Raamatute esitlused

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas Hallvatt »

Polt, kirjuta talle sõnum ja küsi isiklikult järele, eks ole. Ma ei usu, et see probleem kedagi teist huvitab.

Minu jutu mõte oli lihtsalt see, et kuskilt maalt tuleb suvaliste teadete postitamine teemafoorumis ära lõpetada. Juba ammu oleks pidanud seda tegema, aga kõik lootsid salamisi, et asi vaibub iseenesest. Nagu näha, ei vaibu. ja varsti ei ole kellegi nagu enam mingit moraalset alust keelata üldse mitte mälumängu puutuva lausreklaami postitamist. Mida varem joon vahele tõmmata, seda parem.

Mina isiklikult käin foorumi selles osas mälumängu puudutavaid teateid saamas. Arvan, et enamik kasutajatest käib sellepärast. Mitte et lugeda suvalisi kommertsteadaandeid. Kui ma näen esilehelt, et siin osas on mul lugemata postitusi ja avastan, et tegu on järjekordse luulekogu presentatsiooniga, siis kannatan seda 10 korda, aga 11. kord enam mitte.

Muidugi võib ju autoreid selekteerida, aga see ei ole lihtsalt aus. Kõik kasutajad võiksid ühtviisi vastutada selle eest mida nad postitavad.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas holte »

Hakkaks ka tasapisi virisema - kui tegu on juba esitlustega, kus näidatakse hindu, siis
on tegu spämmiga. Kas lgp Lomp neid tekste ise kirjutab, kopib, sõrendab, boldib -
mis seal vahet.
Jaan_Lomp, mul poleks selle vastu midagi, kui Sa edaspidi kirjutaksid oma läbiloetud
raamatutest, neist tekkinud elamustest, või ka sellest, kuidas Sa presentatsioonil
mõne sensatsioonilise autogrammi said. Aga sellist reklaamteksti paisata suht rahumeelsesse
kogukonda 4-5 ühikut per/päev kulutab siin üksjagu kõigi närve. Ja kasu sellest on ilmselt
pea olematu, kui mitte pigem negatiivne.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Head inimesed! Kriitika olen teadmiseks võtnud ja arvestan seda.
Sven

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas Sven »

Mina arvan, et Lomp teeb seda siirast soovist kellegile kasulikkku infot jagada. Äkki leiab mõnest raamatust huvitava küsimuse või mingile küsimusele vastuse. Aga eks see elu on selline, tahad kellegile head, ei ole vaja karistust kaua oodata.
aprill

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas aprill »

Teemaks ju "Raamatute esitlus". Kes ei soovi, ärgu lugegu. Põhimõtteliselt võttis Sven asja mõnusalt kokku. Eks ta nii olegi - tahad head teha, tuleb välja nagu alati.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas holte »

Seda arvan minagi, aga selliseid siiraid soove on nett täis.
Ja info oleks ju kasulikum, kui see enne ise läbi mäluda,
s.t, mitte paisata edasi ja funktsioneerida majakana?

Irriteerides võiks ju ka siia igasuguseid alateemasid teha:
"Üksikutele meestele" ja "Mälumängude vahelduseks".. Siirast soovist
Aga läheks vist mälumängukaugeks? Või mis?

Või aprillile - et teeme mingi juravisiooni kalkar-tüüpi juurenaljaklubi..
Pealkirjaks t*rastanud v*tud krabisevad p*s... Ja need ärgu lugegu, kellele
ei meeldi, ja kes kobiseb, ei saa naljast aru.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Raamatute esitlused

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Olgu nii, nagu Hallvatt eelmise lehe eelviimases ja selle lehe esimeses sõnumis ütles. Saan nende kirjade autorist ning holtest aru ja teen nüüdsest peale nii, nagu eelmise lehe neljateistkümnendas sõnumis mõista anti.
Vasta