Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mul pole Illarile mitte midagi lisada.Tahtsin öelda täpselt sama.Ja see et üks heliküsimus läks vett vedama-no ju see lihtsalt pidi niimoodi olema.
Peale mängu küsiti parimat küsimust.No ei olnd krt eredat pärlit. Kõik küõsimused olid võrdselt head ja see on igatahes parem kui 2 pärlit ja hall keskpärasus. Tubli! Korrata! Ma olen põhimõtteliselt nõus sellise mängu pärast aastas 4 korda Tartus käima.Kahju et EML juhatus polnud esindatud-neil oleks olnd millest malli võtta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kets

Postitus Postitas Kets »

Jevgenit pole nüüd küll keegi juhatusest veel välja arvanud. Aga see selleks.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

See spordimäng Tartus oli tõesti super hästi organiseeritud ja kiirelt sai ka tulemused ülesse.Poldile ütlen et mis sest et need heliküsimused olid suht vaiksed sai need ometi ju ära vastatud.Ja ka see et Eestis esmakordselt kollaseid liidrisärke hakatakse välja andma on ju ka super.Loodame et see traditsioon jääbki kestma.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Egas keegi enam mäleta täpselt, kes seal juhatuses on!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Hei-hei spordimängusõbrad!

Jätkuma saab meie tänavune spordisari, sest lähenemas on Tartu spordimälukas 2008! Nagu ikka, toimub see koostöös üksikmängu etapiga Tartus, et tagada võimalikult lai osalejaskond mõlemale mängule. Mängud peetakse laupäeval, 15. märtsil ning spordimängu toimumispaigaks on traditsiooniliselt Eesti Spordimuuseum (Rüütli 15, Tartu). Nagu ikka on tegu paarismänguga.

Osaluse hind paari kohta on 80 EEK eelregistreerimisel, 100 EEK kohapeal registreerudes. Ja registreeruda saate esialgu siin või meili teel (rait@spordimuuseum.ee), hiljem on võimalus selleks olemas ka spordimuuseumi kodulehel www.spordimuuseum.ee.

Ootame rohket osavõttu!
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Igaks juhuks kinnitan veelkord üle, et kalenderplaanis olev Tartu spordipaari kuupäev - 5. aprill - ei vasta tõele ja ei ole kunagi tõele vastanud ja on mitmele sellesisulisele palvele vaatamata seal muutmata jäänud ja meie tegijatena ei tea üldse, miks see kuupäev liikvele läks. Õige kuupäev on ja on kogu aeg olnud 15. märts. Loodetavasti õnnestub see info ka kilvalehe avalehele tekitada.
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Nii, nüüdsest peaksite saama sooritada ka onlain-regamist meie spordimängule. See toimub aadressilt:

http://spordimuuseum.ee:8123/m2lukas
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Läheneb Tartu spordimäng!

Tänaseks on registreerunuid 15 paari jagu, ent aega veel on - eelregistreerumine läheb lukku laupäeva hommikul kell 10.00. Kuid siinkohal hoopis selline küsimus - oleme korraldajate seas kaalunud ideed tõsta küsimuste arvu 60-le, kuid ei ole seda veel lõplikult otsustanud - ikkagi samal päeval juba teine mäng ja väsimus võib mängumeestele kallale kippuda ja aeg läheb ehk hiliseks jne. Nii et avaldage arvamust - kas ootate spordimängust pigem 50 või pigem 60 küsimust?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuulge kui te 160 peale tõstaks võib kellegil ehk probleeme tekkida-teie sujuva ja kiire korralduse juures pole mingit vahet on 50 või on 60-laske käia!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Kas spordifännidel on huvi võimaliku sügisese Rakvere spordimängu vastu?
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Korvpallimängu paluks!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kes seal Rakveres seda korraldaks ja kas need korraldajad ise ka mõnelt spordimängult läbi on astunud? Juhul kui Aadu ise korraldada plaanib siis on muidugi OK.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aadu tegi paar aastat tagasi rakvere tarvase tellimusel-tõsiselt hea korvpallimängu st mälumängu-osalejaid oli aint nadilt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Spordikeskus on praegu minu poole pöördunud palvega, et ma maad kuulaksin, sest ma teen neile teist aastat lastemängude sarja nii Lääne- kui ka Ida-Virumaal. Kui tegemiseks läheb, siis olen ise kindlasti küsijate poolel.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

No mis saab kellelgi veel ühe spordimängu vastu olla:)
Vasta