Rakvere spordimäng 1. veebruar UUS VERSIOON

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Matis, aga teine küsimus:
2) sellisel juhul on meil spordimängude hooajal neli paarikat (Juuru, Paikuse, Rakvere, Tartu 28.02) ja kaks üksikmängu (Tartu 18.10, Tondi KEK). Millised mängud peaks Sinu nägemusel kuuluma (või mitte kuuluma) üldarvestusse?
pedastik
Postitusi: 119
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Postitus Postitas pedastik »

Arvan, et Rakvere spordikilvapühapäev tuleks me rehnutis fikseerida “üksikmängude rubriigis” (kui Vahtriku Viru Versioon). Keda huvitab paarismängu formaat, võib lahkelt 50 krooni eest osaleda vaid päeva esimesel mängul ja kogu lugu – see ei kao ju kuhugi, auhinnad jagatakse välja ja puha. Järgneb kiire üksikmäng (jälitussõit? ükskõik kas auhindadega või mitte) ning kahe mängu kohapunktide liitmisel selgub spordikarikasarja etapi paremusjärjestus.

Nõnda toimides on vähemalt mingil määral lootust, et kevadeks saab väljahõisatud 6 etappi peetud. Tondi KEK-i individuaal pole n-ö “meil” sugugi tõenäoline; ma ei tea kui reaalne see tegija enda jaoks on... On kõhklusi, on kahtlusi. Sellega seondub veel selline ametlikult väljakuulutamata seisukoht, et Tartu mehed seal solidaarselt ilmselt niikuinii starti ei lähe. Aga kuskil tuleks hooaja parimad ikkagi teatavaks teha ning auhinnad välja anda. Vot niisuke lugu.

Ja siit omakorda hakkas minu mõte liikuma – kas oleks sellist vaprat seltskonda, kes tahaks aadetest kantuna ning vabatahtlikuna ühe mängu ette võtta? Võib-olla Tallinnas, aga miks mitte ka mujal. Vaataks küsiva pilguga nende meeste poole, kes esikümnes figureerivad, aga seni spordikilba pole teinud (Matis, Illar, Henri, Igor). Kindlasti ootamatu pakkumine, aga vääriks kaalumist. Võimalik, et küsimused võiks tellida ka Soomest. Ja see üritus võiks kuuluda juba selle hooaja KV arvestusse, aga ei pruugi – läbirääkimiste küsimus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Habal on ka kuidagi kadunud ju. Aga tema peaks tegema mitte ainult spordimängu. Ma ammu ässitan juba.Üldse on vastikult palju tegelasi, kellele mälumäng meeldib-mõnele isegi väga. Aga ainult vastata meeldib-küsida kohe üldse ei taheta.erinevaid põhjusi leitakse. Mulle pakuvad küll mõlemad pooled nii küsimine kui vastamine rahuldust.Ainult üht tehes ei saa nagu täislaksu kättegi?! Ja ega see mees , kes ise ei mängi vähegi arvestataval tasemel -küsida ka ei oska.See on ammu selge.
Viimati muutis polt, 12.01.2009, 16:06, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Veiko kirjutas:Matis, aga teine küsimus:
2) sellisel juhul on meil spordimängude hooajal neli paarikat (Juuru, Paikuse, Rakvere, Tartu 28.02) ja kaks üksikmängu (Tartu 18.10, Tondi KEK). Millised mängud peaks Sinu nägemusel kuuluma (või mitte kuuluma) üldarvestusse?
Minu meelest võiks nii Juuru kui siis Rakvere eest siis anda nii indi kui paari eest punkte. Aga vähemtähtsama osa eest oleks koefitsent väiksem.
Aga ma usun, et lõppotsuse teevad ikkagi sarja eestvedajad. See on lihtsalt ettepanek.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Habal on ka kuidagi kadunud ju. Aga tema peaks tegema mitte ainult spordimängu. Ma ammu ässitan juba.Üldse on vastikult palju tegelasi, kellele mälumäng meeldib-mõnele isegi väga. Aga ainult vastata meeldib-küsida kohe üldse ei taheta.erinevaid põhjusi leitakse. Mulle pakuvad küll mõlemad pooled nii küsimine kui vastamine rahuldust.Ainult üht tehes ei saa nagu täislaksu kättegi?!
Habal on Kielis. Vahetusüliõpilasena
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Seega saame hakata rääkima ajude äravoolust Eesti mälumängust.Arko-Habal pluss negatiivne iive. Tehke lapsi kilvarid!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar

Postitus Postitas illar »

Ma arvan, et ühe etapi tegemist kevadepoole võiks täiesti kaaluda. Aga selleks peaks suht kiiresti mingid otsuseid langetatama, et jääks aega asi normaalsel tasemel ette valmistada.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Aga kas on üldse tähtsust mitu paaris või mitu üksikmängu kavas on lõppkokkuvõttes arvestatakse ju ikka üksikmängijate tulemusi mitte paare .
pedastik
Postitusi: 119
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Postitus Postitas pedastik »

Loomulikult on vahe. Lõppjärjestus selgub suuremalt jaolt individuaalse tulemuslikkuse põhjal - aga mitte ainult. Paarismängus saavad esikoha võidupunktid ju 2 meest, ind.mängus vaid üks. Nii võib nt Osila oma merisea reitingutabelis kõrgele kohale vedada :) Soolomäng toob teadmised paremini välja. Mullu oli 3 paarikat ja 1 üksikmäng, millest arvesse läks 3 parimat (nt mõnel mehel 3 paarikat) ja selle reegli vastu oli protestijaid. Sel aastal on 2 + 2 ja ma usun et see on kindlasti parem variant.
Uue hooaja osas on igasugu ettepanekud teretulnud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mina teeks teie asemel karikaarvestuse paaridele, mis koosneb näiteks neljast mängustm millistest siis kolm parimat läheks arvesse. Ja individuaalse spordiguru selgitaks välja ühe korraliku individuaalse spordimälumängu nn meistrivõistluste mänguga.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Nüüd vast on muu jahumine ära jahutud ja võiks hakata ennast kirja panema, siin või andres.pulver@virumaateataja.ee
Kordan üle - paarismäng 40 küsimust, millest ca 80% on minult ja ülejäänud Sakilt ja sellele otsa individuaal 40 küsimust umbes vastupidise küsijate suhtega.

Paarismäng on tavaline, 8 viiest plokki, individuaalis on neli kümnest plokki, mõtlemisaega max 10 min, aga küsimused on ka lihtsamad.

Nii et registreeruge. 1. veebruar pole enam kaugel.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

kellel on spordimängu küsimusi vaja, siis ma võin friigikaid teha, sest ainult nii saab areneda, kergeid küsimusi võib teada ja vastata unepealt, kuid millegi arenemine nõuab püsivust, praegu teen aga veebruaril toimuvale TTÜ mängule küsimusi. Küsimuste valmis saades võib soovija tutvuda.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

oleneb, mida friigika all mõelda...
Suvalises suunas friiklusse liikumine vaevalt et arendav on.
Ma ise eelistaks siiski, et mälumängur poleks mingi savantne värd,
vaid normaalselt toimiv inimloom.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

no näiteks on spordimängudel tavaks olnud, et auto-motospordi küsimusi on vähe või on nad marginaalsed (Tanel Leok, jne). Häid mootorispordi küsimusi liigub vähe. Kui mul kunagi juhtub võimalus mäng teha, siis küsimuste arv sõltuks ala populaarsusest. Pole ju mõtet teha terve plokk ratsutamisest, kui paljud mälumängurid on sellega kursis vaid Tallinnas toimuva MK pärast. Samuti tuleks jälgida geograafilist printsiipi - alad, mis on suured Euroopas ei pruugi seda olla Põhja-Ameerikas ja vastupidi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Auto moto on siiski teaduse ja tehnika valdkonda kuuluv ala.Tänapäeval küll. Tootearendajate vaheline võistlus.
Motokross on tõesti selline ala mida sportlased veel teevad aga mujal on juba piloodid.Autorallit ja eriti vormel 1 ei viitsi tõsine spordihuviline küll vaadata.Eestis ja Euroopas mängu tehges tuleks ikka teha eestlastele ja eurooplastele.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta