Koolinoorte MV

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Koolinoorte MV

Postitus Postitas margu »

EML kalendris on kirjas, et 11.02 peaks toimuma õppiva noorsoo MV eelvoor. Kas on mingit lähemat teavet nimetet ürituse kohta. Õpsid küsivad.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

juhend sai paari päeva eest üles - uuri kodulehelt
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Osalesin Koolinoorte Mv Läänemaa eelvoorus punktiarvestajana ja lisan siia vestlusruumi mõningad oma tähelepanekud selleaastase koolinoorte MV kohta. Läänemaa tabeliseisu lisasin viljandimaa koolinoortele vaatamiseks.
On tore, et tehakse võistlusi koolinoortele, see aitab leida järelkasvu. Kuid selliseid võistlusi ei tohiks teha liialt kiirustades ja ülepeakaela. paraku oli kiirustamise märke näha kõikjal. Kõigepealt - juhend ja toimumise kord peaks olema selged juba kalendriaasta algul ehk III veerandi algul, veel parem õppeaasta algul. Mitte aga veebruari algul.
Ka küsimused tundusid olevat olevat kibekähku kokku klopsitud. See ei käi küll kõigi küsimuste kohta. Kuid kui ma kohtasin küsimuste hulgas neid millele olen juba kusagil täiskasvanute mängus vastanud, siis olin pettunud küll. Konkreetne näide - Peterburi korstnapühkijate küsimus.
Mõni teine küsimus vajanuks suunavat vihjet - kandela näiteks. Oleks võinud olla ka helindiküsimusi, sest tänapäevase tehnika juures saab neid saata igale maakondlikule korraldajale.
Tahan eelnevaga öelda - koolinoorte meistrivõistlused ei tohi olla alaväärsemad kui Eesti meisrikad jms, nad peavad olema nendega võedsed. Ei tohi nendele välja tuua oma vanu küsimusi, ei tohi nende korraldamisse suhtuda kergekäeliselt.
Ei tahtnud selle jutuga kedagi solvata, vaid need olid lihtsalt mõned ideed ja tähelepanekud.
Vasta