Tartu paarismäng 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Tartu paarismäng 2007

Postitus Postitas ravenius »

Viimane aeg teha uus teema neile, kes ei viitsi jamada helistamise ja e-posti saatmisega. Laupäeval toimub Tartus traditsiooniline paarismäng. Küsimusi on 50, küsimuste autoreid kolm - Rein Ets, Lauri Naber ja Tiit Naarits. Enamik küsimusi paberilt, pildid ka ekraanilt ja samuti ka paar audio-videoküsimust + muusikaline üllatusküsimus kaksikutelt. Parematele korralikud auhinnad. Vaheaja teeme, söögi ja joogi eest muretseb igaüks ise...
Eelregistreerimine vägagi soovitatav ja vajalik, sest sellisel juhul saame sobiva arvu küsimuste koopiaid juba varakult valmis teha! Kiirustage kodanikud-seltsimehed!
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Mure - mul pole kellegagi mängida (kuna Tiit teeb küsimusi). Kui kellelegi tundub, et moodustaks minuga hea paari, kes suudab kõrgetele kohtadele mängida, võtku ühendust.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mart Vellama -Hugo Tang soovivad ennast registreerida Tartu paarikale
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Arko, proovi Erikut, mina olen Mallorcas ära
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Allik-Pulver kirja.
Arko proovi Lompi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Taivo

Postitus Postitas Taivo »

Ma pole küll Marttiga rääkinud, aga regan Rist–Suurorg. Vähemalt eelmistel aastaetl oleme käinud.
Jesper

Postitus Postitas Jesper »

Tartu paarismängus soovib osaleda paar Aksor Koit - Urmas Tarvis
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

saatsin e-maili, aga panen igaks juhuks siia ka:
Hergo tasuja- Tiit kerves
Guest

Enn Kauber

Postitus Postitas Guest »

Ilusa mängu tegid tartlased, ainult Eesti kamaga pole päris rahul. Kamasse võib panna ka põldube ja kaera ning osa või kõik Tartus õigeks loetud välja jätta. Setudel ongi kama ainult kaerast. Ja soolveega leotamisega algab iga kamajahu tegemine, seega on ka sool kamajahu koostises.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuule Maailmas on üks ainumas tööstuslik kamatootja Enne oli see Pärnu Cibus-nüüd siis vist Pereleiva kontsern.Kamajahu pakil on koostis selgelt kirjas. Küsimuse sõnastus oleks võinud parem olla aga no krt kui Rukis on ees ja tahetakse ülejäänud komponente siis on nagu naljakas soola eest punkti küsida. Sest ka kamajahu pakil on lisatud valmistada piima või hapupiimaga lisada vastavalt maitsele soola või suhkrut!!!
Kuidas keegi kodus kama teeb ei olnud ilmselegelt küsimus!
Kui keegi kirjutas vastuseks soola-siis jättis ta järelikult kas Odra või herne kirjutamata?!Ilma üheta neist kahest pole ju õige kama? Ilma soolata aga on küll!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Minu proua, hariduselt folklorist, tahtis ka selle küsimuse koha pealt vaielda. Sest kama koostisel on tõesti eri variatsioone palju. Õnneks jõudsime aga arutledes järeldusele, et mis see muu allikas küsijal on kui kamapakk, seega tuleb loetleda osiseid, mis pakil kirjas. Nii et olles mõttes solidaarne tundmatu külalisega, kes selle protesti postitas, mööname samas Poldi seisukoha õigsust. Ega protesti, sest vastasime õigesti ja saime kaks punkti. Moraal on, et teinekord tuleb küsimusest kaugemale mõelda -- mõelda, mis allikast küsija küll lähtuda võis.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Vasta