Kutseõppeasutuste mälumanguturniiri 95. mäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
huko
Postitusi: 36
Liitunud: 16.02.2007, 20:31

Kutseõppeasutuste mälumanguturniiri 95. mäng

Postitus Postitas huko »

Olen sellest aastast poole kohaga Räpina Aianduskooli palgal ja sain seoses sellega võimaluse osaleda kooli võistkonnas kutseõppeasutuste mälumängul. Kas te teate, et selline mäng toimus juba 95. korda järjest ja et on olemas mees, kes kõik mängud seal kohal käinud? Nime ei mäleta. Kui arvestada, et aastas pidi toimuma keskmiselt 7 mängu, siis võib kokku arvestada ka asja ajaloo.

Mis oli eriti lahe:
- iga kord toimub mäng erinevas kutsekas üle Eesti (Tallinna omasid polnud seekord näha, ei teagi, kas nad käivad kohal)
- vastuvõttev kool teeb mängu, katab laua enne ja pärast mängu. Seekord korraldas Valga. Isetehtud? pirukad, pärast liuad aurava lihaga, kartul, kapsas, valge viin. Omapäraks veel see, et korraldava kooli võistkond ise mängib ka.
- igast liigutusest kumab läbi traditsioon, mängijatest on paljud tõelised fännid.

Omapäraks oli veel see, et õpilasi ligi ei lastud - oodatud oli vaid koolis töötav rahvas. Igal juhul oli lahe mäng ja kui keegi valgakatest juhtub lugema, siis suur tänu!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Olen ise osalenud ka tehnikumide vahelisel turniiril Tihemetsa all. Initsiaator, keda sa mõtled, kes on käinud kõikidel mängudel on ilmselt Viljandi (Vana-Võidu) mees Matti Kallaspoolik. Osalevad maakutsekad: Luua, Räpina, Viljandi (Vana-Võidu), Lääne-Viru (Mõdriku), Türi, Valga, Kehtna, Olustvere ja paar aastat tagasi oli ka Õisu. Valga on muideks kõige uuem liige.
Mängud on üsna erinevas stiilis ja küsimuste tase võib olla kõikuv, aga see pole ka kõige olulisem.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Suletud