mõned vigisemised

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

ralf
Postitusi: 6
Liitunud: 10.11.2007, 18:38

mõned vigisemised

Postitus Postitas ralf »

Toetaks Polti ses osas, et pea ühtki küsimust/vastust eriti nagu meelde ei jäänud. Ja mitte minul vaid. Seega - polnud eriti huvitav.

Küsimused tundusid olema justkui ajaleheuudiste nopped. Nt haplotüübi oma. Kuna is eolen geenikoinamisega tegelenud kunagi, siis loomulikult teadsin seokse garnituuri olemasolust. Aga, poleks arvanud, et taolist, väga väga kitsalt erialaspetsiifilist terminit silmas peetakse:)))

Lissabon nt polnud enne risikäike pealinn olnud ja ka pärast neid veel tükk aega mitte.

Selest ütlen, küsimused olivad suuresti pealiskaudsed, uudisnupulikud ja mehhanilist mälutreenigut eeldavad.

Sommide edu, mäekõrgune ja igas asendis? Jah, tartlaste käest said ju loputada viimati. Sestap, imeinimesed polnud.

Aga kuna küsimismaterjalg ja sommide lugemismaterjal puhtjuhuslikult kattusid, siis ka edu silmipimestav.

Mis oli vahet, võistkondlikus, välja kuulutatud 4-l küsimusblokil?:))))

KUna meil on üsna pikaaajline ja omanäoline kilvatraditsioon, siis võiks seda promoda ja ka juurutada. Vähemalt omamaistes võistelungides?! Muidu lõnab asi justkui vene idiootsuste täitmise järgi saksmannide täpsusklassiga:(((( Siis on aga juba targem kohe vitsad soola panna (ise) ja tallis pingile heita:(((
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Individuaalis oli tehtud mingi 20 küsimust kasutades mingit teatmeteost kus oli sees B täht. Ja üleüldse tundus,et mitmeid asju oli võetud samast allikast.Umbes nii et mingi somm istuis maha ja tal oli ülesanne teha põhjamaade mv jaoks 10 küsimust .Siis mees võttis ühe allika ja kukkus treima.Mul pole küsimusi hetkel käepärast aga mängus jäi mitu korda selline mulje.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Andrus

Postitus Postitas Andrus »

Kuulge mehed kui asi nii on, siis on ju Meridiaani ajad tagasi. Ka siis küsiti mõnda ENE tähte terves mängus. Kunagi harrastati ka telemängudes sellist asja. Nii et euro-värk on siis unustatud vana sots-Eesti värk!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Üks vigisemine tuli veel meelde-individuaali esimeses plokis oli küsimus-mille poolest erinevad El ja Euroopa nõukogu? Ma vastasin kõik Euroopa nõukogu riigid ei kuulu ELi. Ma ei saanud selle eest punktipoegagi. Samas oli samas plokis mitu küsimust, kus oli mitu komponenti vaja vastusesse panna.Kas oli siis raske paluda nimetada need 3 riiki kes ei kuulu ELi.? Krt ma oleks need kirja pannud aga ei eeldanud et see on vajalik?!Ja esimeses plokis kohe selline asi-loomulikult läheb tuju tükiks ajaks ära.Kusjuures indicviduaalis polnud vaheajast ka lõhnagi , et oleks saanud protestida või kontrollida.Pärast ei pidanud enam vajalikuks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
lavrenti
Postitusi: 834
Liitunud: 04.01.2005, 11:45

Postitus Postitas lavrenti »

oh mis sa muretsed, meil oli võistkondlikul selline mure, et mõtlesime välja, kes see surramurrade rahvuskangelane olema peaks (hoolimata eksitavast vihjest, et riik kuulub rahvaarvult maailma suurimate hulka - Filipiinid on kuskil teise kümne algusest) - aga nimi ei tulnud meelde ja kirja läks "see filipiinlane, kes Magalhaesi maha lõi". Zero points ja ega ei kurdakski väga, aga umbes järgmises blokis andis vastus "koht kus käib koos Alting" vähemalt ühe punkti.
mu arust mõlemad võrdselt mittemeeldejäävad/mittemeeldejätmistväärt asjad ja vastus täpselt sama täpne. Õnneks jäi mõlemale poole tükk tühja maad, nii et viis punkti siia-sinna poleks mitte midagi muutnud...
"Edu aluseks on õige partneri valik!"

Remus
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Meie vastasime ka - filipiinlane, kes Magalhaesi maha lõi
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

IrW! Kusjuures Lauri ise küsis seda Lapu-Laput Pärnu paarikal 3-4 aastat tagasi ja seal õnnestus Magalhaesi mahalöömise eest 2 punga saada. Aga lapu-Lapu meelde ei tulnud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
lavrenti
Postitusi: 834
Liitunud: 04.01.2005, 11:45

Postitus Postitas lavrenti »

Ei küsinud, vähemalt mulle ei meenu midagi sellist (ja kui küsisingi, siis kindlasti mitte nime järgi). Ilmselt sai sellega ikkagi keegi teine hakkama
"Edu aluseks on õige partneri valik!"

Remus
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See oli sellel aastal kui te koos Ulafhai ja Obadelega küsimusi tegite.Võb-olla polnud sinu küsimus aga küsiti.No praegu leidsin ainult selle et 2001 Sirelil küsiti seda kindlasti.Aga Pärnus on seda ka küsitud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
lavrenti
Postitusi: 834
Liitunud: 04.01.2005, 11:45

Postitus Postitas lavrenti »

Ulafhai ja Obadele eest ma ei vastuta (ja küsimusi ma andsin neile päris mitmel aastal) - aga jah, ise ma seda Lapulaput küll kindlasti küsinud ei ole
"Edu aluseks on õige partneri valik!"

Remus
Guest

Postitus Postitas Guest »

Millal ka Põhjamaade küsimusi näeks, et saaks edasi vigiseda?
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

paari päeva jooksul peaks üles saama.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas 5B saate küsijad on tõesti jobud et inimesele kes valestii vastas ja oleks pidanud väljakukkuma loeti vale vastus õigeks ja ta võitis hoopis raha.
Mitu tiiru teeb teie arvates kella minutiosuti ööpäevas?
Kas 24 või 1440
kellassepp

Postitus Postitas kellassepp »

ma pakun et 25. Alustuseks üks soojendusring et kõik satikad ja mutikad hoo üles saaks ja siis täie auruga päeva lõpuni.
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

24 on täiesti õige vastus, sest ühe tunniga teeb minutiseier ühe ringi ja 24 tunniga 24 ringi. Sekundiseier teeb 1440 ringi, sest 24x60=1440.
Vasta