Kilingi-Nõmme 2008, 1.märts. kell 12.00

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Nojah, aga selleks edukuseks ongi vaja noid ainuõigeid ja hästisõnastatud küsimusi. Ma võiks ju kah korraldada mälumängu ja võin kihla vedada, et Aadu&Punukana&Cimbler võidaks teisi pika puuga. Ja siis läheks alles õige tõsiseks aadete nimel andmiseks. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

MINA VÄIDAN LIHTSALT ET NEED KEL POLE ETTE NÄIDATA VIIMASE VIIE AASTA JOOKSUL AINUMATKI ARVESTATAVAT MÄLUMÄNGUTULEMUST VÕI TEGEMIST.vÕIKSID FOORUMIS MÄNGUDE OSAS KUS NAD NAGUNII EI OSALENUD-SUU LIHTSALT KINNI HOIDA!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Minu meelest ei ole suukorvistamine hea lahendus- ei toimiks esiteks niikuinii ja teiseks tunneks keegi end kindlasti alavääristatuna. Eesti suusasport, korvpall jne on ka kogu aeg kõigil hammaste vahel ning keegi ei oota, et ainult olümpiavõitjad asjade seisu oleksid pädevad kommenteerima. Asi tundub olevat ikka selles, et kriitikal ja kriitikal on vahe. Kellel peaks olema midagi konstruktiivse kriitika vastu, sellel on ilmselt kas liiga nõrk närvisüsteem või tarbetult kõrge enesehinnang. Aga sedalaadi emotsionaalseid väljapurtsatusi, mis on suunatud kellegi pihta isiklikult, võiks mu poolest vahetada enne või pärast mängu kusagil võpsikus. Loodetavasti jäävad homme Säreveres kõigi luud-kondid ikka terveks 8)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

Lahinguväljal näeme, raisk... ! :lol:
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Et tu, cimbler! :P
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

EMK on nagunii hetkel selline üritus, millisel ma osalen eelkõige sponsori rõõmuks.Seega ei kavatse kellegile pasunasse küll sõitma hakata...
Aga jah Lahinguväljal näeme rsk...!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

punukana kirjutas:Et tu, cimbler! :P
Ei, ma ei ole!
Las iga sepp jääb oma suuskade juurde. Ma plõksin niisama. :twisted:
Jäi jumalaga puberteet...
Vasta