Eestikad võistkondlikud.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No sellisel juhul muidugi sellist ranget teemade vahelist jaotust ei saaks rakendada.
Tauno mul on üks krdi ilus Välis-Eesti viiuldaja küsimus olemas.Mul pole kusagil kasutada seda.Vastus on väga hea, keegi ei tea -kui tahad ma võin selle teile loovutada-mul on järgmiseks aastaks vastus nagunii meelest läinud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

loodusküsimused võiks ka ainult olla stiilis:
"mis on see kraavis kasvav jubin, vars roheline,
õis kollane ja lad k nimi on purlumps officinalis"
Sest ega loodusest annagi huvitavat mäluküsimust teha :)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

eks ta ole. suures plaanis saab ju tegijate või vähemasti küsimuste nägemisega 95% tõenäosusega ennustada, kellele asi passib ja kellele mitte.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

On on-mulle näiteks pühapäevane mäng ei sobinud-aga mängu lihtsusest rääkis see, et ma teadsin päris paljude küsimuste vastust.
Sellist arutlusmomenti tekkis tavaliselt 5 küsimuse kohta ühe küsimuse puhul. Ülejäänutel kas panid vastuse lihtsalt kirja-või oli kohe selge, et ega õiget vastust ei tule.
Tavaliselt oleme me meeskondliku töö tulemusena rohkem punkte saanud.Seekord oli rohkem sellist -üks mees paneb kirja, ülejäänud ümisevad nõusolevalt- värki. Isegi lauda õnnestus vaid 4 punkti jätta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
TT

Postitus Postitas TT »

See on päris huvitav mõte: 1000 küsimust, kolm päeva, igal päeval langeksid viis viimast välja! Äkki tasuks katsetada. Neid viimaseid muidugi ei tohiks siiski päris maha lasta, lihtsalt tuleks maha kanda.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

kust leitakse kolm vaba päeva?
Sven

Postitus Postitas Sven »

Genosse kirjutas:No võiks ju ka sellise maratoni teha, et 10-ste plokkide arv on suurem kui meeskondade arv ja iga ploki järel langeb viimane välja.
Jooksumaailmas nimetataksegi seda "viimase mehe jooksuks". Esimene ring on soojenduseks ja selle järel võetakse igal ringil viimane mees maha.
Sven

Postitus Postitas Sven »

holte kirjutas:kust leitakse kolm vaba päeva?
24., 25., 26. detsember. Mittekristlasena ei ole nendel päevadel tavaliselt mitte essugi teha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jõulude ajal tuleb ikka perega koos olla ja lastega mängida jne. Ja poes käia- see on selline ilus kommertspüha.
Aga mittekristlasena pakun välja suure reede, suure laupäeva ja suure munapäeva! palju parem!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Tom

Postitus Postitas Tom »

Üleüldse võiks võistkondlikke meistrikad pidada Narvas, siis on juba kohale tulek pool võitu! Tallinn, Tartu, Pärnu või Rakvere on Narva kõrval liiga labane. Ja kui kolm päeva ning tuhat küsimust Narvas vastu pead, siis oled kohe kindlasti meistrite meister. Ja ka küsimused võiksid kohapealsed koostada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Narva on kena linn. See ei anna küll võistlustele mingit lisaväärtust. On palju hullemaid kohti ju Ida-Virus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Äkki teeks siis juba Ruhnul?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Svenil õigus-jõulude ajal.Jaanil ka õigus-lihavõtete ajal.Narvas mul palju sõpru-väga hea mängukoht.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma kirjutan ühe kahtlust äratava küsimuse veel lisaks osmoosile.Nimelt 63 küsimus mis oli Püütia mängud ja loeti õigeks kunstiolümpia on minu arust küll vale sest kunstiolümpia peale tuli Pierre de Coubertin sadu aastaid hiljem ja kuna tegemist on küsimuse järgi noorte üritusega siis arvan see soolo mis Eesti Päevalehele anti ja teistel noorte OM mis ka tõenäoliselt peaks õige olema.Kui keegi suudab vastupidist tõestada siis tehke seda.
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

In 1997 in Tbilisi the first Junior Delphic Games took place with 1700 participants from 16 nations.
In 2000 the first Delphic Games of the Modern Era took place in Moscow, with the support of President Vladimir Putin and the Patriarch Alexeij II.
Every nation sends its best artists and representatives of arts and culture, selected from the entire nation, to the Delphic Games.

Need on kolm minu (küsimuse kaasautori) arust olulist tsitaati Wikipediast. Tsitaat 3 ütleb, et seal tegeldakse kunstidega. Tsitaatidest 1 ja 2 ilmneb, et eraldi üritused on juunioridele (minu tõlgenduses noortele) ja kogu kontingendile. Ma ei saa aru, mis siin kahtlusi võib tekitada.
Suletud