Vastusteraamat

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Vastusteraamat

Postitus Postitas erkal »

Tahaks selle Vastusteraamatu tegijatelt/Arko sinult küsida kas need 100 küsimust on ikka uued ja mujal olemata küsimused? Ei tahaks eriti samasid küsimusi näha, mis Postimehes või mujal juba ilmunud. Ega te ei tea kas ma saan praegu tellides esimese Vastusteraamatu või teise?

Nagu ma aru saan on seal mälukas kus tuleb vastused ära saata. Kui praegu esimene raamat osta, kas siis hiljaks ei jää saatmisega?
Asi tundub igal juhul huvitav olevat!
Edu tegijatele!
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Ei, küsimused pole uued, nad on kõlanud nt MMil ja Eesti mängudes, aga raamatu eesmärk polegi pakkuda uusi küsimusi. Iga küsimuse järel on leheküljepikkune tekst küsimuses/vastuses oleva märksõna kohta - sealt võib leida palju uusi huvitavaid fakte, kasvõi ise küsimuste tegemiseks. Tahtsime teha veidi teisiti ja põhjalikumalt, kui on tavalised mälumänguraamatud.

Tellides saab juba teise, esimene on veel poodides müügil. Sealse auhinnamängu (seal on tõesti uued küsimused) saatmise tähtaeg on 1. mai 2006. Nii et veel jõuab.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Arko! miks see raamat siis 5 koostajat vajas kui oli vaja põhimõtteliselt üht inimest kes asjad netist üles nopiks ja enamvähem korda seaks. näiteks Vallo Kask-ma pole kunagi ühelegi tema küsimusele vastanud mängudel.
Ja mille alusel sa neid koostajaid siis valid?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Koostajad on need, kes teemakohased artiklid valmis kirjutasid ja see pole sugugi nii valmis visata töö. Ja mida rohkem koostajaid, seda kiiremini läheb, ei ütleks, et kvaliteet selle all kannatanud oleks, pigem vastupidi. Küsimused valisin ise, aga nagu öeldud, siis küsimused on pigem ettekääne mõnest huvitavast teemast kirjutamiseks.

Ja Vallo küsimustele pole sa vastanud seepärast, et sa pole Tartus linna meistrikatel või TÜMKi mängudel käinud.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ei see oli vihje et ta võiks ka laiemalt ringilt küsida aeg ajalt.Mul pole midagi ta küsimuste vastu.Aga võin ma kindel olla et seal pole minu küsimusi kasutatud?Näiteks!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Need Arko & co vastuseraamatud on igati väärt kirjandus, ütleks. Just midagi kena lugemist ja soravalt kirjutatud.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Jah, teadlikult, selleks, et sa raha küsima ei hakkaks :P
Aga kui sa annad loa oma asju kasutada, teeme seda järgmises köites kindlasti.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma kirjutaks oma asjadele kommentaarid ka äkki ise sel juhul? Entsülopeediakirjastusele sobivad ja Ristikule ei sobi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Pakkumine arvesse võetud :)
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Anvar Sambo

Vastusteraamat

Postitus Postitas Anvar Sambo »

Mis entsüklopeediasse see Allik artikleid kirjutanud on? Kas see oli see köide, mis ilmumata jäi ja jääbki?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Xx sajandi kroonikas 3.osas on mõned artiklid täitsa olemas ja kui sa foorumis mölutamise asemel raamatuid loeksid,Kasvõi eelpoolmainitut-saaksid oluliselt targemaks! Edu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta