Koolinoorte mälumäng / Tunne Euroopat

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas aadu »

Ma ei saa millegipärast aru, kuidas lohutusring on kokku pandud. Et viimasest mängust ei pääsenudki keegi lohutusse?
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Vinni-Pajusti pääses, aga nad loobusid oma kohast. Nii täitis nende koha lohutusringis Vanalinna Hariduskolleegium. Sarnane lugu juhtus Paidega, kes võitis loosi I vooru viimaste kohtade vahel, aga lohutusmängu lindistusele tulla ei tahtnud. Uue loosiga pääses niimoodi lohutusringi Reaalkooli 9. klass.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas tauno »

Ma ei ole kunagi olnud mingi kibestunud euroskeptik, aga seda euromälumängu on kohati päris piinlik vaadata. Näiteks need tänased õpilaste ettekanded euroliidu toreduse teemal olid päris hirmsad ja meenutasid juba tõsiselt pioneerindust. Kui see saatesari veel jätkub, siis loodetavasti jäetakse edaspidi välja see ettekande osa.
Vilniuse Žalgiris
Külaline

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas Külaline »

Edasised saated pidavat juba lindil olema, nii et kannatame aga edasi.
KÜLA

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas KÜLA »

Paraku on see kivi vist rohkem ETV kapsaaeda, sest teises ringis osalejatele jäi väga vähe aega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas Matis »

KÜLA kirjutas:Paraku on see kivi vist rohkem ETV kapsaaeda, sest teises ringis osalejatele jäi väga vähe aega.
No ettekanded olid lobedamad võrreldes eelringiga, aga see Reaalkooli piiga esitus ajas küll muigama. Aafrika Liidu ja Euroopa Liidu võrdlus ning vähene SKP VÕI skt :D . Minu arust on need liidu ikka sama erinevad nagu öö ja päev. Aga 21.Kooli gooti meeleolus esitatud lugu on küll raudselt hitt.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas polt »

Mulle ka see laul meeldis-ma loodan et aastahiti valimisteks seda lootusetult ära pole unustatud. Ja raadiomehed.Miks ma ei kuule seda lugu eetris!?
Minu arust võiks edaspidi just selle mälumängu poole kui täiesti mõttetu ja noortele ilmselgelt ülejõu käiva saatest välja jätta.
Mul tekkis ka küsimus, et kui lihtsalt mõni kool teataks saate lindistuse ajal, me ei soovi siin mingeid ettekandeid teha ja taidluskavaga esineda, me suudame ka teadmistega võita. kas nad saaksid siis disklaffi? Treffneri omad võiks küll taidlusest loobuda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Koolinoorte mälumäng

Postitus Postitas holte »

Kuidas küll ühe pisikese poldi sisse nii palju õelust mahub?
Las' noortel olla ja mälutada!
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta