Euroopa meistrivõistlused 31.10-02.11.2008 Oslos

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Euroopa meistrivõistlused 31.10-02.11.2008 Oslos

Postitus Postitas arko »

Vajalik info sellel leheküljel:
http://www.norgesquizforbund.no/eqc2008index.php
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Rõõm näha, et rekordarv eestlasi minemas. Korraldajatelt laekus veel palve, et ülejäänud soovijad võimaluse korral end enne 1. juulit kirja paneks, sest kui selleks ajaks on piisavalt osalisi registreerunud, saame hotelli vaid mälumängurite käsutusse.

Suur rõõm oleks näha kaasa tulemas ka MMi Eesti esikümne tegijaid Allikut, Habalit, Oidjärve, Räli, Tõnissoni. Mehed, võtke ette!
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

mälumänguhooaja haripunkt ehk EM Oslos on jõudnud ukse ette ja paistab et eestlastel on Norra, Belgia ja Inglismaa järel lausa neljandaks suurim kontingent seekord:
http://norgesquizforbund.no/eqc2008inde ... rticipants

Mida siis loota? Koondis on küll pisut tugevam kui mullu, aga suurte vastu pole erilisi lootusi. Ungarist peaks siiski jagu saama ja hea õnne korral ka Hollandist. Belgia, Inglise, Walesi, Norra ja Soome vastu pole vast lootusi.
Individuaalis oleks suurepärane kui üks jõuaks meilt 10 hulka ja 2 kolmekümne hulka. Paaris oleks maksimaalne sooritus üks paar esikümnes või ehk kaks esikahekümnes. Võistkonnamängus esikümne teise otsa ehk ühe võistkonnaga ja 2 võistkonnaga top15 hulka.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Vist loll küsimus, aga mida on kilbarite erialaliit teinud, et meha Norrasse lähetada?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

tõenäoliselt mitte midagi, aga no ei maksa ülekohtune olla - milline loll firma või organisatsioon annaks raha mälumängurite sõiduks ? kui just pole mingi hullu mälumänguri firma :)
Viimati muutis tauno, 27.10.2008, 19:57, muudetud 1 kord kokku.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nii see on-kui mul on valida, kas kulutada sponsorraha Norra sõidule või Kohalikule mälumängule pluss Paikuse pildikas- siis valin ma igatahes viimase variandi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Nojah, siis oleks veel lollim küsimus, et mida te
see liit üldse teeb või miks te sinna kuulumiseks
mingit tasu maksate? Minu napp aruraas seda küll
kinni ei võta.

Seda ma olen siin varemgi küsinud - ja ausalt öeldes
paar korda ka auhinnarahade ajamist võrdlemisi lähedalt
näinuna :wink: ütleks ka "majanduslanguse" ajal, et
eestlaste paremiku EMile saatmine liidu kulul peaks olema
elementaarne asi ja pole mingi probleem tegelikult.

Kui seda liit ei suuda, tõstku liikmemaksu või noortepäraselt
väljendudes, pangu ennast põlema.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

no ma ei ole nõus. praegusel ajal on iga firma ukse taga tohutu rida abipalujaid. mälumängule annaks raha ainult tohutu entusiast, sest see ei too ju midagi sisse. selliseid pole siiani eriti näha olnud. harrastajaid on nii vähe, et mingit reklaami see küll ei tee, pealegi praegusel ajal ei kirjuta mälumängust üle kahe rea ükski oluline leht ja seegi on tõenäoliselt mingi telemängu kohta. kõik kes mingeid auhindu annavad mängudele, teevad seda puhtast heategevusest, midagi vastu sealt küll ei saa - saalis on ju tavaliselt ca 40 nägu, mis pole just eriline turg. oskad sa välja pakkuda puhtteoreetiliseltki mõne firma nime, kes oleks nõus välja käima 25.000.- haljast raha, et saata võistkond em-ile? mõnel suurel firmal, kellel ehk raha oleks, on ukse taga niigi 10 puuetega laste assotsiatsiooni, eesti tõstmisliit, maarjaküla, pimedate koda, kobraste rahulolu suurendamise föderatsioon, sihtasutus eesti rüps jne jne
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Aga valige näiteks Kruuda mälumänguliidu esmeheks. Kusjuures ilma igasuguse naljata. Peale seda oleksite ka kogu Eesti ajakirjanduses esilehtedel ja kolmetolliste tähtedega...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

oh mis sa nalja teed, kruuda otsib praegu ise igalt poolt raha
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Oi noh 25K ei mõjuta tema majandusseisu nüüd küll kuidagi. Ja kui Seli on meie kergejõustiku püha isa ja Kass maleliidu, siis poleks see ju sugugi halb variant ;-) Ja kui teise nurga alt läheneda, siis vajab ta positiivset PR-i rohkem, kui taolist raha :-)

Aga ajakirjanikest liikmeid võidakse küll pärast toolt lahti laskma hakata...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aga mehed.Valime Tontsi esimeheks ?!
Nali muidugi.
tegelikult on mälumäng eestlastele selline massisport ja sponsor võtab seda kui metsajooksu-mida pole vaja sponssida.
Igas teises vallamajas on kord kuus mingi kohalikul tasemel mälumäng.
See et meil on need circa 40 mälumängurit kelle jaoks see kohalik külatase madalaks jääb on peaasjalikult nende 40 inimese probleem. Mina ikkagi pööraksin peatähelepanu sellele kuidas saada mängudele 40 asemel 100 inimest, mitte sellele kuidas kümmet neist neljakümnest Euroopasse 15. koha järele saata.

Maakilb võiks sisaldada ka paaris ja individuaalmänge. Kus siis näiteks ühe valla nägude punktide kokkuliitmisel saavutatakse lõpptulemus.
Muidu ju eesti mees kardab ennast lollina näidata aga kui 5 matsi on laua taga on ju alati võimalus, et just sina oled selle võistkonna aju.
Ja kui esimene kord on harjumuslike küsimuste ja keskonna tpoel ära mängit siis ehk tekib ka sügavam huvi ja minnakse juba ka rajoonikeskusse natu kõvemale mängule kohale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas IS »

Tõepoolest on ka minu kogemused sellised, nagu Tauno ja Polt kirjeldavad - sponsorid ei näe mälumängus erilist potentsiaali nende reklaamimiseks. Aga nagu ma ka juba varem Holtele olen öelnud - kui sponsorite leidmine EM-ile sõiduks nii elementaarne ettevõtmine on, siis võiks ta ju toetada oma tugeva õlaga ja finantsgeeniusliku taibuga praeguseid hädiseid EML tegelasi. Paraku jääb see miskipärast ikka vaid jutu tasemele.
Muide, Kruuda on käsipalliliidu eesotsas. Siim Kallas sobiks mälumänguga küll hästi, aga tal on isegi palju tegemisi. Mälumänguliidu eesotsas oleks muidugi sobivam mõni apoliitiline suurärimees (tõsi küll, hetkel ühtegi sobivat kandidaati ei tule pähe - inimesel peaks ka mingi huvi mälumängu vastu olema).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Meil on praegu ikka väga nutune seis-sest kui telekas pole mälumängu siis pole mälumängu olemas. Mida krdit see riigitelevisioon mõtleb?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta