Sindi mälumäng "vasta julgesti"

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
riiinu
Postitusi: 571
Liitunud: 03.01.2007, 17:55
Asukoht: Pärnu

Sindi mälumäng "vasta julgesti"

Postitus Postitas riiinu »

Kas keegi sellist üritust ka külastab..või on nt. plaanis see laupäev külastada?
“Sometimes you win, sometimes you lose, and sometimes it rains.”
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Sindi mälumängul ma olen korra elus käinud.See oli üleeelmise aasta kevadel kui nad tegid nö avaliku paarismängu ja isegi reklaamisid lehes välja.No läksime lumistega kohale-vaatasime saali üle ja leppisime kokku , et kammoon paaris me küll ei mängi. Siis mängisin mina oma 5 aastase tütrega ja Lumiste üksi. Saime siis umbes 96% punktidest ja võitsime Lumiste ees 20 punktiga-siis oli tükk maad nii umbes 30 punga vahe ja tulid sintlased.Rohkem pole nad kunagimidagi kusagil reklaaminud ja kohalikke mäluüritusi nad ka hoolimata korduvast kutsumisest ei külasta. Aga kunas mäng on anna meile ka teada-ma mängiks see aasta koeraga paaris!Kuule kes sa Riinu oled ja kas sa Neljapäeviti ikka Paradiisis mängimas käid. Iga neljapäev kell 19.00 on mäng ja võistkonna ma siulle leian-tahad naiste oma saad -tahad meeste oma saad ka . Täna võid kasvõi minuga paaris mängida-ma täna ei küsi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
riiinu
Postitusi: 571
Liitunud: 03.01.2007, 17:55
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas riiinu »

Ma seda isegi mäletan kui sa oma lapsega käisid see oli mul elu esimene mälumäng kui selline. :D Aga see laupäev(03.01) toimub mäng Sindi Seltsimajas kell 17.00. Pilet on endiselt 25.-
Muidu kuskil mujal ma mängimas ei käi.
“Sometimes you win, sometimes you lose, and sometimes it rains.”
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Äkki võiks!? Tule vaata üle Paradiisi restos Riia mntl on igal neljapäeval kell 19.00 mäng!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
riiinu
Postitusi: 571
Liitunud: 03.01.2007, 17:55
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas riiinu »

Eks ma vaatan kui ma jõuan..
“Sometimes you win, sometimes you lose, and sometimes it rains.”
Kasutaja avatar
riiinu
Postitusi: 571
Liitunud: 03.01.2007, 17:55
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas riiinu »

Aga et siis homme kõik sinti....kui võistkonna kokku panete siis üks laud on kindlasti vaba kah...kell 17.00
“Sometimes you win, sometimes you lose, and sometimes it rains.”
Vasta