Nissi mäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Iga mäng võiks ikka olla ja peaks olema ka sellel osalevate mängijate asi. Tahad öelda, et näiteks olümpia on eelkõige ROKi härraste ja starterite-mõõdulindimeeste vaheline asi?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

meil võetakse mängude kriitikat ja analüüsi väga valuliselt. vaadake kas või kilb.ee avalehel olevate linkide järgi, mis toimub briti, norra või belgia foorumites. mängude ja korralduse üle arutatakse väga põhjalikult ja eesmärk pole laevade pommitamine, vaid asja arendamine.
krt, siin just vaatasin belgia mänge. kus seal alles on kõva ettevalmistus mängu tegemiseks, igasuguste huvitavate lahendustega küsimusi koostatakse, 150 küsimusega (tekstid valdavalt meielikult üsna pikad) mäng kestab neli tundi, osavõtutasu nina pealt 5 eurot!
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Guest kirjutas:Ma saan aru nii, et Nissi mäng on ikka eelkõige Nissi korraldajate ja Kubo vaheline asi. Kui Peeter on seal juba palju aastaid toimetanud, ju siis on korraldajad sellega rahul olnud. Aga kui nõudmisi alla lasta ei saa, eks siis tuleb ka köögiküsimusi hakata nõuetekohaselt vormistama ja hilisem kriitika Foorumisse sutskama. Vanasti oli hea ütles: kes maksab, see valib ka muusika. Nissi mängu maksavad kinni korraldajad ehk Nissi mehed ise. Seda stardiraha ei tasu siinkohal arvestada, sest Risti sajasega ei korraldaks ka Kopli paatidele ühtegi mängu. Jumala eest küsigu ta see tagasi.
Erinevalt sinust kirjutas Rist oma kriitika avalikult. Meil Saarde kihelkonnas on igas lauas vähemalt üks või kaks eksemplari (sõltumata sellest kas teevad vähekogenud ja paljukogenud). Küsimuste tegemine käib külakorda. Ei saa aru, et mängu läbiviimine ka kohalikul tasandil oleks midagi müstilist. Ma saan aru, et Kubole, kui külalismängujuhile tuleb kulud mõistetavalt kinni maksta. Aga küsimustega eksemplarid võiks ikka lauas olla.
Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma olen Kubo mängudel käinud.Ma olen teda isegi mängu tegema kutsunud.
tema mängud ei olegi nagu päris mälumängud-see on pigem segu harrastustaidlejate etteastest kolhoosi jõulupeol ja kõrtsikilvast. Mängu õnnestumise tase sõltub pigem mängijate poolt manustatava alkoholi hulgast kui küsimustest ja muust taolisest, mis pole selliste ürituste puhul primaarne.
Aga kuna viimasel ajal on siiski vähemalt Pärnumaal võetud suund praktiliselt kainetele mängudele ja olulisem on sisuline pool kui ümbritsev sumin-siis on sellised etteasted muutunud natu kohatuteks.
Taivo Rist polnud ilmselt lihtsalt kursis, et ka sedalaadi üritusi veel korraldatakse.
Seega pole põhjust süüdistada ei Risti ega Kubot ja kõige vähem Nissi rahvast.
Pöörakem foorumis siiski peatähelepanu EMK egiidi all toimuvatele üritustele.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
nonohh

nissi mäng

Postitus Postitas nonohh »

Üllatus,üllatus!Taivo Rist läheb võib-olla ka Jaapanis restoranis seletama,et riisitoite on mugav süüa lusikaga. "Kolumbuseid" leidub! Me peaks olema õnnelikud,et tuumarakettide juhtpult ei ole selle mehe käsutuses.Seepärast,proovige pingutada ja naeratage!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

tundub, et nissikatel on katus ikka päris ära sõitnud.. :lol:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

võib-olla hoopis kubo ise või mõni ta pirita käsilastest
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Kuulge, nimesid mittenimetavad külalised ja teised ka. Kui jutt pööratakse Taivo personaalküsimuse arutamiseks selle asemel et rääkida mälumängust, viskan ma siit osa postitusi minema ja teema läheb lukku.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ammu oleks aeg. Need ühelt ja samal ip aadressilt laekuvad Guestid, kes aeg ajalt nime kipuvad vahetama.Kas Ip bänni ei saa panna?-postitaja arvutialast pädevust enam vähem teades -on selge, et ta sellega hakkama ei saaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

IP-d bännida ei saa, kahjuks. Ega ole tihti mõtet ka, PM Online'i aegadest mäletan - põhipaharetid satuvad enamasti istuma roteeruva IP-ga internetiühenduse taga (see on lahendus odavama otsa internetipakettide jaoks, kus ei määrata igale arvutile oma IP-d, vaid antakse talle üks IP mingist vahemikust siis kui ühendus parasjagu kasutusel on).

Infoks niipalju, et kaks viimast Guesti ongi postitanud roteeruva IP tagant (mõlemad tunduvad olema elioni dsl ühendused Tallinnas või üldisemalt Põhja-Eestis) ning eelmise lehekülje Guestid kõik ühelt ja samalt IP-lt, mis kuulub Harju MV-le.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

kas tõesti Värner Lootsmann ? :shock:
Vilniuse Žalgiris
Guest

Postitus Postitas Guest »

muidugi Lootsmann ikka; aga milles on probleem; üks guest kirjutas Kurva uudise lõpus väga ilge saadetise, mis üsna varsti kustutati; miks tema IP siin pole; või on mõned võrdsemad kui teised
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Ütle oma nimi, siis ütlen ;)
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

milles see ilgus seisnes?
Vilniuse Žalgiris
Vasta