3.märts Kilingi-Nõmme paarismängu KV 7.etapp, kell 12.00

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Igor sa ei oska ennast müüa!

Intelligentne, sale, sexikas noormees, kes näeb välja nagu noor Viisitamm, otsib laupäevaks 3. märtsiks küüti Pärnust -Tallinnasse, et jõuda Keskerakonna rõõmupeole klubisse Angel. Autojuht võib kaasa tulla!

Nii reklaami!
Kes kas Mart Sander või Madis Rästas on autojuhiks :D
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No Madise Rästas käib ikka nõmme vahet ju. Sanderit pole pedeklubis avalikult näha olnd minu teada aga tema ei peaks soovijaid ka netist otsima arvan.Ja tal poel juhilubegi nii palju kui mina tean. Taksoga sõidab! Irw!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
MR

Postitus Postitas MR »

Kasesalu-Räli võib ka kirja panna.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ja mina olin juba surmkindel et MR on madis Rästas , kes tahab meid kohtusse kaevata. :lol: :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Ma vist tühistan hanke Kilingi-Nõmmesse jõudmiseks. Paistab, et Pärnust saab laupäeva hommikul K-Nõmmesse vähemalt kahe bussiga. Küll oleks küüti vaja tagasi Pärnusse.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Kilingi-Nõmme etapi paarismängu tulemused (täistabeli küsimuste kaupa pusin paari päeva jooksul valmis):

1. Lembit Ainsoo - Andres Kund 65
2. Jevgeni Nurmla - Madis Replik 55
3. Margus Maiste - Tõnis Poom 54
4. Igor Habal - Tõnu Talve 52
5. Leino Pahtma - Alar Särgava 51
6. Jaan Loide - Vello Tõnso 50
7. Aare Olander - Indrek Salis 46
8.-10. Urmas Kukk - Veiko Tonts 45
Tauno Vahter - Ove Põder 45
Andres Kasesalu - Mati Räli 45
11. Mart Vellama - Hugo Tang 43
12.-14. Ants Kõks - Jaan Usin 39
Indrek Paavle - Jaan Pärn 39
Jaan Lomp - Tiit Purika 39
15. Rein Laumets - Eik Sagen 38
16. Enn Kauber - Arvo Kreegipuu 37
17. Aksor Koit - Urmas Tarvis 34
18. Kaido Lasn - Indrek Tibar 32
19. Klaus Masing - Kalmer Männik 28
20.-22. Mart Hiob - Rein Hiob 18
Mait Meensalu - Riho Zupsman 18
Ilmar Lumiste 18
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Jaan Lomp

Kilingi-Nõmmes on lahe!

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tänud siis tegijatele ja teistele laheda mängu eest! Kilingi-Nõmmel on ikka mõnus mängida. Sageni-Laumetsa ühepunktine allajäämine neile isikutele, kes 39 punkti said (eriti muidugi Paavlele-Pärnale ja Lombile-Purikale) oli ehk suurim üllatus.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

kilingi-nõmme mäng meenutas viljandi mängu - oli tõesti palju eesti küsimusi. eriti häiris 100% eesti ajalugu! kas tõesti enam pole muust maailmast midagi küsida? kahju, et tehnilise poole pealt oli kilingi-nõmme võrdne keilaga ning muusika oli ka suhteliselt krabisev. siiski oli mäng hästi tasakaalustatud, paar paari sai üle 50%, mis on normaalne. üks halvemaid küsimusi oli ilmselt nulliringi küsimus, ehk maailma kõrgeimal asuva küla kohta. kokkuvõttes tugev kolm
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

his master's voice kirjutas:kilingi-nõmme mäng meenutas viljandi mängu - oli tõesti palju eesti küsimusi. eriti häiris 100% eesti ajalugu! kas tõesti enam pole muust maailmast midagi küsida? kahju, et tehnilise poole pealt oli kilingi-nõmme võrdne keilaga ning muusika oli ka suhteliselt krabisev. siiski oli mäng hästi tasakaalustatud, paar paari sai üle 50%, mis on normaalne. üks halvemaid küsimusi oli ilmselt nulliringi küsimus, ehk maailma kõrgeimal asuva küla kohta. kokkuvõttes tugev kolm
Ei ütleks, et oli palju eesti küsimusi. Kas Eestist küsimine on tabu? Nagu elan sellel maal. Vean kihla, et Belgias ja Suurbritannias ollakse ka enda kesksed. Ja küll see tehniline pool paraneb. Eks maki puhul tuleb tuhka pähe raputada.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Rein

Postitus Postitas Rein »

Mängus oli maksimaalselt 20 küsimust, mida võiks nimetada eesti küsimusteks. Kas seda on palju või vähe?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Viimase aja suundumusi arvestades oli seda üle mõistuse palju 40%. Pealegi on sellise küsimuste valikuga mängu puhul selge, et võidavad kas Ainsoo-Kund või Pahtma-Särgava. Võitja on ettearvamatu enamasti juhul kui puhast Eestit on kusagil 10-15 küsimust.Kindlasti on huvitavam mängida mänge, kus võitja pole 10 või enama punktiga mängu lõpuks teistel eest ära.
Palun arvestada, et ma pole kommenteerimise hetkel K-Nõmme küsimusi näinud.
Hetke enam vähem traditsioonilkis paarikaid arvestades on selge, et teistest eristuvad Keila, K-Nõmme ja Viljandi.Need on siis vanas stiilis mängud.
Kaasaegsena suuna kindlad esindajad on Jõgeva ja Otepää. Haapsalu ja Tartu on tegelikult olnud viimastel aastatel sellised ideaalpaarikad, kus võita võib ükskõik kes 10-12 paarist.Paide kohta ei oska öelda sest kahel aastal on olnud erinevad tegijad.
Aga kui keegi tahab teha head paarikat -siis tuleks kindlasti tutvuda vähemalt viimase 2 -3 aasta Tartu ja Haapsalu mängudega-millised on minu hinnangul olnud enim tasakaalustatud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Viimase aja suundumusi arvestades oli seda üle mõistuse palju 40%. Pealegi on sellise küsimuste valikuga mängu puhul selge, et võidavad kas Ainsoo-Kund või Pahtma-Särgava. Võitja on ettearvamatu enamasti juhul kui puhast Eestit on kusagil 10-15 küsimust.Kindlasti on huvitavam mängida mänge, kus võitja pole 10 või enama punktiga mängu lõpuks teistel eest ära.
Palun arvestada, et ma pole kommenteerimise hetkel K-Nõmme küsimusi näinud.
Kui ettearvamatu on siis viimase aasta Jõgeva mängu esikolmik polt :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Selle kohta ma võin lihtsalt öelda arenege! Loogiline ju, et Jõgeval mängivad hästi need, kellel läheb hästi EMil ja MMil.
Ootan juba huviga küsimusi- kui viitsid võid mulle meili panna!
ja ausõna ma ei loobunud k-nõmme mängust sisulise külje tõttu vaid ebainimliku mängukalendri pärast märtsikuus!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Selle kohta ma võin lihtsalt öelda arenege! Loogiline ju, et Jõgeval mängivad hästi need, kellel läheb hästi EMil ja MMil.
Ootan juba huviga küsimusi- kui viitsid võid mulle meili panna!
ja ausõna ma ei loobunud k-nõmme mängust sisulise külje tõttu vaid ebainimliku mängukalendri pärast märtsikuus!
Saatsin küsimused, vastused ja pildibloki Arkole. Ma loodan, et ta paneb üles.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Innocentius XV
Postitusi: 11
Liitunud: 11.05.2006, 21:54
Kontakt:

Postitus Postitas Innocentius XV »

Küsimused olid enamasti mõnusalt kodused, kui mõni mõttetu faktiküsimine välja arvata - näiteks see juba nimetatud kõrgeim asula maailmas. Ja nagu vastused näitasid, ei ole võimalik Liszti suvalise klaveripala pealt ära arvata.

Ja veel võiks kaaluda, kas tasub küsitavate isikute kogu elulugu kirja panna (ja ette kah lugeda). Ebaoluliste faktide arvelt hoiaks üht-teist kokku.

Aga kui hooaja 9 mängust on mõned ka sellised kodusemat laadi, siis see on igati tore. Kui kõik etapid muutuksid euromängude eelvõistlusteks (õnneks ei saa seda esialgu isegi Jõgeva kohta mitte öelda), siis jätaks mälumängu päevapealt maha.
Vasta