TTÜ sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Kas seda tipikat ei teinud mitte Taivo Rist?
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

Kui asi oleks ainult selles, et pole kes teeks küsimusi, siis saaks mõistagi kasutada TTÜs TÜMKi mängude küsimusi. Aga tegija tuleb neil muidugi endil kohapealt leida, pole mõeldav, et keegi tahaks Tartust hakata TTÜs mänge läbi viimas käima. Andku siis teada.
valle

Postitus Postitas valle »

Kuradi ÜE. Nüüd siis ärkasid. Olen neile e-maili aadresse ja tel numbreid jätnud et kui häda siis teatagu. Mõni nägu on eelmistest aastatest tuttavaks saanud ja tervitame ikka koridori peal aga keski pole nööbist kinni võtnu. Seda tulekajut ma enam kustutada ei jõua sest hetkel tõsiselt aega napib. Füüsiliselt võin läbi viia aga korralike küsimusteni ei jõua teha. Ehk järgmisel kuul. Kas keegi teab Mati Räli kontakte? Ehk teeb ära.

valle@gi.ee
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Julgen seda öelda, et TTÜ ÜE-s vahetub aktiiv suht sagedasti ja vaevalt igaüks neist viitsib/suudab kõigisse asjadesse süüvida (esimesel kahel aastal senipeetud viiest hooajast oli sama aktiiv, hiljem iga aasta uus).
Mulluse hooaja lõpus vihjas hr Rist igastahes, et annaks teatepulga üle kellelegi teisele. Küsimusi küll ka ise ei jõuaks kohe kuidagi kolmapäevaks teha, küll aga mingiks hilisemaks vooruks (olen kahel viimasel aastal ühele voorule ise teinud). Samuti tegi mullu ühele voorule küsimusi Habal, paaril viimasel aastal ka Anne-Malle Hallik ja kindlasti leidub foorumlaste seas teisigi rohkem või vähem kunagi või praegu TTÜga seotud inimesi (kas või vilistlasi). Avavooru jaoks olekski sellises situatsioonis aga kõige mõeldavam TÜMKi materjalide kasutamine...

Mati
mrali (at) hot.ee
Taivo

Postitus Postitas Taivo »

Ei tea, kuidas ma raskesti kättesaadav olen. Meiliaadress pole muutunud ja mingit meili ma pole saanud. Kolinud pole, töökohta vahetanud pole ...

Kuna minu side TTÜ-ga on kadunud, siis ei taha ma enam TTÜ kilvasarja juhtida. Äärmisel juhul võin üheks mänguks hooajal küsimusi teha. Aga kolmapäev on juba üleülehomme ja nii kiiresti ma ei jõua.
Kets

Postitus Postitas Kets »

Ilmselt on ÜE tõepoolest lausa viimasel hetkel või natuke hiljem ärganud. Julgen väita, et Taivo kättesaamine pole vist küll mingiks probleemiks. Ja Valle on vist küll alati olnud abivalmis. Aga mis puutub TTÜ õppureid või vilistlasi, siis neid peaks jätkuma päris palju, alustades Indrek Salisest, Aare Olanderist, Alar Heinastest, Mati Rälist, Illar Tõnissonist kuni omaaegsete tegijateni ehk dinosaurusteni välja. Olen isegi selle kooli lõpetanud. Aga ilmselt on ainus lootus 17.oktoobril midagi ära teha, kui pöörduda ehk Anne-Malle poole (6720620), tema ehk suudaks nii kiiresti reageerida kuigi ka see on kahtlane. Aga hoopis selline küsimus, et kui nüüd ärgati, siis kas ikka osavõtust huvitatud on asjast teadlikud. Kardan, et ülikooli pealt juhutulijaid on suht vähe, liiatigi on algamas järjekordsed üliõpilaste sügispäevad.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Esimese mängu tulekahju on kustutatud. Edasine jääb loodetavasti südametunnistusega vilistlaste õlule.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Guest

Postitus Postitas Guest »

Kahju muidugi, et Taivo enam mänge ei taha teha. Temal olid kõige omapärasemad ja huvitavad mängud, eriti teema valikud nagu "eest sisse, tagant välja" või "kõige kerasem kera" jne., jne. See oligi see, mis tipi mängust tipi mänu tegi. Aga ehk mõne ikka teeb. Kas neid vanu ka kusagilt lugeda veel saab? Kunagi pääses netis neile ikka ligi, viimasel ajal enam mitte.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Vaata http://www.tud.ttu.ee/~t901070

Seal on viimase kolme hooaja omad, varasemaid kahjuks vist pole kusagil enam üleval.
valle

Postitus Postitas valle »

Varasemaid TTÜ mänge: /www.tud.ttu.ee/~t901070/

Tänud TÜMK-le. Üks küsimus läks asendamisele sest oli analoog eelmisest hooajast ja heliküsimustega vaatab mis saab. Eeldan et vähemalt 3 nulliringi on tulekul.
valle

Postitus Postitas valle »

Veelgi varasemaid mänge kus on 100 % Ristti http://mail.tud.ttu.ee/material/taivo/Kilb/
huko laanoja

Postitus Postitas huko laanoja »

Ei tea, kuidas mäng läks?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Pisut kehvemalt kui ennustasin aga Rälit ega ka Leidlat polnud kohal.
I Jüri Ivask (vasaragapähe) 26p
II Mõigu KEK 25p
III Taivo Rist 21p
5 nulliringi (1, 5, 19, 26, 28) ja 4 soolot (7, 14, 20,25).

9. asendusküsimus:

9. UNESCO kultuuripärandi nimekirja kuuluvad Eestist teatavasti Tallinna vanalinn ja Struwe meridiaanikaar aga millised kaks Eesti “objekti” kuuluvad UNESCO inimkonna suulise ja vaimse pärandi meistriteoste nimekirja?


Eesti laulu- ja tantsupidude traditsioon ning Kihnu kultuuriruum
huko laanoja

Postitus Postitas huko laanoja »

kurb, et nii läks... eriti, kui arvestada, et mu eluunistus on koostada mäng, kus võitja saab 100% :oops:

tümki jaoks see mäng oli tehtud, veits teised olud. ärge pikka viha pidage! ja kui keegi siis TTÜst mõikab tartut külastada, astugu ikka meie poolt läbi, ajad netist
Tehnola

Postitus Postitas Tehnola »

Huko. Ega Tümk-i ja TTÜ-d võrrelda eriti ei saa. TTÜ-s mängitakse põhiliselt individuaalselt, mõni üksik on ka paaris. Ja Mati Räli on praegu sellises vormis, et järgmises Sinu mängus saab mitte 100% vaid vähemalt 118% täis. Hakka aga tegema.
Vasta