PAIKUSE 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Kohapeal öeldigi minu meelest, et loo õige pealkirja nimetamisest piisab kahe punkti saamiseks.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah Alouette andis 2 punkti-kui alouettet ei teadnud aga Mauriat tuli meelde said 1p.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Teen siin siis mõningaid kokkuvõtteid- alustan spordimängust . Spordimängu hämmastavaim tõsiasi oli see, et mul õnnestus Albaania küsimusega kõik spordigurud ära hanitada-nulliring. Kusjuures ekraanil oli Haanil Albaania sall kaelas, kust võis ka riigi nime ja värvid välja lugeda.Kusjuures kõik olid põrutanud oma otsingutes Euroopa asemel Aafrikasse.Ma ei küsiks tõesti tõenäoliselt iial ühegi Aafrika koondise peatreenerit.Siin jäi loogikast natu puudu.Aga see, et Albaania pole iial medalit OMilt saanud oli mulle ka kerge üllatus. Jemeljanenko nulliring oli prognoositav ja Salpingidist oleks ikka tõesti võinud tähele panna- vähemalt need mehed, kes kohe küsisid, et kas Panathinaikose küsimusi on oodata? :lol: Lõpus jäi Nurmla -Õunpuule de Jongi eest sooloauhind veel andmata. eks klaarime hiljem. Need mitte päris spordiküsimused vastati kõik õnneks ilusasti ära. 50% või enam sai õigeid vastuseid 12 küsimust-mida on siiski rohkem kui Pildikal. Kõige lihtsamad olid Eesti oma sportlaste pildid-Raja, Pekk, Simonlatser, Treier, Vene
Kõige raskemad olid 1. ja 4. plokk kõige kergem 7. plokk. Niemineni tunti hästi ja pede-Coubertini samuti.Selles plokis tuli ka ainus täistabamus kahe mängu peale kokku. Hinno-Oljum!Braavo!
Barõshnikovi küsimuses tulid lisaks teadjatele balleti peale veel ainult Ojala-Seer, kes pakkusid Nurejevit. Teised olid purjetanud omadega, kas teivashüppesse või mulle tundmatute spordialade või tuntud näitlejate juurde.
Heameel on mul ka selle üle, et naistriatleete teate te oluliselt paremini kui mina ja kurbus poeb hinge, sest saalihokimängijatest teatakse siiski praktiliselt vaid Kivi ja Saksingut.(Kivi on loogiline -neid on ju kaks)
Don Quarriet oleks visat pidanud küsima-sest teda pakuti nii Mutola kui ka Davenporti küsimusele ohtralt vastuseks.

Üks muudatus tuleb ja tabelisse.Paaril nr 13(Saar-Kask) -olin sunnitud kaks punkti 8. küsimuse eest maha võtma. Jankunas ja Jankauskas on ikka erinevad mehed ja mängivad erineva palliga.Seega 4. ja 5. koha jagamine neil nüüd paariga Tõnisson -Kaarma. Veiko teeb loodetavasti ka üldtabelis selle muudatuse ära.

Tänud kõigile osalejatele.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar

Postitus Postitas illar »

Seda Albaania küsimust nii meie kui ilmselt ka mõned teised lugesid valesti - saime aru, et tegu on oma maailmajao suurima riigiga, mis lisaks sellele, et ta on oma maailmajaos suurim, ei ole võitnud ka ühtki olümpiamedalit.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Lisavihje oleks see, et tegu on oma maailmajao pindalalt suurima riigiga, milline pole iial võitnud ühtegi OM medalit.

Ma ei suutnud seda kahjuks jah paremini sõnastada aga te oleks võinud koha peal küsida.
Siin peaks punukana abi paluma sõnastamisel.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Ma võin lisada, et Sten Toomla on tänaseks päevaks Kreekast juba tagasi ega mängi seega enam Euroliigas, aga seda niisama täpsustuse korras- kes teadis, see teadis niigi, kas siis näo või Kreeka klubi särgi järgi.
Aga Illaril on ilmselt õigus, me liikusime ka sama mõtteahelat pidi Aafrikasse :)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Toomla kohta sai kõva häälega öeldud, et mees on juba kodus tagasi!
Viimati muutis polt, 12.01.2009, 12:13, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Sry, siis järelikult kodanik Kuub rõkkas jälle selle koha peal rõõmust. Me nimelt saime oma mängulise erektsiooni juba Mutola nägemisest ja äratundmisest kätte :lol:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mis Mutolat puutub-siis tegelikult need kes kaks mängu mängisid -saidki näitliku õppematerjali kätte, selle kohta et kuidas tunda ära naist. Kui rinnad on näha siis rinnust. Kui rind(ja kõik muu) on kaetud aga tagumik esile toodud -siis tagumikust (Lopez)ja kui midagi peale näo(koleda) pole näha(Mutola) siis hammastest. Nii lihtne see ongi.
Mutola ploki ajal oli see ka hästi tore kui Henry tuli zhürii juurde ja küsis sosinal, et kas on kuidagi võimalik, et see neeger või olla ka naine.Ma jäin viisakaks ja ei vastanud küsimusele-sest ausalt, ma ei kujuta hästi ette seda isikute ringi, kes on iial Mutolale püksi piilunud...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Küsimuste peale väga irisema ei hakka. Poldil on omad kired, ihad ja kiiksud, seda temal ümber ei õpeta.
Aga mängu läbiviimise pealt sind tuttistan küll, eriti tavamängu suhtes. Polt, sul on korrektorit vaja. Kahe küsimusel oli vastus küsimuses sees, lohakusest - hink (tahvli peal oli vastus näha) ja see Sofi Oksanen. Sinusugusel kogenud tegijal ei tohiks selliseid apse tulla. Lisaks tähevead, küsimustest saab aru küll, aga korrektset muljet küll ei jää.
Kui sa hõikad maha, et sul on mäng juba sügisel koos, siis lase mõnel inimesel ka mäng keelekorrektori pilguga üle vaadata.
Muidu oli päris toredaid leide küsimustes, aga mängu korraldust annab lihvida.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Krt mul on teema selles, et keelemehed keda kasutada on kõik mängimas.Aga äkki lööd järgmine aasta kampa?
Oksaneni õnnetus oli see, et sina pidid häält tegema-õigeid oleks oluliselt vähem olnud. Hink i puhul sa olid vait ja oli ka vähe õigeid vastuseid kohe.
Tegelikult järgmine aasta üks asi muutub kohe kindlasti. Ekraanile tuleb ainult pilt ilma tekstita. Seda ma luban. Ma lihtsalt alguses tegin powerpointis ja alles pärast vormistasin printversiooni ja siis läks lihtsalt copy pasteks. Mis tähendas seda, et kui paberi pealt üle lugesin/kontrollisin jäi pildi peal muutmata ja/või vastupidi.
Aga kui neid näpukaid poleks olnud oleks nii mõnigi mees 4 punkti vähem saanud. Seega vedas teil.

Lisaks sellele olid ka tahtlikud vihjed ju olemas-Chivas Regal, Gabriela Ferri, van clomp-midagi oli vist veelgi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Ega ei pea kohe keelemehi kasutama, lase kas oma naisel või Tiit Lehtmelgi üle lugeda. Teine pilk näeb kirjavigu, mida ise ei pruugi näha.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ma olen kah korra tänu matisele 2 p saanud pärnu individuaalil, siis ma veel linde ei tundnud ja matis hõikas, et kaua seda krdi vesipappi küsitakse.
aitäh 2 p eest, ma vist olin siis esimest korda 6 hulgas, õnnestus uno ainsood ja puha edastada :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tauno-Ma ei ole kunagi vesipappi küsinud. ma isegi ei tea kuidas see lind välja näeb. Ja Uno Ainsood pole ma kilvadel sel sajandil vabsee kohanud.
Muuseas ma olen sulle Tauno ka ühe sooloauhinna sees Milleti eest. Kunas Tänapäeva raamatutele soodusmüük tuleb? Vaatan sulle sealt midagi...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

oli ikka, see oli see individuaal miks toimus pärnu teatri kõrval mingis keldribaaris.
auhinnast pole lugu, piisab igavesest aust. see oli jah üks hirmus halva müügiga raamat ja mina küll aru ei saanud, miks see 40 keelde tõlgitud
Vilniuse Žalgiris
Vasta