Kilingi-Nõmme 2008, 1.märts. kell 12.00

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

margu kirjutas:Kilingi -Nõmme mäng oli tegelikult ju tore: soe tuba, lahke pererahvas ja mäng ei veninud ning sai kiiresti ära tehtud. Umbes 2,5 tunnine mäng sellise küsimuste arvu juures on igati normaalne. Ei meeldi sellised mängud kus mäng jääb hiiglaslikult lohisema.
Ei anna aga rahu see kossumängija küsimus. Oleksite võinud küsimuses serblase fakti mainimata jätta. Dalipagic oli pooleldi bosnjakk ja pooleldi horvaat(Mostar on nende rahvusrühmade linn). Naine ja ämm olid serblased ja sõja ajal tunnistas mees end hirmuga serblaseks. Aga see on siiski rohkem minu probleem - ei tasu paikkonna peensustesse tungida.

Aga hardcore Balkanit ma tulevikus ikkagi küsin.
Ilmselt sai Dalipagic serblasena kirja, kuna mees on hetkel Serbia kodakodne, aga info on alati kasulik
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Hoolimata mõnedest moodsamatest küsimustest oli ilmselgelt peamiselt vanemate džentelmenide mäng, kes samu küsimusi juba ammu näinud. Teiseks torkas silma, et enamik küsimusi oleks nagu AO-d lehitsedes tehtud: võtame ühe rahvuslinnu, ühe rahvustaime, portsu riigipeasid, eurovisiooni võitja jne - st jäi kuivavõitu mulje. Ega ma ütle, et sellist mängu ei tohiks olla, aga sihtgruppi ma ei kuulu...
Ja eks hakkas kummitama umbes sama häda mis eurovisiooni-pulaga - balkani ballast muutub koormavaks.

Positiivne oli see, et küsimustelehed olid muutunud loetavaks.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See Aja o märkus oli asjalik-Lippude ja riikide raamatust oli ikka mitu asja.Ja no sorry kes on need mälurid kes vastavad Jersey vapi ainult pildijärgi ära. Sügav kummardus selliste ees igatahes. Enamusel Eesti kilvaritest oli aastakest 5 tagasi veel Läti vapigagi raskusi-meeletu progress on igatahes toimunud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:See Aja o märkus oli asjalik-Lippude ja riikide raamatust oli ikka mitu asja.Ja no sorry kes on need mälurid kes vastavad Jersey vapi ainult pildijärgi ära. Sügav kummardus selliste ees igatahes. Enamusel Eesti kilvaritest oli aastakest 5 tagasi veel Läti vapigagi raskusi-meeletu progress on igatahes toimunud.
Arenege! Härra polt! Jersey vapp nüüd küll ei oldud lipude raamatust. Ja näiteks Tauno teadis seda.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Genosse
Postitusi: 551
Liitunud: 02.05.2006, 15:08
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Genosse »

Need kolm lõvi nagu Eesti lipul jäävad igal juhul meelde, kui ka ülejaanud Kanalisaarte vapid ei jää. Iseasi muidugi, milline see neist nüüd oligi :) Ise tõmbasin õnneks Guernsey maha ja Jersey asemele. Sul vist nii ei vedanud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma pole ausalt öeldes pidanu iial vajalikuks Kanalisaarte vappe pähe õppida.Lootuses et kui keegi kunagi ka küsib siis ikka on ka mingi küsimus juures.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kalev

Postitus Postitas Kalev »

Seep see tore ongi, et mänge on igasuguseid. On eakamatele, on vähem eakamatele, koolide mäng on lausa noortele jne. Egas kilb pole 100m sprint, kus pärast 25-t peaksid juba loobuma ja õnneks ei vaja kilb ka niipalju ja nii spetsiifilist dopingut, mis pärast 25-t jalad alt ära võtaksid.
Raivo

Postitus Postitas Raivo »

Üle hulga aja üks päris hea mäng. Tänud Klingi meestele. OK
P.K.

Postitus Postitas P.K. »

Päris hea, et Kilingi-Nõmmel vähem osavõtjaid oli, muidu poleks Allik äkki viiekümne parema hulka mahtunud.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Võiksid oma nime all esineda, kui julge mees oled
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Irw. See on ilmselt Kubo, kui Sa aru ei saanud. Ja kõrvaltvaatajana näib torge igati asjakohane.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Jah, see on küllap täiesti uus tase- hakata ironiseerima, kui kellelgi mõni mäng ebaõnnestub?? Kuidas lugupeetava PK oma tulemus ka oli? Ehkki selliste initsiaalidega osalejat ei suuda ma millegipärast mängutabelist leida...
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ei miks? Mu meelest on tõepoolest enamasti tegu meie ajastu mälumängu au mõistuse ja südametunnistusega 8) Keegi teine sellele kohale ei näi pretendeerivat.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ah kuulge ega ükski Raivo ja Kalev ka ei osalenud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Jajaa, ma saan aru, mida sa silmas pead, cadman. Aga igasugune selline ärplemine on tobe, mõlemalt poolt. Nii et kui keegi ennast teisest või teistest paremaks & targemaks peab, siis saab seda kõige paremini mängulaua taga tõestada. Ning seegi tõestus saab kehtida ainult ühe kindla võistluse ja ajahetke raames.
Aga eks suurte egode kokkupõrked kipuvad ikka sädemepilve mattuma :roll:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Vasta