Rakvere spordimäng 1. veebruar UUS VERSIOON

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Rakvere spordimäng 1. veebruar UUS VERSIOON

Postitus Postitas aadu »

Nii.
Uuendatud versiooni kohaselt on kirik keset küla. 1. veebruaril kell 12 algab Rakvere spordihoones paarismäng, milles on 40 küsimust. Pärast paarika lõppu autasustamine ja väike vaheaeg ja järgneb kiire üksikmäng, milles samuti 40 küsimust, sedapuhku kümnestes plokkides ja suhteliselt lühikese mõtlemisajaga. Mõlemad on spordimängud. Ühisarvestust ei peeta, kuigi kahe mängu kokkuvõttes parim ilmselt mingi meene saab. Mõlemas arvestuses eraldi auhinnad.
Ja tegemist EI OLE pallimängude eriga, nagu millegipärast jutud liikvele läinud on.
Osavõtumaks 75 krooni nina pealt, ainult paarikas - 50 krooni nina.
Küsimused Pulver ja Sakk.
Regamine siin v andres.pulver@virumaateataja.ee
Viimati muutis aadu, 23.01.2009, 12:12, muudetud 3 korda kokku.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

See sunnib spordisarja vedajaid nüüd mingit kirik-keset-küla otsust vastu võtma - kas üldarvestusse läheb rakvere paarikas, rakvere soolomäng, mõlemad mängud või kahe mängu summa.

Ei ole nagu väga head lahendust, huvitav mida välja pakutakse?
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Üks võimalus oleks anda kohapunkte paarismängus I koht 49, II - 45, III - 41 jne ning üksikmängus 50, 48, 46 jne. Kaks numbrit kokku liites peaks vast piisavalt õige tulemuse kokku saama, vähemalt 25 parema osas.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Krt !mehed on vabatahtlikult valmis tegema 80 küsimust 50 asemel ja kaks mängu ühe asemel ja kõike sama raha eest ja ikka leidub keegi, kellele ei meeldi kogu üritus mingi tühise nüansi pärast.

Pane mind kirja. Ma küll ei tea veel millise paarilisega ma mängin-aga ma tulen kohale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Postitus Postitas pnberg »

Paarikas on ikka tavamäng või ka spordimäng?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mõlemad peaks spordimängud olema-niipalju kui ma Andrese käest kuulsin.
Ja tema kommentaar minu spordikale oli selline, et no me teeme ikka lihtinimese mängu-minu oma olla liiga raske.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Innocentiuse ettepanek spordisarja punktide jagamiseks Rakveres on igati mõistlik ja sobib senise "tasustamissüsteemiga". Sarjapunktidena võiks mõlema mängu punktid liita (käsitleme Rakvere mänge ühe üritusena) ja nii oleks parimal sporditeadjal maksimaalselt võimalik koguda 99 punkti.

Arusaamatuste vältimiseks vajaks ilmselt üle täpsustamist spordisarja koondarvestuse säte arvesse minevate mängude kohta. Seni oleme välja hõiganud, et arvesse läheb kolmest paarismängust (Juuru, Paikuse, Tartu 28.02) kaks paremat ja kolmest üksikmängust (Tartu 18.10, Rakvere, Tondi KEK) samuti kaks paremat. Kuigi Rakvere pole uue formaadi järgi tõupuhas üksikmäng, siis ometi võiks teda lahterdada halvemate tulemuste mahaarvamisel üksikmängude poole peale. Põhjendus: nii on kahest nö segamängust (Juuru ja Rakvere) üks paarismängude ja teine üksikmängude arvestuses, kusjuures Rakvere mängul on üksikmängu osakaal sarjapunktide arvestuses suurem kui Juurus. Niisiis ettepanek - spordisarja koondarvestust silmas pidades käsitleme Rakvere üritust üksikmänguna ja praegune arvesse minevate mängude säte ei muutu. Kui keegi leiab, et antud lähenemine ei ole mõistlik, siis nüüd on õige koht protesteerimiseks ja omapoolse ettepaneku tegemiseks.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Väike ääremärkus, miks ei võiks paarikana olla arvesseminev, kui varem oli (ja siiamaani on) kalendris paarikana kirjas. See tooks Rakverre kindlasti rohkem rahvast, kui arvesseminev üksikmäng, nagu on poltki rõhutas. Mingi ühe anonüümse külalise arvamuse peale otsust muuta on natuke imelik. Ning punkte võiks tõesti anda nii individuaali kui paarika pealt.
Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Minu arvates oleks kõige mõistlikum kasutada siiski Juuru süsteemi Vahtriku modifikatsiooni. :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

See, et Rakvere spordimäng kilb.ee esilehele olevas kalendris on paarikana kirja, on kellegi kahetsusväärne näpukas. Rait postitas mai lõpus kokku lepitud 2008/09 kalendri ka foorumisse, kus Rakvere mäng on üksikmänguna kirjas.

Matis, kas saan õigesti aru, et teed järgmise ettepaneku: Rakveres jagatakse punkte mõlema mängu eest, aga arvesse läheks paarikana? Kaks täpsustavat küsimust:
1) kas Rakvere "paarikast" üldarvestusse minevate sarjapunktide all mõtled siis ikka üksikmängu ja paarismängu sarjapunktide summat (parimal maksimaalselt 50+49=99 punkti)?
2) sellisel juhul on meil spordimängude hooajal neli paarikat (Juuru, Paikuse, Rakvere, Tartu 28.02) ja kaks üksikmängu (Tartu 18.10, Tondi KEK). Millised mängud peaks Sinu nägemusel kuuluma (või mitte kuuluma) üldarvestusse?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma igaks juhuks küsin-kui tõenäoline see Tondi KEKi individuaal teil üleüldse on. Timo Tarve pole ennast juba mõnda aega kuhugi kirja pannud. Vanasti oli ta igal mängul esimeste reganute seas aga kohale iial ei tulnud.
Nüüd ta ei pane ennast kirjagi enam ju? :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Minule teadaolevalt ei ole Timo ametlikult loobunud traditsioonilise Tongi KEKi maikuuse spordimängu läbiviimisest. Loomulikult oleks hää, kui Timo oma valmisolekut mängu korraldamiseks kõva häälega kinnitaks!
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Mis see Tongi KEK on?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Vabandust. Tondi KEK peab olema.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Veiko. Mõtlengi sellist punktikombinatsiooni 50+49=99.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta