TTÜ sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas arko »

jah, miks mitte.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Täna toimus kohtumine Kultuuriklubi inimestega. Vaadates variante tundus optimaalseim lahendus järgmine. Mängud hakkavad toimuma igal teisel teisipäeval kell 18.00 TTÜ vanas raamatukogus ehk tudengimaja suures saalis. Võib olla see polegi paha variant saada Jüri mängu soojendusürituseks. Kohapeal on tudengikohvik kus saab ohtra raha eest lunastada suupisteid ja joovastavaid jooke. Mängud toimuvad oktoobrist maini (va. jaanuar). Seega seitse mängu millest kuus läheb arvesse. Punktiarvestus jääb samaks ja boonus küsimuste eest ka.
Erand on nüüd oktoober mil mäng toimub 22. kuupäeval eelviidatud kohas ja kellajal. Küsimused koostan mina. Taivo, kas sa saaksid võtta 12. novembri? Kui on veel küsida soovijaid siis anda märku.

AJAKAVA
22. oktoober
12. november
10. detsember
jaanuar jääb vahele
11. veebruar
11. märts
8. aprill
13. mai
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Aare6631 »

Ei oska arvata, kui suur osa huvilistest võib kattuda, aga iga kuu teisel teisipäeval toimub TTÜ-st ühe bussipeatuse kaugusel Nõmme mäe otsas Nõmme mäng http://www.kilb.ee/2013/09/nomme-malumangusari/. Kuuldavasti on seal osavõtjaid rohkesti.
Juhan

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Juhan »

Mina pooldaks ka vana süsteemi jätkumist, kuna teisipäev ei sobi kohe üldse mulle kahjuks.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

OK. Siis pakuks välja et iga kolmas teisipäev. Ruumide bronnimisega on paraku hiljaks jäädud ja palju valikuid pole.
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

Olen nõus mõnikord küsimusi tegema. Vallel peaks minu kontaktid olema, võta ühendust, kui vaja!
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Sven, saad sa ehk juba järgmise mängu ära teha (19. november). Lootsin et selle võtab tegemisele Taivo aga ta pole siin märku andnud ja eile teda ka kohal polnud. Võimalik, et teisipäevad talle ei sobi. Sinu kontakte ma oma mailboxist ei leidnud. Ilmselt mingil viisil kõige kaduva teed läinud. Meid suunati möödunud nädalal miskisse pilve ja mul on uus e-mail valle.raidla @ttu.ee või helista 56213090.
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

Olen valmis ja katsun teha kõik endast oleneva, et ka ise kohal olla. Minu töö iseloomu tõttu tuleb olla valmis ka selleks, et koostan küsimused, aga mäng tuleb kuidagiviisi ilma minuta läbi viia. Võimalike vaidluste korral olen siis vast ikka telefoni teel kättesaadaval.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Tänud sulle, Sven. Kui sul on tehnilisi probleeme/küsimusi informeeri mind. Kuna tahaks ka ise novembris mängida siis palun saada küsimused TTÜkultuuriklubi poolsele korraldajale aadressile stenkalder@gmail.com.
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

Taivo, kas saad tuua järgmisesse Jüri mängu eelmise Tipi sarja mängu küsimused! Siis on kindel, et ei tule kattuvaid asju.

Sven
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Sven, mine kultuuriklubi lehele: http://kultuuriklubi.ee/?id=157
Mälumängu alt leiad nii küsimused, vastused kui tulemused.
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

Ei mina, vana inime, sealt küll midagi ei leia. Taivo, too ikka küsimused paberi peal.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Proovi siis siit: http://kultuuriklubi.ee/?page_id=409
Taivot kohal polnud nii et temast sulle suurt kasu ilmselt pole.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Küsimus nr. 28 - millist võistlust peetakse silmas, kui räägitakse 5. kohast Soulis?
Külaline

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Külaline »

ja küs. nr. 26 väidab, et OM on osalejate arvu poolest maailma suurim rahvusvaheline spordiüritus ;)
Vasta