Teadetetahvel 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Täna, 12. jaanuaril kl. 18.45--19.30 on ETV-s esimene saade "Tunne Euroopat". Vaatame siis, kui hästi meie maa koolinoored Euroopat tunnevad. Lehtedelt http://etv.err.ee ja www.kava.ee saab saadete tutvustusi.
Tänast saadet korratakse ETV2-s homme, 13. jaanuaril kl. 17.00-17.40.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kui keegi ei saa sel hetkel televiisorit vaadata siis Jaan Lomp annab saatest põhjaliku ülevaate siin foorumis. Alates teisest mängust, paneb Jaan Lomp selle ülevaate kõigile vaatamiseks üles ka Youtube sse aadressil www.youtube.com-samuti kirjutatakse mängust inno ja irja blogis. Meeldivaid lugemiselamusi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Teade saate kohta

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänast saadet "Tunne Euroopat" korratakse ka ETV-s ja nimelt reedel, 16. jaanuaril kl. 14.35--15.20. Jälgige kavasid!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Raamatute esitlus Tartus ja Varraku raamatute soodusmüük

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Aadressil http://www.varrak.ee/page/4276 leidub teave neljapäeval, 15. jaanuaril kl. 16.30 Tartus Rahva Raamatu poes toimuva raamatuesitluse kohta. See raamatukauplus asub kesklinnas Tasku Keskuse teisel korrusel. Tasku Keskus on Tartu bussijaama juures Turu tänava alguses, Turu--Riia--Vabaduse pst. ristmiku juures.
Aadressidel http://www.varrak.ee/page/4326 ja http://www.varrak.ee/page/3155 on teavet kirjastuse Varrak raamatute soodusmüügi kohta, mis kestab raamatupoodides üle Eesti 25. jaanuarini. Selle päevani saab ka Tartu uue kaubamaja raamatukaupluses Varraku raamatuid soodsamate hindadega osta, veendusin selles 13. jaanuaril.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Lomp, sa peaks suisa oma jutulõime siin tegema. "Jaan Lombi uudised"
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kus see Tartu ise asub. Tasku asukoha ma sain nüüd teada. Kas see on seal Pihkva lähedal Tartu või on see Valga kandi Tartu?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Kus see Tartu ise asub. Tasku asukoha ma sain nüüd teada. Kas see on seal Pihkva lähedal Tartu või on see Valga kandi Tartu?
No see on see filmi koletis või deemon Tartu :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma olen muidugi meeletu küünik ja mu järgmine küsimus on kohatu-aga kas keegi kujutab endale ette Keila mäluürituse nime u 10 aasta pärast?
Äkki sobiks keila mälumängu asemele üldse Keila Mälestusmäng. Kumba ala moodi see mäng rohkem on on nagunii küsitav.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Taas saan mobiiltelefoni kasutada

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Hea rahvas!

Eile õnnestus mul saada uus mobiiltelefon, seda on küll varem pruugitud. Sain ka uue SIM-kaardi ning olen taas oma vanalt mobiilinumbrilt 55905401 kättesaadav. Meeldivaid kõnesid!

Jaan Lomp
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Minul läks jälle õnneks heita paari süütu neitsiga, keda on varem küll korduvalt pruugitud. Tema nimi on Tatjana ja vööümbermõõt on 108 cm. Tulge külla, jätkub kõigile!
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

aga kui pikk?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Paari nimi oli Tatjana või? Kuule, saad
Sa ta homme kaasa võtta? Säästuaeg,
tead küll.
Sven

Postitus Postitas Sven »

Mis te ilgute Lombi ja tema veidruste üle? Igal asjal on omad põhjused. Minul, näiteks, on Aspergeri sündroom, see on mõnedes arenenumates riikides isegi puudena klassifitseeritav. Ja sellele seisukohale jõudsin juba ammu, et keskmisest kõrgem intellekt on puue (nagu ametlikult on keskmisest madalam). Klassikuid parafraseerides - kõik tavalised inimesed on tavalised ühtemoodi, kõik erilised inimesed on aga erilised igaüks omamoodi.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

sellest pole ju midagi. niipalju kui ma mälumängureid näinud olen, siis me kõik oleme rohkem või vähem aspergerid, savantid jms. :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Irw. Siinkohal peab vist hakkama kisama, et mälul ja intelligentsusel puudub seos, et millise järelduse võiks sellest teha mälümänguri intelligentsuse kohta :roll:

Aga huumorisoonel pidi sellega küll seos olema, et siis mida elutervem nögamine, seda kõvem intelligentsus? Vai kuda :P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta