistlused) toimub alati iga kuu viimasel neljapäeval.Valli baaris.Algab kell 19.00. Detsembris mv mängu ei ole. Aga muidu on sealsamas igal neljapäeval Valligaatori sarja üritused. Meeskonda ei pea olema alati saab kellegile juurde minna.Osavõtumaks on 20 .-nägu.Mängu ei toimu 22.12 ja 05.01.Muidu igal neljapäeval kuini maikuuni.Olete teretulnud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Järgmine TÜMK-i mäng

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Lisan siia juurde teate järgmise Tartu Üliõpilaste Mälumänguklubi (TÜMK) mängu kohta, mille Paavle Indrek eile TÜMK-i listi pani.

[Tsitaadi algus]

Armas rahvas!

Selle semestri viimane TÜMKi mäng toimub niisiis 21. detsembril. Küsima tuleb legendaarne mälumängur Mart Suurorg aka Habe aka Sposato Poeg Viimsist.

Järgmise semestri mängudega alustaks veebruaris, täpse kuupäeva pangem paika hiljem. Ühtlasi võiksid kõik, kes vähegi leiavad, et nad tahavad ja suudavad, kevadsemestril mängu teha, selle peale varakult mõelda ja endast teada anda.

Indrek

[Tsitaadi lõpp]

Lisan juurde, et eelnimetatud Mart Suuroru õige nimi on Martti Suurorg. Mängu toimumispaigaks on Tartus oleva Raatuse ühiselamu kohvik Mamman (aadress Tartu, Raatuse 22), asub ühika esimesel korrusel, sissepääs Raatuse ärikeskuse (või on selle asutuse nimi Raatuse keskus, see asub Raatuse 20) poolsest uksest. Mängu algus kell 18.00, osavõtumaks puudub. Ka varem TÜMK-is mittekäinud mäluinimesed on teretulnud, arvan, et mingi võistkonnaga ikka liituda saab. Ise lähen kohale.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

Lombil täitsa õigus. TÜMKi on igaüks teretulnud. Raha ei võeta ja auhindu ei anta (v. a. kevadine individuaal), aga õlut juua ja end hästi tunda võib piiramatus koguses. Võistkonna suurus pole ka kuidagi piiratud. Mängimata ei jää keegi. Tõsi, pärast järgmist kolmapäeva tuleb sessi tõttu vahe sisse ja järgmine mäng on veebruaris. Soovitan end registreerida TÜMKi listi, siis tuleb inf kõik kätte. Vt: www.hot.ee/tymk
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Leino kirjutas:Tartus võistkonnas 4 liiget korraga lauas. Samas pole oluline palju neid ühest võistkonnast hooaja jooksul läbi käib. Oleme kokku leppinud, et üks inimene ei mängiks ühel hooajal mitmes võistkonnas. Osavõtumaks 1000 krooni hooaja eest (kogu võistkonnale), tudengitel odavam. Pole veel kuulnud kohast, kus mõni võistkond poole hooaja pealt tagasi saadetakse. Kel huvi, on alati teretulnud! Konkreetsemad tingimused lepitakse kokku iga hooaja algul võistkondade esindajate poolt. Üldtingimused ning teave esindajate kokkusaamise kohta ilmuvad Tartu Postimehes, Lääne Elussse ei taibatud neid ilmselt seekord veel saata.
Aitäh, selge, passin Tartu Postimeest siis järgmise hooaja alguses peale.

Lääne Ellu saatmist ma ei mõelnudki - vabandust, kui niimoodi mu kirjast välja paistis, proovin teinekord selgemini väljenduda. Loomulikult ei jaksa igaüks iga mängu igas lehes kuulutada. Mõtlesin ikka internetti riputamist.
insu kirjutas:Lombil täitsa õigus. TÜMKi on igaüks teretulnud. Raha ei võeta ja auhindu ei anta (v. a. kevadine individuaal), aga õlut juua ja end hästi tunda võib piiramatus koguses. Võistkonna suurus pole ka kuidagi piiratud. Mängimata ei jää keegi. Tõsi, pärast järgmist kolmapäeva tuleb sessi tõttu vahe sisse ja järgmine mäng on veebruaris. Soovitan end registreerida TÜMKi listi, siis tuleb inf kõik kätte. Vt: www.hot.ee/tymk
Selge, suured tänud.
Jaan Lomp

XXVIII Kloostriturniir

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Suur tänu väga lugupeetud härradele Peeter-Erik Kubole ja Tenno Sivadile eile (15. VIII) toimunud XXVIII Kloostriturniiri eest! Mäng oli lahe ja meeldivalt pingeline, pinget jätkus lõpuni. Parim küsimus 18., vastuse teadasaamine tõstis kohe tuju. Lahingulaeva kinkimine Vene keisrile on igati asjalik tegu, ise panime vastuseks vaiba.
Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu", muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Mängu spordiblokis on mitmeid huvitavaid asju (küsimused 1., 2., 4., 5., 7., 8., 9., 10.).
Jaan Lomp

Parandus

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Esitan oma viimase postituse teise lõigu parandatud kujul.

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu" ja sellest tulenevalt sõna “parem” asemel sõna “vasak”, muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Parandus

Postitus Postitas Matis »

Jaan Lomp kirjutas:Esitan oma viimase postituse teise lõigu parandatud kujul.

Leian, et 44. küsimusse oleks tulnud sõnade "Pärnu vanalinn" asemel panna kohanimi "Vana-Pärnu" ja sellest tulenevalt sõna “parem” asemel sõna “vasak”, muid asju ei hakka siin kommenteerima. Ise panime suhteliselt kergesti Siimu silla ära.
Jaan! Kas sa ei tea foorumite püha käsku? Sina ei pea ühte sama postitust kopeerima mitmesse teemasse :wink:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Jaan Lomp

Hästi

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Võtan selle käsu teadmiseks.
Suletud