TTÜ sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

valle kirjutas:Proovi siis siit: http://kultuuriklubi.ee/?page_id=409
Taivot kohal polnud nii et temast sulle suurt kasu ilmselt pole.
Ekraanile ilmus punane rist hallil taustal...
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Veebilehitsejat Google Chrome kasutades läks aadressiga http://kultuuriklubi.ee/?page_id=409 leht mu arvutis lahti küll, sel link küsimused koos vastustega on, sel klõpsates avanes mul aadressil http://kultuuriklubi.ee/wp-content/uplo ... kt2013.pdf olev pdf-formaadis leht I etapi küsimuste ja vastustega.
Klõpsake nt selles postituses olevatel aadressidel.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Sven, kas sul on vastustelehed alles? Üleslaetud tabelis on viigilahutus tegemata.
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

Hei Taivo
TTÜ Kultuuriklubi on üle gmaili üritanud sinuga ühendust saada. Homme on mäng, mis seisud küsimustega on?
Kontakteeru ASAP
tel.53014215
meelia.muld@gmail.com

või siis minu tel 56213090
valle.raidla@ttu.ee

v
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

Kuna küsimused jäid teisipäeval laekumata siis otsustasime lükata mängu nädalavõrra edasi 25. veebruarile. Koht ja kellaaeg on samad.
roadrunner
Postitusi: 107
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas roadrunner »

Kas Taivo magas sisse? Teinekord võib minuga häda korral ühendust võtta, 30 küsimust köhin ikka välja.
Sven
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

Ei maganud. Miskipärast oli ta veendunud et mäng on neljapäeval. Olukorrast saime täieliku ülevaate alles 15 min enne mängu. Ma karda et nii kiire reageerimine võib ka sulle üle võimete olla. Tekkis mõte mingi mäng improviseerida aga leidsime et anname siiski Taivole võimaluse ja siis "õunte pealt vaatame" kas viime läbi avaliku hukkamise või mitte.
roadrunner
Postitusi: 107
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas roadrunner »

[quote="valle0"]Ei maganud. Miskipärast oli ta veendunud et mäng on neljapäeval. Olukorrast saime täieliku ülevaate alles 15 min enne mängu. Ma karda et nii kiire reageerimine võib ka sulle üle võimete olla. Tekkis mõte mingi mäng improviseerida aga leidsime et anname siiski Taivole võimaluse ja siis "õunte pealt vaatame" kas viime läbi avaliku hukkamise või mitte.[/quote]
Kas 20. mai mängule leidusid tegijad? Võin enda peale võtta, kui ei tulnud paremaid pakkumisi.
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

Tänud aga A. Heinastega oli eelkokkulepe et kui keegi ette ei astu siis teevad nemad ja nii saigi peale viimast mängu tema nimi maikuusse kirja pandud.
roadrunner
Postitusi: 107
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas roadrunner »

Sel hooajal antakse TTÜ sarja avapauk mõningase hilinemisega, 20. jaanuaril kell 18 TTÜ Tudengimaja saalis, mida vanemad olijad ka raamatukoguna mäletavad. Muu info TTÜ Kultuuriklubi lehel. Esimese mängu küsimused teeb alllakirjutanu.
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

Huvitav kas tuleb üle kümne inimese kohale või mitte. Maja on tühi. Keegi reklaami ei näe. Ei oska ka enam seda üritust oodata. Õnnetu käkk kultuuriklubi poolt.
roadrunner
Postitusi: 107
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas roadrunner »

Oh, ära muretse, tänapäeva noored on kõik veebis :D Loevad Kult.klubi lehelt ja tulevad! Mainisin Jüri mängus ka siia-sinna, Olanderile, Tarvole, Loide Jaanile.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Aare6631 »

Kultuuriklubi lehele on ilmunud teade, et esimene mäng tuleb veebruaris: http://kultuuriklubi.ee/?page_id=398
Seda peaks vist tõsiselt võtma?
roadrunner
Postitusi: 107
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas roadrunner »

Valle-setä on nyt hyvin vihainen...
Vabandan omalt poolt nende ees, kellele Jüri mängus reklaami tegin. Nagu näha, ei saa Kultuuriklubi tüüpe mitte milleski tõsiselt võtta. Mina sain ürituse ärajäämisest teada teisipäeval kell 15.30.
valle0
Postitusi: 10
Liitunud: 17.02.2014, 17:11

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle0 »

No kurat. Kuigi ma pole ka kuigi üllatunud. Neid ärajätmisi, edasilükkamisi ja segaseid vabandusi on tulnud oktoobri keskpaigast ridamisi. On KK varemgi olnud viperusi kuid see aasta... Sven, mul on siiralt kahju et sind siia tõmbasin aga sellist janti ei osanud uneski näha. Kevadel polnud mu ungarisse siirdumine ka veel päevakorras.
Vasta